Locatie H2O - Harmelen

Naam H2O
Telefoon
Straat De Uithof 1
Postcode 3481 WE
Plaats Harmelen
DatumTijdWedstrijd
29 jan 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)
19 feb 17:30 OZV Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
19 feb 18:15 OZV H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
19 feb 19:00 OZV H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)
19 feb 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
12 maa 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
12 maa 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Center ZVL-1886 BJ*2 (Jongens-B <17)
12 maa 19:00 OZV H3 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
12 maa 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
19 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 18:10 OZV H3 (Heren) - BZC H4 (Heren)
19 maa 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
26 maa 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)
26 maa 18:10 OZV H2 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
26 maa 18:55 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)
2 apr 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES DG 1 (Gemengd-D <13)
2 apr 18:15 OZV H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
9 apr 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Plas EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-A <19)
9 apr 19:00 OZV Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
9 apr 19:45 OZV H2 (Heren) - d'ELFT H4 (Heren)
23 apr 18:00 OZV H3 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)
23 apr 18:45 OZV H2 (Heren) - SVH H4 (Heren)
23 apr 19:30 OZV H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
27 nov 19:40 OZV Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 10 - 4
27 nov 18:55 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 14
27 nov 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Reigers (SG) de Reigers DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
27 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11) 19 - 0
20 nov 19:00 OZV H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 5
20 nov 18:15 OZV H3 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 19 - 1
20 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - De Plas De Plas DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
13 nov 18:55 OZV H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 13 - 5
13 nov 18:10 OZV Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames) 15 - 3
13 nov 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 13 - 2
6 nov 19:45 OZV H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
6 nov 19:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 11
6 nov 18:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 9
6 nov 17:30 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 8
30 okt 18:55 OZV H2 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren) 9 - 5
30 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 6 - 5
30 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 7
2 okt 20:25 OZV H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 4 - 3
2 okt 19:40 OZV H2 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 6 - 3
2 okt 18:55 OZV H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren) 8 - 4
2 okt 18:10 OZV Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames) 5 - 6
2 okt 17:30 OZV EG1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 11
18 sep 18:10 OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe De Gouwe DG*1 (Gemengd-D <13) 7 - 11