HomeVerenigingenWedstrijdsportersWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
Ritola-Zwemmen en Wa 2 - De Mors 2 28-11-2014 21:15 Aqualaren Zuidlaren
ZPB H&L Productions 2 - De Zijl Zwemsport 2 29-11-2014 15:20 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
Polar Bears BJ1 - AZ&PC-de Amer (SG) BJ1 29-11-2014 15:30 De Peppel Ede gld
VZC-E&P 2 - BZC Brandenburg 2 29-11-2014 15:45 De Vallei Veenendaal
Het Ravijn 3 - Swol 1894 1 29-11-2014 15:45 Het Ravijn Nijverdal
ENC Arnhem (SG) 1 - De Mors 1 29-11-2014 16:00 Valkenhuizen Arnhem
NDD/He-Key (SG) 1 - VZ&PC 1 29-11-2014 16:20 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
UZSC 2 - Polar Bears 3 29-11-2014 16:30 De Krommerijn Utrecht
Het Ravijn 3 - VZ&PC 2 29-11-2014 16:40 Het Ravijn Nijverdal
De Ham 2 - Het Ravijn 2 29-11-2014 16:45 De Watering Wormerveer
SVH 1 - PSV Waterpolo 1 29-11-2014 16:50 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
ZPB H&L Productions 1 - ZVL-BAM (SG) 1 29-11-2014 16:50 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Hieronymus 1 29-11-2014 17:00 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
AZ&PC-de Amer (SG) 3 - Aqua-Novio'94 2 29-11-2014 17:05 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
ENC Arnhem (SG) 1 - Z&PC De Gouwe 1 29-11-2014 17:15 Valkenhuizen Arnhem
Oceanus 1 - De Duinkikkers 1 29-11-2014 17:15 De Waterlelie Aalsmeer
VZV Njord 2 - SVH 3 29-11-2014 17:15 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
De IJsselmeeuwen 1 - Nayade 1 29-11-2014 17:20 Graaf Ottobad Zutphen
De Warande 1 - Zv Utrecht 29-11-2014 17:25 Arkendonk Oosterhout
ZVVS 1 - H.B.W. (SG) 2 29-11-2014 17:30 De Kulk Vlaardingen
Het Ravijn 2 - VZ&PC 1 29-11-2014 17:40 Het Ravijn Nijverdal
UZSC 2 - WIDEX GZC DONK 2 29-11-2014 17:45 De Krommerijn Utrecht
ZVL-BAM (SG) 3 - VZV 1 29-11-2014 17:45 Vijf Meibad Leiden
Polar Bears 2 - ZPB H&L Productions 2 29-11-2014 18:00 De Peppel Ede gld
Losser 1 - De Walvisch 1 29-11-2014 18:00 Brilmansdennen Losser
AZ&PC-de Amer (SG) 2 - ZV De Zaan 2 29-11-2014 18:05 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
De Kempvis 1 - Aqua-Novio'94 1 29-11-2014 18:05 Rivièrabad Spijkenisse
d'ELFT 1 - ZPS 1 29-11-2014 18:05 Kerkpolder Delft
De Ham 1 - Het Ravijn 1 29-11-2014 18:05 De Watering Wormerveer
ZPB H&L Productions 1 - De Zijl zwemsport 1 29-11-2014 18:10 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
De Treffers 1 - HZC de Robben 1 29-11-2014 18:15 Combibad Kwekkelstijn Rosmalen
DBD 1 - VZV Njord 1 29-11-2014 18:30 ZIB Zwemcentrum Best BV Best
TriVia 2 - De Mors 3 29-11-2014 18:30 Helperbad Groningen
ZVVS 2 - WIDEX GZC DONK 3 29-11-2014 18:30 De Kulk Vlaardingen
