HomeVerenigingenWedstrijdsportersWaterpoloProgramma en uitslagenWedstrijden

Programma en uitslagen Waterpolo competitie

WedstrijdDatumPlaats
ZVVS 2 - ENC Arnhem (SG) 2 01-11-2014 15:50 De Kulk Vlaardingen
PSV Waterpolo 2 - ZV De Zaan 2 01-11-2014 16:15 De Tongelreep Eindhoven
Het Ravijn 3 - De Walvisch 1 01-11-2014 16:25 Het Ravijn Nijverdal
UZSC 2 - WIDEX GZC DONK 2 01-11-2014 16:40 De Krommerijn Utrecht
Polar Bears 3 - ZPB H&L Productions 2 01-11-2014 16:45 De Peppel Ede gld
ZVVS 1 - De Warande 1 01-11-2014 16:50 De Kulk Vlaardingen
De Granaet 1 - EZC 1 01-11-2014 17:00 Tolhuisbad Dokkum
ZVL-BAM (SG) 3 - Katwijk 1 01-11-2014 17:10 Vijf Meibad Leiden
Het Ravijn 3 - WS Twente 2 01-11-2014 17:25 Het Ravijn Nijverdal
OZ&PC 1 - Livo 1 01-11-2014 17:30 Vondersweijde Oldenzaal
PSV Waterpolo1 - H.B.W. (SG) 1 01-11-2014 17:30 De Tongelreep Eindhoven
BZ&PC 3 - WIDEX GZC DONK 5 01-11-2014 17:30 De Kuil Bodegraven
ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Arethusa 1 01-11-2014 17:30 Vrijburgbad Vlissingen Vlissingen
De Ham 3 - VZC-E&P 3 01-11-2014 17:40 De Watering Wormerveer
Het Y 2 - SVH 3 01-11-2014 17:45 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Waterpolo Den Haag (SG) 1 - De Treffers 1 01-11-2014 17:45 Hofbad 's-gravenhage
ZPB H&L Productions 1 - De Ham 1 01-11-2014 18:00 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
UZSC 1 - Het Ravijn 1 01-11-2014 18:00 De Krommerijn Utrecht
Polar Bears 1 - ZVL-BAM (SG) 1 01-11-2014 18:00 De Peppel Ede gld
SVH 1 - Katwijk 1 01-11-2014 18:20 Sportcomplex de Wilgenring Rotterdam
Het Ravijn 2 - WS Twente 1 01-11-2014 18:25 Het Ravijn Nijverdal
OZV 1 - ZPCH 1 01-11-2014 18:30 H2O Harmelen
De Zijl Zwemsport 3 - Polar Bears 3 01-11-2014 18:30 De Zijl Leiden
BZ&PC 2 - MNC Dordrecht 2 01-11-2014 18:30 De Kuil Bodegraven
De Reest 2 - De Walvisch 2 01-11-2014 18:30 Bad Hesselingen Meppel
De Dolfijn 1 - De Warande 1 01-11-2014 18:30 Sloterparkbad Amsterdam
Het Y 3 - Z&PC De Gouwe 2 01-11-2014 18:40 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
De Ham 2 - Zv Utrecht 1 01-11-2014 18:40 De Watering Wormerveer
AZ&PC-de Amer (SG) 3 - BZC Brandenburg 2 01-11-2014 18:40 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
De Linge/PCG (SG) 1 - Nayade Classic 1 01-11-2014 18:40 Caribabad Gorinchem
VZ&PC 2 - Flevo 2 01-11-2014 18:45 De Stamper Vriezenveen
OZ&PC 1 - Losser 1 01-11-2014 18:45 Vondersweijde Oldenzaal
MNC Dordrecht 1 - De Veene 1 01-11-2014 18:45 Sportboulevard Dordrecht
DraGor (SG) 2 - TriVia 2 01-11-2014 18:45 De Welle Drachten
WIDEX GZC DONK 1 - AZC 1 01-11-2014 18:45 Groenhovenbad Gouda
De Kikker 1 - GZVW 1 01-11-2014 18:45 Aquarena Emmen
PSV Waterpolo 3 - Katwijk 2 01-11-2014 18:45 De Tongelreep Eindhoven
VKC03 1 - Aquapoldro 1 01-11-2014 18:55 De Vlaskoel Tubbergen
Watervlo 1 - De Duinkikkers 1 01-11-2014 19:00 Fletiomare De meern
