Locatie De Zijl - Leiden

Naam De Zijl
Telefoon
Straat Paramaribostraat 66
Postcode 2315 VK
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
30 maa 14:15 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
30 maa 15:00 ZVL-1886 H10 (Heren) - DES H1 (Heren)
30 maa 15:45 ZVL-1886 H8 (Heren) - OZV H2 (Heren)
30 maa 16:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
30 maa 17:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
30 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
6 apr 14:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
6 apr 15:30 ZVL-1886 Da3 (Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)
6 apr 16:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15)
6 apr 16:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren)
6 apr 17:45 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)
6 apr 17:45 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
6 apr 18:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
6 apr 18:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
6 apr 19:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames)
6 apr 19:45 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
6 apr 20:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
6 apr 21:00 ZVL-1886 H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)
13 apr 14:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
13 apr 15:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
13 apr 16:30 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
13 apr 16:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17)
13 apr 17:15 ZVL-1886 H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
13 apr 17:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
13 apr 18:00 ZVL-1886 H10 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
13 apr 18:00 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)
13 apr 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
13 apr 20:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
14 apr 14:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)
14 apr 15:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel)
14 apr 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
20 apr 14:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 maa 18:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 6
24 maa 16:30 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 6
24 maa 15:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 14 - 3
23 maa 21:15 ZVL-1886 H9 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 7 - 6
23 maa 20:35 ZVL-1886 H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 8 - 9
23 maa 20:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 4
23 maa 19:20 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 8 - 6
23 maa 19:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 4 - 4
23 maa 18:00 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham CM1/ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 3
23 maa 17:50 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 14 - 6
23 maa 17:15 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17) 7 - 6
23 maa 16:55 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 2
23 maa 16:30 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 5
23 maa 16:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG*2 (Gemengd-E <11) 31 - 1
23 maa 15:35 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 1
23 maa 14:55 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 9
23 maa 14:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 27
16 maa 20:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 8
16 maa 18:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 9 - 4
16 maa 18:00 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 6 - 2
16 maa 17:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 1 - 9
16 maa 17:00 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Da3 (Dames) 5 - 5
16 maa 16:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - AZC H7 (Heren) 6 - 14
16 maa 15:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 21 - 1
16 maa 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 12 - 5
9 maa 20:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - ZVVS H2 (Heren) 8 - 11
9 maa 19:00 ZVL-1886 H5 (Heren) - VZC H2 (Heren) 9 - 8
9 maa 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren) 9 - 4
9 maa 17:45 ZVL-1886 H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 11 - 10
9 maa 16:30 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) 3 - 13
3 maa 17:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 11 - 8
23 feb 21:15 ZVL-1886 H4 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 9
23 feb 20:00 ZVL-1886 Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames) 5 - 7
23 feb 18:30 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 3 - 15
23 feb 17:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 12 - 1
23 feb 15:45 ZVL-1886 H2 (Heren) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 9
23 feb 14:15 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 2 - 15
16 feb 19:10 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) 13 - 3
16 feb 18:25 ZVL-1886 Da6 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames) 8 - 2
16 feb 17:40 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
16 feb 16:55 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 0
16 feb 16:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - ZDHC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 17
16 feb 15:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - DES DES/DSZ/ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11) 6 - 3
16 feb 14:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 12
16 feb 14:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 16 - 0
10 feb 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 6
9 feb 19:55 ZVL-1886 H3 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren) 14 - 5
9 feb 19:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren) 8 - 17
9 feb 18:25 ZVL-1886 H9 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 5 - 6
9 feb 17:40 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) 20 - 3
9 feb 16:25 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 0
9 feb 15:40 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 10
9 feb 14:55 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT d'Elft DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 4
9 feb 14:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 0
3 feb 17:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 6 - 4
3 feb 15:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 6 - 9
3 feb 14:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 8
2 feb 21:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 19 - 10
2 feb 20:45 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 7 - 7
