HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
ZVL-BAM (SG) 2 - ZPB H&L Productions 2 04-03-2015 20:00 Vijf Meibad Leiden
Polar Bears BM1 - ZVL-BAM (SG) BM1 06-03-2015 19:15 De Peppel Ede gld
HZPC/Avéna (SG) 1 - NDD/He-Key (SG) 1 06-03-2015 21:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
UZSC 4 - VZ&PC 2 07-03-2015 15:45 De Krommerijn Utrecht
ZVL-BAM (SG) 3 - WIDEX GZC DONK 3 07-03-2015 16:10 Vijf Meibad Leiden
De Ham 2 - VZV 1 07-03-2015 16:20 De Watering Wormerveer
ENC Arnhem (SG) 1 - Livo 1 07-03-2015 16:45 Valkenhuizen Arnhem
AZ&PC-de Amer (SG) 3 - Schuurman BZC 4 07-03-2015 16:50 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
UZSC 2 - WIDEX GZC DONK 2 07-03-2015 16:50 De Krommerijn Utrecht
Aqua-Novio'94 2 - Flevo 2 07-03-2015 17:00 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
ZPB H&L Productions 2 - AZC 2 07-03-2015 17:00 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
PSV Waterpolo 2 - Het Ravijn 2 07-03-2015 17:00 De Tongelreep Eindhoven
Waterpolo Den Haag (SG) 1 - De Meer 1 07-03-2015 17:00 Hofbad 's-gravenhage
De Granaet 1 - Neptunia'24 1 07-03-2015 17:00 Tolhuisbad Dokkum
ZVL-BAM (SG) 4 - Katwijk 1 07-03-2015 17:05 Vijf Meibad Leiden
De Ham 2 - AZ&PC-de Amer (SG) 2 07-03-2015 17:10 De Watering Wormerveer
ZPC De Zeeuwse Kust 1 - VZV Njord 1 07-03-2015 17:25 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Polar Bears 3 - ZPB H&L Productions 2 07-03-2015 17:30 De Peppel Ede gld
Orca 1 - VZ&PC 1 07-03-2015 17:45 De Blauwe Golf Leeuwarden
UZSC 2 - Polar Bears 2 07-03-2015 17:50 De Krommerijn Utrecht
ZVVS 1 - Z&PC Rotterdam 1 07-03-2015 17:55 De Kulk Vlaardingen
HZPC/Avéna (SG) 1 - VZ&PC 1 07-03-2015 18:00 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
DraGor (SG) 1 - Proteus 1 07-03-2015 18:00 De Welle Drachten
ENC Arnhem (SG) 1 - Livo 1 07-03-2015 18:00 Valkenhuizen Arnhem
De IJsselmeeuwen 1 - De Linge/PCG (SG) 1 07-03-2015 18:05 Graaf Ottobad Zutphen
De Warande 1 - De Rijn 1 07-03-2015 18:10 Arkendonk Oosterhout nb
H.Z.ZIAN 1 - ZPCH 1 07-03-2015 18:15 Hofbad 's-gravenhage
Swol 1894 1 - De Veene 1 07-03-2015 18:15 De Vrolijkheid Zwolle
Aqua-Novio'94 1 - PSV Waterpolo 1 07-03-2015 18:15 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
Het Ravijn 3 - BZC Brandenburg 2 07-03-2015 18:15 Het Ravijn Nijverdal
PSV Waterpolo1 - Z&PC De Gouwe 1 07-03-2015 18:15 De Tongelreep Eindhoven
ZV De Zaan 1 - BZ&PC 1 07-03-2015 18:20 De Slag Zaandam
SVH 1 - VZC-E&P 1 07-03-2015 18:20 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
WZC (SG) 1 - Zv Utrecht 1 07-03-2015 18:30 De Veur Zoetermeer
De Dolfijn 1 - AZC De Amer 1 07-03-2015 18:30 Sloterparkbad Amsterdam
OZV 1 - ZPS 1 07-03-2015 18:30 H2O Harmelen
ZPB H&L Productions 1 - WIDEX GZC DONK 1 07-03-2015 18:30 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
De Ham 1 - Het Ravijn 1 07-03-2015 18:35 De Watering Wormerveer
DAW 1 - Flevo 1 07-03-2015 18:40 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