Waterpolo Den Haag (SG) 1 - Livo 1 01-11-2014 19:00 Hofbad 's-gravenhage
Schuurman BZC 1 - AZ&PC-de Amer (SG) 1 01-11-2014 19:00 t Timpke Borculo
ZV De Zaan 1 - ENC Arnhem (SG) 1 01-11-2014 19:00 De Slag Zaandam
Flevo 3 - VZC-E&P 2 01-11-2014 19:00 Bad Bloemendal Nijkerk gld
Swol 1894 1 - De Mors 1 01-11-2014 19:00 De Vrolijkheid Zwolle
WZC (SG) 1 - UZSC 3 01-11-2014 19:15 De Veur Zoetermeer
SBC2000 1 - Nayade 1 01-11-2014 19:15 Zwembad de Wisselaar Breda
ZV Haerlem 2 - HZC de Robben 2 01-11-2014 19:20 De Planeet Haarlem
Alkemade 1 - Z&PC De Gouwe 1 01-11-2014 19:25 De Tweesprong Roelofarendsveen
AZC 3 - Schuurman BZC 3 01-11-2014 19:30 AquaRijn Alphen aan den rijn
BZ&PC 1 - VZV 1 01-11-2014 19:30 De Kuil Bodegraven
De Houtrib 1 - Zv Hoorn 1 01-11-2014 19:30 De Koploper Lelystad
LZ 1886 2 - WIDEX GZC DONK 3 01-11-2014 19:30 Vijf Meibad Leiden
De Reest 1 - Proteus 1 01-11-2014 19:30 Bad Hesselingen Meppel
Polar Bears 1 - De Zijl zwemsport 1 01-11-2014 19:30 De Peppel Ede gld
ZPB H&L Productions 1 - De Ham 1 01-11-2014 19:30 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
DAW 1 - AZ&PC De Futen 1 01-11-2014 19:30 Sportcomplex Hoornsevaart Alkmaar
Orca 1 - De Walvisch 1 01-11-2014 19:30 De Blauwe Golf Leeuwarden
Het Y 1 - Z&PC De Gouwe 1 01-11-2014 19:35 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Z&PC De Gouwe 2 - Polar Bears 2 01-11-2014 19:45 De Sniep Waddinxveen
Wiekslag 1 - H.B.W. (SG) 2 01-11-2014 19:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
VZ&PC 1 - De Veene 1 01-11-2014 19:45 De Stamper Vriezenveen
HZPC/Avéna (SG) 1 - ENC Arnhem (SG) 1 01-11-2014 19:45 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
De Dolfijn 2 - Zv Utrecht 2 01-11-2014 19:45 Sloterparkbad Amsterdam
KZC 1 - Flevo 1 01-11-2014 19:50 Sportfondsenbad Beverwijk Beverwijk
De Kempvis 1 - Arethusa 1 01-11-2014 19:50 Rivièrabad Spijkenisse
WZK 1 - Zv Utrecht 01-11-2014 19:55 Sterrenbad Wassenaar
MNC Dordrecht 1 - ZVVS 1 01-11-2014 20:00 Sportboulevard Dordrecht
ZV De Zaan 1 - LZ 1886 1 01-11-2014 20:15 De Slag Zaandam
WIDEX GZC DONK 2 - AZC 2 01-11-2014 20:15 Groenhovenbad Gouda
H.Z.ZIAN 1 - d'ELFT 1 01-11-2014 20:15 Hofbad 's-gravenhage
Swol 1894 1 - EZC 1 01-11-2014 20:15 De Vrolijkheid Zwolle
VZV Njord 2 - DZT'62 2 01-11-2014 20:15 Zwembad Den Ekkerman Veldhoven
WZC (SG) 1 - HZC de Robben 1 01-11-2014 20:15 De Veur Zoetermeer
ZV Haerlem 1 - VZC-E&P 1 01-11-2014 20:20 De Planeet Haarlem
Schuurman BZC 2 - AZ&PC-de Amer (SG) 2 01-11-2014 20:30 t Timpke Borculo
DJK-ZAR 1 - De Reuring 1 01-11-2014 20:30 Mecator Plaza Amsterdam
Het Y 1 - BZC Brandenburg 1 01-11-2014 20:40 Sportfondsenbad Oost Amsterdam
Hieronymus 1 - VZV Njord 1 01-11-2014 20:45 Zwembad De Stok Roosendaal
Wiekslag 1 - De Meer 1 01-11-2014 20:45 Sportcentrum Blokweer Alblasserdam
