De Nederlandse waterpolomannen hebben het OKT op de vijfde plaats afgesloten. Zondagmiddag werd Frankrijk met 10-9 verslagen, in een wedstrijd die haast een kopie was van de eerdere ontmoeting met de Fransen dit OKT. Toen kwam Nederland in de laatste periode van een 5-9 achterstand terug tot 11-11. Nu stond de ploeg bij het ingaan van de laatste periode opnieuw achter en knokte zich alsnog naar de overwinning.
Lees verder op Waterpolo.nl: klik hier.
De Nederlandse waterpolomannen misten weliswaar de kwalificatie voor de Olympische Spelen van Tokio, maar maakten de afgelopen week veel indruk met hun sterke spel, vechtlust en teamgeest. Meerdere keren knokte Oranje zich terug uit geslagen positie.
Ondank de uitschakeling voor Tokio lijkt er een uitstekende basis te liggen voor de volgende Olympische cyclus op weg naar Parijs.
Ook alle partijen, professionals en vrijwilligers, die de organisatie van dit OKT in uitzonderlijke omstandigheden mede mogelijk hebben gemaakt, verdienen een groot compliment!
(Foto Orange Pictures)