Locatie De Blauwe Golf - Leeuwarden

Naam De Blauwe Golf
Telefoon
Straat Jelsumerstraat 12
Postcode 8917 EN
Plaats Leeuwarden
DatumTijdWedstrijd
8 okt 17:30 Orca Orca DG1 (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Middelse- Skelp (SG), DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 18:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)
15 okt 17:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
29 okt 17:30 Orca H4 (Heren) - SGHA H5 (Heren)
29 okt 18:15 Orca H3 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)
5 nov 17:30 Orca Orca DG1 (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 18:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 19:00 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - SGHA BG1 (Gemengd-B <17)
12 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 18:15 Orca Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)
12 nov 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
19 nov 17:30 Orca Orca DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest De Reest DG1* (Gemengd-D <13)
19 nov 18:15 Orca H3 (Heren) - SGHA H4 (Heren)
19 nov 19:00 Orca H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren)
26 nov 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)
26 nov 18:15 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
26 nov 19:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
3 dec 17:30 Orca Orca DG1 (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 18:15 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
3 dec 19:00 Orca H3 (Heren) - TriVia H4 (Heren)
10 dec 16:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
10 dec 17:15 Orca Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
10 dec 18:00 Orca H4 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)
10 dec 18:45 Orca H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
10 dec 20:00 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
10 dec 21:00 Orca H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
17 dec 16:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)
17 dec 17:15 Orca Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
17 dec 18:00 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
17 dec 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
17 dec 20:15 Orca H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)
14 jan 16:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)
14 jan 17:15 Orca H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
14 jan 18:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
14 jan 19:15 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))
14 jan 20:15 Orca Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)
21 jan 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
28 jan 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
28 jan 18:15 Orca H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)
4 feb 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1* (Gemengd-C <15)
4 feb 18:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
4 feb 19:30 Orca Da1 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)
4 feb 20:15 Orca H3 (Heren) - WSG Westergo (SG) H1 (Heren)
4 feb 21:00 Orca H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren)
18 feb 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)
18 feb 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - Neptunia'24 BG1 (Gemengd-B <17)
18 feb 19:00 Orca H4 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
11 maa 17:30 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - DraGor (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
11 maa 18:30 Orca H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
11 maa 19:45 Orca H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)
11 maa 20:30 Orca H4 (Heren) - PWC/De Granaet (SG) H2 (Heren)
25 maa 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)
25 maa 18:15 Orca H3 (Heren) - De Spatters H1 (Heren)
1 apr 16:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
1 apr 17:15 Orca H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
1 apr 18:30 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
1 apr 19:30 Orca H4 (Heren) - SGHA H5 (Heren)
1 apr 20:15 Orca Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
15 apr 17:30 Orca CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15)
15 apr 18:15 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht MSV- Zeemacht BG1* (Gemengd-B <17)
15 apr 19:00 Orca H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren)
22 apr 17:30 Orca BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
22 apr 18:15 Orca Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)
22 apr 19:00 Orca H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))
22 apr 20:15 Orca H2 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))