HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
De Dolfijn 1 - De Snippen 1 18-09-2015 21:00 Sloterparkbad Amsterdam
HZPC/Avéna (SG) 1 - De Mors 1 18-09-2015 21:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
De Linge/PCG (SG) 1 - Z&PC De Gouwe 1 19-09-2015 14:00 Caribabad Gorinchem
ZV De Zaan 2 - Katwijk 1 19-09-2015 14:30 De Slag Zaandam
Waterpolo Den Haag (SG) 1 - OZV 1 19-09-2015 15:30 Hofbad 's-gravenhage
ZV De Zaan 2 - ZVVS 2 19-09-2015 15:30 De Slag Zaandam
KZC 1 - Watervlo 1 19-09-2015 15:45 Sportfondsenbad Beverwijk Beverwijk
PSV Waterpolo 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1 19-09-2015 15:45 De Tongelreep Eindhoven
OZ&PC 1 - De Walvisch 1 19-09-2015 16:45 Vondersweijde Oldenzaal
ZV De Zaan 1 - ZV Haerlem 1 19-09-2015 17:00 De Slag Zaandam
VKC'03 1 - TriVia 1 19-09-2015 17:00 De Vlaskoel Tubbergen
AZC 2 - ZPC Amersfoort 2 19-09-2015 17:00 AquaRijn Alphen aan den rijn
PSV Waterpolo 2 - MNC Dordrecht 2 19-09-2015 17:00 De Tongelreep Eindhoven
SVH 1 - Z&PC Rotterdam 1 19-09-2015 17:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
VZC-E&P 2 - De Zijl Zwemsport 2 19-09-2015 17:30 De Vallei Veenendaal
WIDEX GZC DONK 1 - ZVL-BAM (SG) 1 19-09-2015 17:30 Hofbad 's-gravenhage
Aquapoldro 2 - DraGor (SG) 2 19-09-2015 17:45 Sprenkelaar Apeldoorn
Swol 1894 1 - Deltasteur 1 19-09-2015 18:00 De Vrolijkheid Zwolle
WIDEX GZC DONK 3 - De Warande 1 19-09-2015 18:00 Groenhovenbad Gouda
VZV 1 - Wiekslag 1 19-09-2015 18:15 De Heerenduinen Ijmuiden
PSV Waterpolo 2 - BZ&PC 1 19-09-2015 18:25 De Tongelreep Eindhoven
HZC de Robben 1 - Zv Utrecht 19-09-2015 18:30 De Lieberg Hilversum
WS Twente 1 - Orca 1 19-09-2015 18:55 Twentebad Hengelo ov
Polar Bears 2 - Het Ravijn 2 19-09-2015 19:15 De Peppel Ede gld
VZV 1 - De Ham 1 19-09-2015 19:15 De Heerenduinen Ijmuiden
De Ham 2 - WZK 2 19-09-2015 19:15 De Watering Wormerveer
UZSC 1 - WIDEX GZC DONK 1 19-09-2015 19:30 Hofbad 's-gravenhage
WS Twente 1 - Flevo 1 19-09-2015 19:40 Twentebad Hengelo ov
De Mors 2 - De Walvisch 2 19-09-2015 19:45 De Koerbelt Rijssen
ZV Haerlem 1 - ZVL-BAM (SG) 2 19-09-2015 20:00 De Planeet Haarlem
De Rijn 1 - OZ&PC 1 19-09-2015 20:00 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
WZK 1 - Westland 1 19-09-2015 20:00 Sterrenbad Wassenaar
De Vennen 1 - MNC Dordrecht 1 19-09-2015 20:00 De Vennen Dongen
De Houtrib 1 - De IJsselmeeuwen 1 19-09-2015 20:25 De Koploper Lelystad
Katwijk 2 - BZ&PC 2 19-09-2015 20:45 Aquamar Katwijk zh
Zv Utrecht 2 - ZPB H&L Productions 2 19-09-2015 20:45 De Kwakel Utrecht
ENC Arnhem (SG) 1 - NDD 1 19-09-2015 21:00 Valkenhuizen Arnhem
De Fuut 1 - AZ&PC De Futen 1 19-09-2015 21:00 MFA Safari Maarssen
Wiekslag 1 - Katwijk 1 19-09-2015 21:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
De Vennen 1 - De Warande 1 19-09-2015 21:00 De Vennen Dongen
ZVVS 3 - WIDEX GZC DONK 2 19-09-2015 21:20 De Kulk Vlaardingen
Het Y 2 - WIDEX GZC DONK 3 19-09-2015 21:40 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Walvisch 1 - HZPC/Avéna (SG) 2 20-09-2015 12:00 HIS/ Willem Alexander Bad Groningen
UZSC 4 - ZV Haerlem 3 20-09-2015 13:30 De Krommerijn Utrecht
WZC (SG) 1 - Z&PC Rotterdam 1 20-09-2015 14:15 De Veur Zoetermeer
Het Ravijn 2 - HZPC/Avéna (SG) 1 20-09-2015 14:30 Het Ravijn Nijverdal
EZC 1 - Polar Bears 2 20-09-2015 14:50 Het Slagman Enschede
d'ELFT 1 - LZ 1886 1 20-09-2015 15:00 Kerkpolder Delft
UZSC 3 - ZVVS 1 20-09-2015 15:00 De Krommerijn Utrecht
Schuurman BZC 2 - HZPC/Avéna (SG) 2 20-09-2015 15:00 t Timpke Borculo
WZC (SG) 1 - ZZ&PC De Devel 1 20-09-2015 15:30 De Veur Zoetermeer
EZC 1 - De Meer 1 20-09-2015 15:35 Het Slagman Enschede
Z&PC De Gouwe 1 - De Ham 2 20-09-2015 16:15 De Sniep Waddinxveen
De Vliet (SG) 1 - BZ&PC 1 20-09-2015 16:25 De Schilp Rijswijk zh
UZSC 2 - MNC Dordrecht 2 20-09-2015 16:30 De Krommerijn Utrecht
Zv Hoorn 1 - Oceanus 1 20-09-2015 17:30 De Waterhoorn Hoorn nh
BZC Brandenburg 2 - AZC 3 20-09-2015 17:30 Brandenburg Bilthoven
UZSC 2 - ZV Haerlem 2 20-09-2015 18:00 De Krommerijn Utrecht
Orca 2 - TriVia 2 20-09-2015 18:00 De Blauwe Golf Leeuwarden
WIDEX GZC DONK 2 - H.B.W. (SG) 2 20-09-2015 18:30 Groenhovenbad Gouda
DZT'62 1 - VZV Njord 1 20-09-2015 18:30 Zwembad De Wiemel Deurne
BZC Brandenburg 1 - VZC-E&P 1 20-09-2015 18:45 Brandenburg Bilthoven
Orca 1 - Aqua-Novio'94 1 20-09-2015 19:00 De Blauwe Golf Leeuwarden
UZSC 3 - De Ham 3 20-09-2015 19:30 De Krommerijn Utrecht
De Duinkikkers 1 - Flevo 1 24-09-2015 21:45 Sportboulevard de Engh Soest