HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
KNZB JTT BJ1 - AZC BJ1 18-02-2016 19:30 KNZB bad Zeist
WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-BAM (SG) BM1 18-02-2016 19:45 Groenhovenbad Gouda
Het Ravijn H1 - KNZB JTT 1 18-02-2016 20:00 Het Ravijn Nijverdal
VZV Njord H1 - Nayade Classic H1 18-02-2016 21:00 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
ZVL-BAM (SG) Da1 - UZSC Da1 19-02-2016 20:45 De Zijl Leiden
Livo H2 - TriVia H2 20-02-2016 12:15 Van Pallandtbad Varsseveld
De Walvisch Da1 - WS Twente Da1 20-02-2016 12:30 De Parrel Groningen
H.Z.ZIAN H1 - Z&PC Rotterdam H1 20-02-2016 14:00 Hofbad 's-gravenhage
ZVL-BAM (SG) Da1 - De Ham Da1 20-02-2016 15:00 Vijf Meibad Leiden
SVH H3 - De Zijl Zwemsport H4 20-02-2016 15:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
VZ&PC H2 - ZV Haerlem H3 20-02-2016 15:00 De Stamper Vriezenveen
Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Katwijk H2 20-02-2016 15:15 Hofbad 's-gravenhage
Aqua-Novio'94 H1 - VZC-E&P H1 20-02-2016 15:15 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
ZPB H&L Productions Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 20-02-2016 15:30 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
WIDEX GZC DONK H2 - De Zijl Zwemsport H2 20-02-2016 15:30 Groenhovenbad Gouda
Het Ravijn H2 - MNC Dordrecht H2 20-02-2016 15:35 Het Ravijn Nijverdal
ZV De Zaan H3 - ENC Arnhem (SG) H2 20-02-2016 15:35 De Slag Zaandam
SVH H2 - WIDEX GZC DONK H5 20-02-2016 16:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Waterpolo Den Haag (SG) Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 20-02-2016 16:15 Hofbad 's-gravenhage
VZV Da1 - Katwijk Da1 20-02-2016 16:30 De Heerenduinen Ijmuiden
ZVL-BAM (SG) Da2 - De Ham Da2 20-02-2016 16:30 Vijf Meibad Leiden
Orca Da1 - WZC (SG) Da1 20-02-2016 16:30 De Blauwe Golf Leeuwarden
ZVVS H3 - Het Y H3 20-02-2016 16:30 De Kulk Vlaardingen
ZV De Zaan H2 - UZSC H2 20-02-2016 16:35 De Slag Zaandam
Polar Bears H3 - VZC-E&P H3 20-02-2016 16:45 De Peppel Ede gld
Aqua-Novio'94 H2 - BZC Brandenburg H2 20-02-2016 16:45 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
OZ&PC H1 - Watervlo H1 20-02-2016 16:45 Vondersweijde Oldenzaal
De Ham H3 - ZV Haerlem H2 20-02-2016 16:55 De Watering Wormerveer
ZPB H&L Productions H3 - AZC H4 20-02-2016 17:00 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
SVH H1 - De Ham H1 20-02-2016 17:00 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Het Ravijn Da2 - Polar Bears Da2 20-02-2016 17:05 Het Ravijn Nijverdal
WIDEX GZC DONK H1 - De Zijl Zwemsport H1 20-02-2016 17:15 Groenhovenbad Gouda
Waterpolo Den Haag (SG) H1 - WZC (SG) H1 20-02-2016 17:15 Hofbad 's-gravenhage
BZ&PC H3 - Zwemvereniging Utrecht H2 20-02-2016 17:15 De Kuil Bodegraven
De Mors H3 - Aquapoldro H2 20-02-2016 17:15 De Koerbelt Rijssen
ZPC AMERSFOORT H3 - HZPC/Avéna (SG) H2 20-02-2016 17:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
HZC de Robben H1 - WZK 1 20-02-2016 17:30 De Lieberg Hilversum
ZVVS Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 20-02-2016 17:30 De Kulk Vlaardingen
Aqua-Novio'94 Da1 - VZ&PC Da1 20-02-2016 17:45 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
JOPP (SG) Da1 - Schuurman BZC Da1 20-02-2016 17:45 Aquarena Emmen
Orca H1 - WS Twente H1 20-02-2016 17:45 De Blauwe Golf Leeuwarden
UZSC H4 - Flevo H2 20-02-2016 17:45 De Krommerijn Utrecht
Polar Bears H2 - De Ham H2 20-02-2016 18:00 De Peppel Ede gld
ENC Arnhem (SG) H1 - Zv Hoorn H1 20-02-2016 18:00 Valkenhuizen Arnhem
Neptunia'24 H1 - VKC'03 H1 20-02-2016 18:00 It Rak Sneek
ZVL-BAM (SG) Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 20-02-2016 18:00 Vijf Meibad Leiden
ZPB H&L Productions H1 - Schuurman BZC H1 20-02-2016 18:00 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ZV De Zaan Da1 - ZPB H&L Productions Da1 20-02-2016 18:05 De Slag Zaandam
Deltasteur H1 - Proteus H1 20-02-2016 18:10 Sportfondsenbad De Steur Kampen
OZV H1 - d'ELFT H1 20-02-2016 18:15 H2O Harmelen
BZ&PC H2 - Schuurman BZC H3 20-02-2016 18:15 De Kuil Bodegraven
De Mors H2 - HZPC/Avéna (SG) H3 20-02-2016 18:15 De Koerbelt Rijssen
ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Nayade H1 20-02-2016 18:20 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