Orca 1 - WS Twente 1 29-11-2014 18:30 De Blauwe Golf Leeuwarden
De Dolfijn 1 - De Meer 1 29-11-2014 18:30 Sloterparkbad Amsterdam
ENC Arnhem (SG) 2 - Schuurman BZC 3 29-11-2014 18:30 Valkenhuizen Arnhem
ZVL-BAM (SG) 4 - Zv Utrecht 1 29-11-2014 18:40 Vijf Meibad Leiden
De Warande 1 - VZV Njord 1 29-11-2014 18:40 Arkendonk Oosterhout
De Kikker 1 - De Granaet 1 29-11-2014 18:45 Aquarena Emmen
OZ&PC 1 - De Veene 1 29-11-2014 18:45 Vondersweijde Oldenzaal
ZV De Zaan 1 - VZC-E&P 1 29-11-2014 18:50 De Slag Zaandam
Katwijk 1 - UZSC 3 29-11-2014 19:00 Aquamar Katwijk zh
De Kempvis 1 - Alkemade 1 29-11-2014 19:00 Rivièrabad Spijkenisse
VKC03 1 - Proteus 1 29-11-2014 19:00 De Vlaskoel Tubbergen
Schuurman BZC 1 - Polar Bears 1 29-11-2014 19:00 t Timpke Borculo
UZSC 1 - WIDEX GZC DONK 1 29-11-2014 19:00 De Krommerijn Utrecht
Polar Bears 3 - HZC de Robben 2 29-11-2014 19:15 De Peppel Ede gld
WZC (SG) 1 - De Ham 2 29-11-2014 19:15 De Veur Zoetermeer
WIDEX GZC DONK 2 - ZVL-BAM (SG) 2 29-11-2014 19:20 Groenhovenbad Gouda
De Houtrib 1 - KZC 1 29-11-2014 19:30 De Koploper Lelystad
De Ham 1 - Het Ravijn 1 29-11-2014 19:30 De Watering Wormerveer
Wiekslag 1 - Z&PC Rotterdam 1 29-11-2014 19:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
ZVVS 3 - De Ham 3 29-11-2014 19:30 De Kulk Vlaardingen
PSV Waterpolo1 - Het Y 1 29-11-2014 19:30 De Tongelreep Eindhoven
Orca 1 - Swol 1894 1 29-11-2014 19:30 De Blauwe Golf Leeuwarden
TriVia 1 - GZVW 1 29-11-2014 19:30 Helperbad Groningen
AZ&PC-de Amer (SG) 1 - ZVVS 1 29-11-2014 19:35 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
LZ 1886 2 - BZ&PC 2 29-11-2014 19:35 Vijf Meibad Leiden
De Reuring 1 - AZ&PC De Futen 1 29-11-2014 19:50 Duikerdel Noord-scharwoude
SBC2000 1 - De Linge/PCG (SG) 1 29-11-2014 20:00 Zwembad de Wisselaar Breda
MNC Dordrecht 1 - AZC 1 29-11-2014 20:00 Sportboulevard Dordrecht
Katwijk 1 - BZC Brandenburg 1 29-11-2014 20:00 Aquamar Katwijk zh
ZV Haerlem 1 - BZ&PC 1 29-11-2014 20:00 De Planeet Haarlem
De Rijn 1 - Arethusa 1 29-11-2014 20:00 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
OZ&PC 1 - HZPC/Avéna (SG) 1 29-11-2014 20:00 Vondersweijde Oldenzaal
Het Y 1 - Aqua-Novio'94 1 29-11-2014 20:00 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
HZPC/Avéna (SG) 1 - WS Twente 1 29-11-2014 20:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
UZSC 1 - WIDEX GZC DONK 1 29-11-2014 20:15 De Krommerijn Utrecht
WZC (SG) 1 - WZK 1 29-11-2014 20:15 De Veur Zoetermeer
Wiekslag 1 - AZC De Amer 1 29-11-2014 20:30 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
LZ 1886 1 - DZT'62 1 29-11-2014 20:30 Vijf Meibad Leiden