De Kikker 1 - EZC 1 07-03-2015 18:45 Aquarena Emmen
Orca 1 - De Mors 1 07-03-2015 18:45 De Blauwe Golf Leeuwarden
ZVVS 2 - BZ&PC 2 07-03-2015 18:55 De Kulk Vlaardingen
VKC03 1 - Stadskanaal 1 07-03-2015 18:55 De Vlaskoel Tubbergen
De Warande 1 - De Treffers 1 07-03-2015 18:55 Arkendonk Oosterhout nb
Wiekslag 1 - Arethusa 1 07-03-2015 19:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
De Reest 2 - De Mors 3 07-03-2015 19:00 Bad Hesselingen Meppel
Schuurman BZC 1 - De Zijl zwemsport 1 07-03-2015 19:00 t Timpke Borculo
OZ&PC 1 - WS Twente 1 07-03-2015 19:00 Vondersweijde Oldenzaal
De Kempvis 1 - VZV Njord 1 07-03-2015 19:10 Rivièrabad Spijkenisse
SBC2000 1 - Arethusa 1 07-03-2015 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
ENC Arnhem (SG) 2 - Polar Bears 3 07-03-2015 19:15 Valkenhuizen Arnhem
UZSC 1 - Polar Bears 1 07-03-2015 19:15 De Krommerijn Utrecht
Het Y 3 - Zv Utrecht 2 07-03-2015 19:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
HZPC/Avéna (SG) 2 - Eemsrobben 2 07-03-2015 19:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Het Ravijn 3 - EZC 1 07-03-2015 19:15 Het Ravijn Nijverdal
PSV Waterpolo 3 - De Warande 2 07-03-2015 19:30 De Tongelreep Eindhoven
AZC 3 - MNC Dordrecht 2 07-03-2015 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
WZC (SG) 1 - Zv Utrecht 07-03-2015 19:30 De Veur Zoetermeer
VZV Njord 2 - De Zijl Zwemsport 4 07-03-2015 19:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Waterpolo Den Haag (SG) 2 - VZC-E&P 3 07-03-2015 19:30 Hofbad 's-gravenhage
LZ 1886 2 - HZC de Robben 2 07-03-2015 19:30 Vijf Meibad Leiden
WIDEX GZC DONK 1 - ZVVS 1 07-03-2015 19:30 Groenhovenbad Gouda
Swol 1894 1 - HZPC/Avéna (SG) 1 07-03-2015 19:30 De Vrolijkheid Zwolle
DBD 1 - De Rijn 1 07-03-2015 19:30 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
Watervlo 1 - AZ&PC De Futen 1 07-03-2015 19:45 Fletiomare De meern
De Zijl Zwemsport 3 - WIDEX GZC DONK 3 07-03-2015 19:50 De Zijl Leiden
ZV De Zaan 1 - MNC Dordrecht 1 07-03-2015 19:50 De Slag Zaandam
ZVVS 3 - Z&PC De Gouwe 2 07-03-2015 19:55 De Kulk Vlaardingen
De Ham 1 - AZ&PC-de Amer (SG) 1 07-03-2015 19:55 De Watering Wormerveer
ZV Haerlem 1 - H.B.W. (SG) 1 07-03-2015 20:00 De Planeet Haarlem
ZPB H&L Productions 1 - AZC 1 07-03-2015 20:00 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
De Reest 1 - GZVW 1 07-03-2015 20:00 Bad Hesselingen Meppel
Wiekslag 1 - HZC de Robben 1 07-03-2015 20:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
DZT'62 2 - Katwijk 2 07-03-2015 20:00 Zwembad De Wiemel Deurne
WZK 2 - Het Y 2 07-03-2015 20:00 Sterrenbad Wassenaar
MNC Dordrecht 1 - Het Ravijn 1 07-03-2015 20:00 Sportboulevard Dordrecht
De Kempvis 1 - Z&PC De Gouwe 1 07-03-2015 20:05 Rivièrabad Spijkenisse
Het Y 1 - De Veene 1 07-03-2015 20:10 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Aquapoldro 2 - VZC-E&P 2 07-03-2015 20:10 Sprenkelaar Apeldoorn