De Meer H1 - DBD H1 20-02-2016 18:25 De Waterlinie Culemborg
De Warande H1 - LZ 1886 H1 20-02-2016 18:25 De Warande Oosterhout nb
De Dolfijn H1 - VZV H1 20-02-2016 18:30 Sloterparkbad Amsterdam
Alkemade H1 - Sassenheim H1 20-02-2016 18:30 De Tweesprong Roelofarendsveen
De Fuut H1 - Z&PC De Gouwe H1 20-02-2016 18:30 MFA Safari Maarssen
ZPC AMERSFOORT H1 - Het Y H1 20-02-2016 18:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1 20-02-2016 18:30 Hofbad 's-gravenhage
Het Ravijn Da1 - Polar Bears Da1 20-02-2016 18:35 Het Ravijn Nijverdal
ZVL-BAM (SG) Da4 - DAW Da1 20-02-2016 18:45 Vijf Meibad Leiden
De Kikker H1 - EZC H1 20-02-2016 18:45 Aquarena Emmen
KZC H1 - AZ&PC De Futen H1 20-02-2016 18:50 Sportfondsenbad Beverwijk Beverwijk
ZVVS H1 - UZSC H1 20-02-2016 19:00 De Kulk Vlaardingen
PSV Waterpolo Da1 - WIDEX GZC DONK Da1 20-02-2016 19:00 De Tongelreep Eindhoven
MNC Dordrecht Da2 - H.B.W. (SG) Da2 20-02-2016 19:00 Sportboulevard Dordrecht
Wiekslag Da1 - Polar Bears Da3 20-02-2016 19:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
De Kempvis Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 20-02-2016 19:00 Rivièrabad Spijkenisse
Orca H2 - Eemsrobben H2 20-02-2016 19:00 De Blauwe Golf Leeuwarden
ZPB H&L Productions H2 - Schuurman BZC H2 20-02-2016 19:10 Inge de Bruijn Zwembad Barendrecht
ENC Arnhem (SG) Da1 - UZSC Da1 20-02-2016 19:15 Valkenhuizen Arnhem
SBC2000 H1 - De Linge/PCG (SG) H1 20-02-2016 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
DraGor (SG) H1 - Aqua'68 H1 20-02-2016 19:30 De Welle Drachten
BZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 20-02-2016 19:30 De Kuil Bodegraven
EZC Da1 - Losser Da1 20-02-2016 19:30 Het Slagman Enschede
Polar Bears H1 - AZC H1 20-02-2016 19:30 De Peppel Ede gld
De Rijn Da1 - Arethusa Da1 20-02-2016 19:30 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
AZC H3 - WIDEX GZC DONK H3 20-02-2016 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
De Zijl Zwemsport H3 - LZ 1886 H2 20-02-2016 19:30 Vijf Meibad Leiden
Flevo H3 - De Meer H2 20-02-2016 19:30 Bad Bloemendal Nijkerk gld
ZV De Zaan H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 20-02-2016 19:35 De Slag Zaandam
ZV Haerlem Da1 - Livo Da1 20-02-2016 19:40 De Planeet Haarlem
De Warande Da1 - UZSC Da3 20-02-2016 19:40 De Warande Oosterhout nb
DJK-ZAR H1 - Flevo H1 20-02-2016 19:45 Sportplaza Mercator Amsterdam
De Kempvis H1 - ZPCH H1 20-02-2016 19:55 Rivièrabad Spijkenisse
De Reest H1 - TriVia H1 20-02-2016 20:00 Bad Hesselingen Meppel
Wiekslag H1 - ZZ&PC De Devel H1 20-02-2016 20:00 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
MNC Dordrecht Da1 - VZV Njord Da1 20-02-2016 20:00 Sportboulevard Dordrecht
Het Ravijn H3 - VZC-E&P H2 20-02-2016 20:00 Het Ravijn Nijverdal
ZPC AMERSFOORT H2 - PSV Waterpolo H2 20-02-2016 20:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
PSV Waterpolo Da2 - De Vennen Da1 20-02-2016 20:15 De Tongelreep Eindhoven
NDD H1 - Livo H1 20-02-2016 20:15 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
Nunspeet H1 - Oceanus H1 20-02-2016 20:30 De Brake Nunspeet
De Rijn H1 - VZV Njord H1 20-02-2016 20:30 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
ZVVS H2 - MNC Dordrecht H3 20-02-2016 20:30 De Kulk Vlaardingen
PSV Waterpolo H3 - Arethusa H2 20-02-2016 20:30 De Tongelreep Eindhoven
Het Y H2 - HZC de Robben H2 20-02-2016 20:40 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Warande H2 - WIDEX GZC DONK H4 20-02-2016 20:40 De Warande Oosterhout nb
De Treffers H1 - De Vennen H1 20-02-2016 20:45 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
Swol 1894 H1 - Aquapoldro H1 20-02-2016 20:45 De Vrolijkheid Zwolle
BZ&PC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 20-02-2016 20:45 De Kuil Bodegraven
Het Ravijn Da3 - OZ&PC Da1 20-02-2016 20:55 Het Ravijn Nijverdal
ZV Haerlem H1 - Katwijk H1 20-02-2016 20:55 De Planeet Haarlem
DAW H1 - De Duinkikkers H1 20-02-2016 21:00 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
De IJsselmeeuwen H1 - Nayade Classic H1 20-02-2016 21:00 De IJsselslag Zutphen
De Houtrib H1 - De Snippen H1 20-02-2016 21:15 De Koploper Lelystad
PSV Waterpolo H1 - BZC Brandenburg H1 20-02-2016 21:15 De Tongelreep Eindhoven
DraGor (SG) H2 - Ritola-Zwemmen en Wa H2 20-02-2016 21:30 De Welle Drachten