Locatie Bad Hesselingen - Meppel

Naam Bad Hesselingen
Telefoon
Straat Badweg 1
Postcode 7944 JL
Plaats Meppel
DatumTijdWedstrijd
8 okt 18:30 De Reest Da1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
8 okt 20:40 De Reest H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
15 okt 16:00 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
29 okt 18:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1* (Gemengd-C <15)
29 okt 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)
29 okt 19:30 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG Westergo (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
29 okt 20:15 De Reest H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
5 nov 17:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - De Plons DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 18:15 De Reest De Reest DG1* (Gemengd-D <13) - SGHA SGHA DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 19:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
5 nov 19:45 De Reest H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
12 nov 18:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 18:45 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 nov 20:00 De Reest Da1 (Dames) - GZVW Da1 (Dames)
19 nov 15:00 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - GZVW GZVW DG1* (Gemengd-D <13)
19 nov 15:45 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
19 nov 17:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
3 dec 16:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)
3 dec 17:15 De Reest De Reest DG1* (Gemengd-D <13) - Middelsé-Skelp (SG) Middelse- Skelp (SG), DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 18:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - SGHA BG1 (Gemengd-B <17)
3 dec 18:45 De Reest H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren)
3 dec 19:40 De Reest H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
10 dec 17:00 De Reest De Reest DG1* (Gemengd-D <13) - PWC PWC DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 17:45 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 18:30 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1* (Gemengd-C <15)
10 dec 19:15 De Reest Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
17 dec 16:30 De Reest DG2 (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
17 dec 17:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - MSV-Zeemacht MSV- Zeemacht BG1* (Gemengd-B <17)
17 dec 18:00 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
17 dec 19:15 De Reest H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
17 dec 20:15 De Reest H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))
14 jan 18:00 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 jan 18:55 Deltasteur H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
14 jan 19:15 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
21 jan 18:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 18:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 19:30 De Reest Da1 (Dames) - De Walvisch Da2 (Dames)
11 feb 18:30 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 feb 19:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)
11 feb 20:30 De Reest H2 (Heren) - SGHA H3 (Heren)
18 feb 16:30 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)
18 feb 17:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15)
18 feb 18:00 De Reest H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
18 feb 19:00 De Reest Da1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
18 feb 20:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
11 maa 18:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
11 maa 18:45 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - SGHA SGHA CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 18:30 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 19:15 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (CG) CG1* (Gemengd-C <15)
25 maa 15:00 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 maa 16:15 De Reest H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
25 maa 17:10 De Reest H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))
1 apr 10:50 De Reest H2 (Heren) - PWC/De Granaet (SG) H1 (Heren)
1 apr 16:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1* (Gemengd-C <15)
1 apr 16:45 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - PWC CG1 (Gemengd-C <15)
1 apr 17:25 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
1 apr 20:00 De Reest Da1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
15 apr 17:00 De Reest BG1 (Gemengd-B <17) - Neptunia'24 BG1 (Gemengd-B <17)
15 apr 17:45 De Reest CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Aqua-Novio'94 CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 apr 19:00 De Reest H2 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)
15 apr 20:00 De Reest H1 (Heren (Bond)) - GZVW H1 (Heren (Bond))
22 apr 19:00 De Reest CG2 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
22 apr 19:00 De Reest CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
22 apr 19:45 De Reest Da1 (Dames) - SGHA Da2 (Dames)