Locatie Sportfondsenbad Oost - Amsterdam

Naam Sportfondsenbad Oost
Telefoon
Straat Land van Cocagneplein 44
Postcode 1093 NB
Plaats Amsterdam
DatumTijdWedstrijd
21 sep 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
21 sep 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
21 sep 19:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 sep 20:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
22 sep 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
22 sep 15:40 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)
28 sep 17:45 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)
28 sep 18:30 Het Y H6 (Heren) - DAW H4 (Heren)
28 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - DWT H3 (Heren)
28 sep 20:00 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - KZC Da1 (Dames 1e deel)
28 sep 21:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames)
29 sep 13:30 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
29 sep 14:10 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - DWT EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
29 sep 14:50 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG2 (Gemengd-D <13)
29 sep 15:35 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
29 sep 16:20 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
5 okt 18:00 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
5 okt 19:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
5 okt 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2)
5 okt 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
6 okt 15:30 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13)
12 okt 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
12 okt 18:30 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
12 okt 19:15 Het Y H5 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
12 okt 20:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
12 okt 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
12 okt 21:45 Het Y Da3 (Dames 1e deel) - DWT Da1 (Dames 1e deel)
13 okt 13:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - Aquafit AquafitEG1/Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
13 okt 14:25 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - KZC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
13 okt 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
13 okt 15:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
26 okt 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
26 okt 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
26 okt 19:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 21:15 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
27 okt 14:30 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
27 okt 15:10 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZV EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
27 okt 15:50 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
2 nov 18:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
2 nov 18:50 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)
2 nov 19:35 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2)
3 nov 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)
3 nov 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
9 nov 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
9 nov 18:55 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
9 nov 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
9 nov 21:20 Het Y H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
10 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
10 nov 14:40 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)
10 nov 15:25 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
10 nov 16:10 Het Y H6 (Heren) - KZC H3 (Heren)
16 nov 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
16 nov 18:45 Het Y H6 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
16 nov 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 20:15 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
17 nov 14:00 Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel)
17 nov 14:40 Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
17 nov 15:20 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)
17 nov 16:05 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
24 nov 14:40 KZC KZC EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
24 nov 15:15 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)
24 nov 16:00 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
30 nov 18:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)
30 nov 19:35 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
30 nov 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2)
30 nov 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
7 dec 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
7 dec 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
8 dec 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
8 dec 16:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
14 dec 18:00 Het Y H6 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
14 dec 18:45 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
14 dec 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 20:25 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
15 dec 15:00 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
15 dec 15:50 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)
11 jan 17:45 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
11 jan 19:25 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:20 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 21:40 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
18 jan 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
18 jan 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
18 jan 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)
18 jan 20:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
19 jan 14:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
19 jan 15:20 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 18:00 Het Y H5 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
25 jan 18:45 Het Y H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
25 jan 19:30 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)
25 jan 20:15 Het Y H4 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
26 jan 14:45 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)
26 jan 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
1 feb 17:45 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:40 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
1 feb 19:50 Het Y H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
1 feb 20:55 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 17:45 Het Y H6 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
8 feb 18:30 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
8 feb 19:15 Het Y H5 (Heren) - VZV H4 (Heren)
8 feb 20:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
8 feb 20:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
8 feb 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
9 feb 13:30 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 14:15 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
9 feb 15:05 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
9 feb 16:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
15 feb 17:45 Het Y H4 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
15 feb 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)
15 feb 20:00 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
29 feb 17:45 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
29 feb 18:45 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
29 feb 20:05 Het Y H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
7 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15)
7 maa 18:35 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 19:20 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2)
8 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)
8 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 18:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames)
15 maa 15:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 15:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
21 maa 18:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
21 maa 19:30 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 20:25 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 21:45 Het Y H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
22 maa 15:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 18:00 Het Y H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
28 maa 18:45 Het Y H5 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
28 maa 19:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
28 maa 20:30 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
4 apr 18:00 Het Y BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 18:45 Het Y H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
4 apr 19:30 Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
5 apr 14:00 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)
5 apr 14:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
5 apr 15:30 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
18 apr 18:00 Het Y Da2 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (Dames (Bond))
18 apr 19:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
18 apr 20:10 Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 21:30 Het Y H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
19 apr 14:00 Het Y CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)
19 apr 14:45 Het Y H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
19 apr 15:30 Het Y H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
9 mei 19:00 Het Y Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)