OZ&PC 1 - WS Twente 1 07-03-2015 20:15 Vondersweijde Oldenzaal
Schuurman BZC 2 - De Zijl Zwemsport 2 07-03-2015 20:30 t Timpke Borculo
UZSC 1 - Polar Bears 1 07-03-2015 20:30 De Krommerijn Utrecht
LZ 1886 1 - Katwijk 1 07-03-2015 20:30 Vijf Meibad Leiden
Swol 1894 2 - HZPC/Avéna (SG) 3 07-03-2015 20:30 De Vrolijkheid Zwolle
De Reuring 1 - Oceanus 1 07-03-2015 20:35 Duikerdel Noord-scharwoude
Z&PC De Gouwe 2 - Polar Bears 2 07-03-2015 20:40 De Sniep Waddinxveen
Hieronymus 1 - Nayade Classic 1 07-03-2015 20:45 Zwembad De Stok Roosendaal
Alkemade 1 - Westland 1 07-03-2015 20:45 De Tweesprong Roelofarendsveen
WZK 1 - VZV 1 07-03-2015 21:00 Sterrenbad Wassenaar
BZ&PC 3 - SVH 2 07-03-2015 21:00 De Kuil Bodegraven
WIDEX GZC DONK 2 - ZV De Zaan 2 07-03-2015 21:00 Groenhovenbad Gouda
De Devel 1 - d'ELFT 1 07-03-2015 21:05 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Aquapoldro 1 - TriVia 1 07-03-2015 21:10 Sprenkelaar Apeldoorn
ZV Haerlem 1 - BZC Brandenburg 1 07-03-2015 21:15 De Planeet Haarlem
DJK-ZAR 1 - KZC 1 07-03-2015 21:15 Sportplaza Mercator Amsterdam
Het Y 1 - DZT'62 1 07-03-2015 21:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Houtrib 1 - De Duinkikkers 1 07-03-2015 21:30 De Koploper Lelystad
MNC Dordrecht 3 - SVH 3 07-03-2015 21:30 Sportboulevard Dordrecht
MNC Dordrecht BJ1 - AZ&PC-de Amer (SG) BJ1 08-03-2015 0:00 Sportboulevard Dordrecht
Het Ravijn 2 - De Ham 2 08-03-2015 13:00 Het Ravijn Nijverdal
Het Ravijn 1 - De Ham 1 08-03-2015 14:30 Het Ravijn Nijverdal
WIDEX GZC DONK 1 - UZSC 1 08-03-2015 15:15 Groenhovenbad Gouda
ZVL-BAM (SG) 2 - Polar Bears 3 08-03-2015 15:30 De Zijl Leiden
Het Ravijn 1 - De Ham 1 08-03-2015 16:00 Het Ravijn Nijverdal
ZVVS 1 - AZ&PC-de Amer (SG) 1 08-03-2015 16:30 De Kulk Vlaardingen
WIDEX GZC DONK 1 - UZSC 1 08-03-2015 16:30 Groenhovenbad Gouda
De Zijl Zwemsport 2 - ZPB H&L Productions 2 08-03-2015 17:00 De Zijl Leiden
Polar Bears 1 - Schuurman BZC 1 08-03-2015 17:00 De Peppel Ede gld
WIDEX GZC DONK 2 - UZSC 2 08-03-2015 17:45 Groenhovenbad Gouda
AZC 2 - PSV Waterpolo 2 08-03-2015 18:05 AquaRijn Alphen aan den rijn
ZV Haerlem 2 - Schuurman BZC 3 08-03-2015 18:15 De Planeet Haarlem
VZV 1 - BZ&PC 1 08-03-2015 18:15 De Heerenduinen Ijmuiden
Polar Bears 2 - Schuurman BZC 2 08-03-2015 18:30 De Peppel Ede gld
ZVL-BAM (SG) 1 - ZPB H&L Productions 1 08-03-2015 18:30 De Zijl Leiden
UZSC 3 - WIDEX GZC DONK 5 08-03-2015 18:40 De Krommerijn Utrecht
WIDEX GZC DONK 2 - Z&PC De Gouwe 2 08-03-2015 19:00 Groenhovenbad Gouda
De Rog 1 - Nayade 1 08-03-2015 19:15 De IJzeren Man Weert
AZC 1 - MNC Dordrecht 1 08-03-2015 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
UZSC 2 - ZPB H&L Productions 2 08-03-2015 19:40 De Krommerijn Utrecht
ZV De Zaan 2 - AZ&PC-de Amer (SG) 2 08-03-2015 20:00 De Slag Zaandam
De Zijl zwemsport 1 - ZPB H&L Productions 1 08-03-2015 20:00 De Zijl Leiden
Ritola-Zwemmen en Wa 2 - TriVia 2 08-03-2015 21:00 Aqualaren Zuidlaren