Na het behalen van je zwemdiploma’s kun je natuurlijk gewoon blijven zwemmen. Wil je weten wat er allemaal te doen is?
Op deze pagina vind je informatie voor ouders en kinderen over verschillende onderwerpen. Ben jij een echte waterrat, maar weet je nog niet welke discipline bij jou past of kan je niet kiezen en wil je ze allemaal doen? Kijk dan snel bij het Sterrenplan!
Wil je weten wat de Zwem4daagse precies is of waar bij jou in de buurt een Zwem4daagse georganiseerd wordt? Ga dan naar het kopje Zwem4daagse.
Onder het kopje School en sport vind je informatie over de Schoolzwemkampioenschappen, het lespakket 'Zwemmen in de klas; alle waterratten opgelet!' en het houden van een spreekbeurt over de zwemsport!
Ook kun je hier een leuke Quiz doen! Bij één van de quizen kun je er bijvoorbeeld achter komen welke discipline het beste bij jou past!
Bij welke vereniging kan ik lid worden? Kijk snel bij "Lid worden?"
Wil je weten welke disciplines er binnen de zwemsport allemaal zijn? Bekijk dan snel het filmpje hieronder!
Filmpje 'Alle waterratten opgelet'
Wat dacht je van lekker hard wedstrijdzwemmen? Of waterpolo, een echte teamsport voor kids met pit. Misschien vol je wel wat voor het sierlijke synchroonzwemmen, of zie je jezelf al fantastische salto's maken als schoonspringer..?! In dit filmpje kun je zien welke disciplines er bij de zwemvereniging allemaal te beoefenen zijn.
Bent u als vereniging, zwembad of vanuit het onderwijs geïnteresseerd in deze producten? Klik dan
hier