Schuurman BZC 2 - Polar Bears 2 29-11-2014 20:30 t Timpke Borculo
De Zijl Zwemsport 3 - MNC Dordrecht 2 29-11-2014 20:35 De Zijl Leiden
Z&PC De Gouwe 2 - WIDEX GZC DONK 5 29-11-2014 20:40 De Sniep Waddinxveen
Flevo 3 - Flevo 2 29-11-2014 20:45 Bad Bloemendal Nijkerk gld
De Rijn 1 - Arethusa 1 29-11-2014 21:00 Sportfondsenbad De Bongerd Wageningen
BZ&PC 3 - De Dolfijn 2 29-11-2014 21:00 De Kuil Bodegraven
De Devel 1 - Z&PC De Gouwe 1 29-11-2014 21:05 De Hoge Devel B.V. Zwijndrecht
Het Y 3 - SVH 2 29-11-2014 21:15 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
DJK-ZAR 1 - Zv Hoorn 1 29-11-2014 21:20 Mecator Plaza Amsterdam
ZV Haerlem 1 - MNC Dordrecht 1 29-11-2014 21:30 De Planeet Haarlem
UZSC 3 - VZC-E&P 3 29-11-2014 21:30 De Krommerijn Utrecht
HZPC/Avéna (SG) 2 - De Walvisch 2 29-11-2014 21:30 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
MNC Dordrecht 3 - De Warande 2 29-11-2014 21:30 Sportboulevard Dordrecht
PSV Waterpolo 2 - AZC 2 29-11-2014 21:40 De Tongelreep Eindhoven
ZV Haerlem 2 - AZC 3 29-11-2014 21:40 De Planeet Haarlem
DraGor (SG) 2 - HZPC/Avéna (SG) 3 29-11-2014 21:45 De Welle Drachten
HZPC/Avéna (SG) BM1 - UZSC BM1 30-11-2014 13:15 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
Het Ravijn 2 - EZC 1 30-11-2014 14:00 Het Ravijn Nijverdal
AZ&PC-de Amer (SG) BJ1 - Polar Bears BJ1 30-11-2014 14:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Aquapoldro 2 - Schuurman BZC 4 30-11-2014 15:00 Sprenkelaar Apeldoorn
MNC Dordrecht BJ1 - De Ham BJ1 30-11-2014 15:00 Sportboulevard Dordrecht
WIDEX GZC DONK BJ1 - UZSC BJ1 30-11-2014 15:15 Groenhovenbad Gouda
VZC-E&P BJ1 - Het Ravijn BJ1 30-11-2014 15:30 De Vallei Veenendaal
ZVL-BAM (SG) BM1 - Polar Bears BM1 30-11-2014 15:55 De Zijl Leiden
Aquapoldro 1 - EZC 1 30-11-2014 16:00 Sprenkelaar Apeldoorn
UZSC 4 - WS Twente 2 30-11-2014 16:25 De Krommerijn Utrecht
De Vliet (SG) 1 - ZPCH 1 30-11-2014 16:25 De Schilp Rijswijk zh
ZV De Zaan BM1 - MNC Dordrecht BM1 30-11-2014 17:00 De Slag Zaandam
GZVW 1 - De Reest 1 30-11-2014 17:00 De Watertoren Winschoten
Livo 1 - H.B.W. (SG) 1 30-11-2014 17:45 t Walfort Aalten
De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1 30-11-2014 17:55 De Watering Wormerveer
PSV Waterpolo BJ 1 - Schuurman BZC BJ1 30-11-2014 18:00 De Tongelreep Eindhoven
ZV De Zaan BJ1 - AZC BJ1 30-11-2014 18:30 De Slag Zaandam
DZT'62 2 - De Warande 2 30-11-2014 18:30 Zwembad De Wiemel Deurne
Livo 1 - De Walvisch 1 30-11-2014 19:00 t Walfort Aalten
De Rog 1 - Nayade Classic 1 30-11-2014 19:15 De IJzeren Man Weert
PSV Waterpolo 3 - Het Y 2 30-11-2014 19:45 De Tongelreep Eindhoven
UZSC 2 - Het Ravijn 2 30-11-2014 20:00 De Krommerijn Utrecht