2 feb 20:00 ZVL-1886 Da6 (Dames) - ZPS Da1 (Dames) 6 - 5
2 feb 19:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 9 - 8
2 feb 19:15 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - OZV OZV CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 3
2 feb 18:00 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames) 7 - 8
2 feb 17:50 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 5
2 feb 17:10 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
2 feb 17:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 22 - 4
2 feb 16:30 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 23
2 feb 15:45 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 11 - 8
2 feb 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 3
27 jan 18:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 12 - 4
27 jan 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT/BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 4
26 jan 20:40 ZVL-1886 H3 (Heren) - Het Y H2 (ManMeer Cup Heren2) 11 - 10
26 jan 20:15 ZVL-1886 Da7 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 5 - 2
26 jan 19:40 ZVL-1886 H4 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 11 - 7
26 jan 19:30 ZVL-1886 H10 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren) 6 - 8
26 jan 18:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 13 - 6
26 jan 18:40 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 8 - 8
26 jan 18:00 ZVL-1886 H8 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 8 - 3
26 jan 17:25 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15) 10 - 6
26 jan 17:15 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
26 jan 16:40 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
26 jan 16:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17) 2 - 13
26 jan 15:55 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 35
26 jan 15:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
19 jan 19:45 ZVL-1886 H6 (Heren) - AZC H5 (Heren) 8 - 6
19 jan 19:40 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren) 9 - 2
19 jan 18:45 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) 25 - 1
19 jan 18:10 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames) 6 - 7
19 jan 17:15 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) WZC CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 4
19 jan 16:40 ZVL-1886 Da3 (Dames) - UZSC Da3 (Dames) 4 - 18
19 jan 16:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L Productions DG*2 (Gemengd-D <13) 16 - 0
19 jan 15:15 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 7 - 6
12 jan 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 13
15 dec 20:30 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 6
15 dec 19:05 ZVL-1886 H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 9 - 11
15 dec 18:05 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 3
15 dec 18:05 ZVL-1886 H9 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren) 1 - 9
15 dec 17:20 ZVL-1886 H10 (Heren) - De Plas H3 (Heren) 5 - 6
15 dec 17:20 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/OZV BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
15 dec 16:35 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 14 - 4
15 dec 16:30 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 4 - 4
15 dec 15:55 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*3 (Gemengd-E <11) 27 - 0
15 dec 15:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 20
8 dec 20:20 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames) 14 - 8
8 dec 20:00 ZVL-1886 H3 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2) 9 - 3
8 dec 19:00 ZVL-1886 H4 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 7 - 7
8 dec 18:50 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 10
8 dec 18:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 8 - 3
8 dec 17:55 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
8 dec 17:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames) 7 - 4
8 dec 17:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
8 dec 16:35 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 8
8 dec 16:30 ZVL-1886 Da6 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 10 - 6
8 dec 15:55 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 0
8 dec 15:15 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11) 1 - 13
2 dec 18:15 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 28 - 4
2 dec 17:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 15
1 dec 20:00 ZVL-1886 H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 10
1 dec 19:15 ZVL-1886 H8 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 4 - 1
1 dec 18:30 ZVL-1886 Da7 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 2 - 3
1 dec 18:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren) 10 - 9
1 dec 17:45 ZVL-1886 H10 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 13 - 6
1 dec 17:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
1 dec 17:00 ZVL-1886 H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren) 7 - 5
1 dec 16:45 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 35 - 0
1 dec 16:00 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - AZL AZL/de Vliet DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
1 dec 15:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 7
25 nov 15:30 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 15
24 nov 20:35 ZVL-1886 H6 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 4 - 2
24 nov 19:45 ZVL-1886 H7 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren) 6 - 12
24 nov 19:45 ZVL-1886 H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 7 - 5
24 nov 19:00 ZVL-1886 H9 (Heren) - Alkemade H3 (Heren) 11 - 2
24 nov 18:30 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 4 - 10
24 nov 18:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 24 - 2
24 nov 17:15 ZVL-1886 H4 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 13 - 5
24 nov 17:15 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 7
24 nov 16:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 6
24 nov 16:15 ZVL-1886 H5 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 11 - 7
24 nov 15:15 ZVL-1886 Da4 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 4
18 nov 15:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 20 - 5
17 nov 20:15 ZVL-1886 H1 (Heren) - AZC H1 (Heren) 9 - 15
17 nov 20:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren) 6 - 5
17 nov 19:25 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 4 - 4
17 nov 18:45 ZVL-1886 Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 7 - 11
17 nov 18:40 ZVL-1886 H8 (Heren) - AZL H1 (Heren) 5 - 4
17 nov 17:25 ZVL-1886 H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 14 - 8
17 nov 15:55 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) 18 - 2
