HomeVerenigingenWedstrijdsportersWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
De Ham 1 - Polar Bears 1 25-10-2014 16:10 De Watering Wormerveer
ZPC De Zeeuwse Kust 1 - NDD/He-Key (SG) 1 25-10-2014 16:45 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
Het Ravijn 2 - WIDEX GZC DONK 2 25-10-2014 17:00 Het Ravijn Nijverdal
VZC-E&P 1 - De Veene 1 25-10-2014 17:30 De Vallei Veenendaal
ZVL (SG) 2 - VZV 1 25-10-2014 17:30 De Zijl Leiden
ZV De Zaan 2 - De Zijl Zwemsport 2 25-10-2014 17:40 De Slag Zaandam
De Ham 1 - Schuurman BZC 1 25-10-2014 17:40 De Watering Wormerveer
Waterpolo Den Haag (SG) 1 - AZ&PC De Futen 1 25-10-2014 17:45 Hofbad 's-gravenhage
VZV Njord 1 - ZVVS 1 25-10-2014 17:45 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
AZ&PC-de Amer (SG) 2 - UZSC 2 25-10-2014 18:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
DraGor (SG) 1 - Neptunia'24 1 25-10-2014 18:00 De Welle Drachten
AZC 2 - Polar Bears 2 25-10-2014 18:05 AquaRijn Alphen aan den rijn
Oceanus 1 - Arethusa 1 25-10-2014 18:10 De Waterlelie Aalsmeer
Westland 1 - OZ&PC 1 25-10-2014 18:30 Sportcomplex VreeLoo De lier
Het Ravijn 1 - WIDEX GZC DONK 1 25-10-2014 18:30 Het Ravijn Nijverdal
WS Twente 1 - HZPC/Avéna (SG) 1 25-10-2014 18:30 Twentebad Hengelo ov
ZVL (SG) 1 - UZSC 1 25-10-2014 19:00 De Zijl Leiden
Katwijk 1 - VKC03 1 25-10-2014 19:00 Aquamar Katwijk zh
DraGor (SG) 2 - De Walvisch 2 25-10-2014 19:00 De Welle Drachten
ZVVS 1 - De Zijl zwemsport 1 25-10-2014 19:00 De Kulk Vlaardingen
De Ham 2 - Schuurman BZC 2 25-10-2014 19:10 De Watering Wormerveer
AZ&PC-de Amer (SG) 1 - UZSC 1 25-10-2014 19:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
AZC 1 - Polar Bears 1 25-10-2014 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
Aquapoldro 1 - Stadskanaal 1 25-10-2014 19:55 Sprenkelaar Apeldoorn
Het Ravijn 1 - WIDEX GZC DONK 1 25-10-2014 20:00 Het Ravijn Nijverdal
MNC Dordrecht 1 - ZPB H&L Productions 1 25-10-2014 20:00 Sportboulevard Dordrecht
Watervlo 1 - Zv Utrecht 25-10-2014 20:00 Fletiomare De meern
HZPC/Avéna (SG) 1 - Katwijk 1 25-10-2014 20:30 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
VZV Njord 1 - LZ 1886 1 25-10-2014 20:30 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
Wiekslag 1 - OZV 1 25-10-2014 20:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
BZC Brandenburg 1 - Aqua-Novio'94 1 25-10-2014 20:45 Brandenburg Bilthoven
Aquapoldro 2 - VZ&PC 2 25-10-2014 21:10 Sprenkelaar Apeldoorn
Het Y 1 - De Mors 1 25-10-2014 21:25 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
AZ&PC-de Amer (SG) BJ1 - Schuurman BZC BJ1 26-10-2014 14:00 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
MNC Dordrecht BM1 - UZSC BM1 26-10-2014 15:00 Sportboulevard Dordrecht
WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1 26-10-2014 15:15 Groenhovenbad Gouda
MNC Dordrecht BJ1 - AZC BJ1 26-10-2014 16:30 Sportboulevard Dordrecht
De Ham BM1 - HZPC/Avéna (SG) BM1 26-10-2014 16:30 De Watering Wormerveer
WIDEX GZC DONK BJ1 - De Ham BJ1 26-10-2014 16:45 Groenhovenbad Gouda
ZV De Zaan BM1 - H.B.W. (SG) BM1 26-10-2014 17:00 De Slag Zaandam
DZT'62 1 - De Linge/PCG (SG) 1 26-10-2014 17:00 Zwembad De Wiemel Deurne
ZPB H&L Productions 1 - Het Ravijn 1 26-10-2014 17:45 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
PSV BJ1 - Het Ravijn BJ1 26-10-2014 18:00 De Tongelreep Eindhoven
ZV De Zaan BJ1 - UZSC BJ1 26-10-2014 18:30 De Slag Zaandam
PSV Waterpolo 2 - ZPB H&L Productions 2 26-10-2014 19:10 De Tongelreep Eindhoven
ZPB H&L Productions 2 - WIDEX GZC DONK 2 26-10-2014 19:15 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
BZ&PC 1 - SVH 1 26-10-2014 20:00 De Kuil Bodegraven