DraGor (SG) 1 - TriVia 1 01-11-2014 20:45 De Welle Drachten
De Kempvis 1 - ZPS 1 01-11-2014 20:45 Rivièrabad Spijkenisse
ZPB H&L Productions 2 - De Ham 2 01-11-2014 21:00 Inge de Bruijn Sportfondsenbad Barendrecht
BZ&PC 1 - PSV Waterpolo 1 01-11-2014 21:00 De Kuil Bodegraven
VZ&PC 1 - HZPC/Avéna (SG) 1 01-11-2014 21:00 De Stamper Vriezenveen
Polar Bears 2 - De Zijl Zwemsport 2 01-11-2014 21:00 De Peppel Ede gld
HZPC/Avéna (SG) 2 - Ritola-Zwemmen en Wa 2 01-11-2014 21:00 Sportstad Heerenveen BV Heerenveen
WZK 2 - De Zijl Zwemsport 4 01-11-2014 21:10 Sterrenbad Wassenaar
Swol 1894 2 - De Mors 2 01-11-2014 21:15 De Vrolijkheid Zwolle
Waterpolo Den Haag (SG) 2 - UZSC 3 01-11-2014 21:25 Hofbad 's-gravenhage
MNC Dordrecht 3 - WIDEX GZC DONK 4 01-11-2014 21:30 Sportboulevard Dordrecht
Het Ravijn 2 - Schuurman BZC 2 02-11-2014 13:00 Het Ravijn Nijverdal
ZVVS 3 - SVH 2 02-11-2014 13:15 De Kulk Vlaardingen
ZVL-BAM (SG) 2 - Polar Bears 3 02-11-2014 13:30 De Zijl Leiden
AZ&PC-de Amer (SG) 2 - ZPB H&L Productions 2 02-11-2014 13:45 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
Het Ravijn 1 - Polar Bears 1 02-11-2014 14:30 Het Ravijn Nijverdal
ZVVS 1 - Polar Bears 1 02-11-2014 14:30 De Kulk Vlaardingen
De Ham 1 - MNC Dordrecht 1 02-11-2014 15:00 De Watering Wormerveer
De Zijl Zwemsport 2 - WIDEX GZC DONK 2 02-11-2014 15:00 De Zijl Leiden
AZC De Amer 1 - VZV 1 02-11-2014 15:15 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
De Vliet (SG) 1 - De Devel 1 02-11-2014 15:40 De Schilp Rijswijk zh
Stadskanaal 1 - Neptunia'24 1 02-11-2014 16:00 Pagedal Stadskanaal
Het Ravijn 1 - Schuurman BZC 1 02-11-2014 16:00 Het Ravijn Nijverdal
UZSC 2 - ZPB H&L Productions 2 02-11-2014 16:20 De Krommerijn Utrecht
De Ham 1 - UZSC 1 02-11-2014 16:30 De Watering Wormerveer
Aqua-Novio'94 2 - Schuurman BZC 4 02-11-2014 16:30 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
ZVL-BAM (SG) 1 - WIDEX GZC DONK 1 02-11-2014 16:30 De Zijl Leiden
AZ&PC-de Amer (SG) 1 - ZPB H&L Productions 1 02-11-2014 16:30 Sportfondsenbad Amersfoort Amersfoort
NDD/He-Key (SG) 1 - WS Twente 1 02-11-2014 17:05 Sportcentrum Rozengaarde Doetinchem
Eemsrobben 2 - HZPC/Avéna (SG) 3 02-11-2014 17:10 Dubbelslag Delfzijl
WIDEX GZC DONK 2 - Z&PC De Gouwe 2 02-11-2014 17:30 Groenhovenbad Gouda
Aqua-Novio'94 1 - VZV Njord 1 02-11-2014 17:30 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
De IJsselmeeuwen 1 - DBD 1 02-11-2014 17:35 Graaf Ottobad Zutphen
De Zijl zwemsport 1 - WIDEX GZC DONK 1 02-11-2014 18:00 De Zijl Leiden
De Ham 2 - PSV Waterpolo 2 02-11-2014 18:00 De Watering Wormerveer
Aqua-Novio'94 1 - DZT'62 1 02-11-2014 18:45 Sportf.bad Nijmegen-West Nijmegen
De Rog 1 - De Rijn 1 02-11-2014 19:15 De IJzeren Man Weert
ZV De Zaan 2 - Polar Bears 2 02-11-2014 20:00 De Slag Zaandam
UZSC 4 - Aquapoldro 2 02-11-2014 20:50 De Krommerijn Utrecht