17 nov 15:10 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 3
17 nov 14:30 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 12
11 nov 18:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 10 - 6
11 nov 16:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 9 - 8
11 nov 15:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
10 nov 20:30 ZVL-1886 H4 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 11 - 12
10 nov 19:15 ZVL-1886 H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 5 - 12
10 nov 19:10 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - NZ&PC NZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 19
10 nov 18:30 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*2 (Gemengd-E <11) 11 - 2
10 nov 18:15 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 9
10 nov 17:50 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - d'ELFT EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 8
10 nov 17:30 ZVL-1886 BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
10 nov 17:10 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 3
10 nov 16:45 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 3
10 nov 16:30 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 35 - 0
10 nov 16:00 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 6
10 nov 15:15 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 11
3 nov 21:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 8 - 5
3 nov 20:45 ZVL-1886 H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (ManMeer Cup Heren2) 18 - 9
3 nov 20:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 6
3 nov 19:15 ZVL-1886 Da6 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames) 8 - 0
3 nov 19:15 ZVL-1886 H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 8 - 8
3 nov 18:30 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 5
3 nov 17:50 ZVL-1886 EG6 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 20
3 nov 17:45 ZVL-1886 Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 3 - 14
3 nov 17:10 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 5
3 nov 16:30 ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) 17 - 1
3 nov 16:15 ZVL-1886 Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 4 - 22
3 nov 14:45 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 10
27 okt 18:10 ZVL-1886 Da7 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 4 - 7
27 okt 16:55 ZVL-1886 H3 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren) 25 - 9
27 okt 15:55 ZVL-1886 H5 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 9 - 8
27 okt 15:15 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 21
21 okt 15:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 8 - 7
14 okt 17:30 ZVL-1886 Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames) 20 - 3
14 okt 16:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 7
14 okt 14:30 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 17 - 5
14 okt 13:00 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 19 - 13
13 okt 19:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 13 - 2
13 okt 18:55 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 6 - 11
13 okt 18:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 1
13 okt 17:25 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2) 17 - 12
13 okt 16:00 ZVL-1886 Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames) 3 - 20
13 okt 14:30 ZVL-1886 H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 12 - 11
7 okt 16:00 ZVL-1886 Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 16 - 7
7 okt 14:30 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 2e deel) 13 - 11
6 okt 20:10 ZVL-1886 H10 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren) 2 - 2
6 okt 19:45 ZVL-1886 H3 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) 20 - 7
6 okt 19:25 ZVL-1886 H9 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren) 6 - 4
6 okt 18:40 ZVL-1886 Da5 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 6 - 4
6 okt 18:30 ZVL-1886 Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames) 7 - 9
6 okt 17:55 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 9
6 okt 17:10 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7
6 okt 17:00 ZVL-1886 Da3 (Dames) - Polar Bears Da2 (Dames) 2 - 21
6 okt 16:30 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11) 9 - 6
6 okt 15:30 ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 8 - 13
6 okt 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 27 - 2
30 sep 17:00 ZVL-1886 BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 8
29 sep 20:45 ZVL-1886 H9 (Heren) - AZC H6 (Heren) 12 - 8
29 sep 20:30 ZVL-1886 H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren) 21 - 7
29 sep 20:00 ZVL-1886 Da6 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 6 - 9
29 sep 19:00 ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 16 - 7
29 sep 19:00 ZVL-1886 H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren) 15 - 11
29 sep 18:00 ZVL-1886 Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 7 - 2
29 sep 18:00 ZVL-1886 ZVL/WZK CM2 (Meisjes-C <15) - Aquadraat (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 1
29 sep 17:15 ZVL-1886 Da5 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames) 12 - 2
29 sep 17:15 ZVL-1886 DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 3
29 sep 16:35 ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 7 - 9
29 sep 16:30 ZVL-1886 CJ2 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) 8 - 4
29 sep 15:55 ZVL-1886 EG5 (Gemengd-E <11) - AZL EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 8
29 sep 15:15 ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
23 sep 19:00 ZVL-1886 BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 4
23 sep 17:30 ZVL-1886 BM2 (Meisjes-B <17 2e deel) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 6
22 sep 19:45 ZVL-1886 H3 (Heren) - SVH H2 (Heren) 11 - 13
22 sep 18:45 ZVL-1886 H5 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 13 - 3
22 sep 17:45 ZVL-1886 H4 (Heren) - UZSC H3 (Heren) 8 - 13
22 sep 17:00 ZVL-1886 DG3 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 22
22 sep 16:15 ZVL-1886 DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) 5 - 0
22 sep 15:30 ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 5 - 7
22 sep 14:15 ZVL-1886 CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 9
15 sep 17:20 ZVL-1886 H2 (Heren) - ZVL-1886 H3 (Heren) 8 - 5
15 sep 16:25 ZVL-1886 H10 (Heren) - AZL H3 (Heren) 14 - 4
15 sep 15:40 ZVL-1886 H6 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 4 - 8
15 sep 14:55 ZVL-1886 Da5 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 1 - 5
15 sep 14:15 ZVL-1886 EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe Z&PC de Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 1