Locatie De Warande - Oosterhout nb

Naam De Warande
Telefoon 0162-489700
Straat Wilhelminakanaal Zuid 66
Postcode 4903 RA
Plaats Oosterhout nb
DatumTijdWedstrijd
3 okt 17:30 De Warande H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
3 okt 18:20 De Warande Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
3 okt 19:20 De Warande Da2 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
10 okt 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15)
10 okt 17:10 De Warande H4 (Heren) - Hieronymus Hieronymus/De Krabben h2 (Heren)
10 okt 18:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
10 okt 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
24 okt 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
24 okt 16:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
24 okt 17:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))
24 okt 18:25 De Warande H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
24 okt 19:10 De Warande Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
31 okt 15:30 De Warande Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)
31 okt 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 17:10 De Warande H3 (Heren) - DBD H3 (Heren)
7 nov 16:00 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15)
7 nov 16:50 De Warande Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
7 nov 17:50 De Warande H2 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
7 nov 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
14 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
14 nov 17:10 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 18:00 De Warande H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
21 nov 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
21 nov 17:20 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
21 nov 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
28 nov 15:30 De Warande H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
28 nov 16:20 De Warande Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
28 nov 17:10 De Warande Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
5 dec 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
5 dec 16:20 De Warande H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
5 dec 17:20 De Warande H4 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
5 dec 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
12 dec 15:30 De Warande Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
12 dec 16:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
9 jan 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:20 De Warande H4 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
9 jan 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
9 jan 18:15 De Warande H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
16 jan 15:30 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 16:20 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
16 jan 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
23 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
23 jan 16:20 De Warande Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
23 jan 17:20 De Warande Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
30 jan 15:30 De Warande H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
30 jan 16:20 De Warande Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
30 jan 17:05 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
6 feb 16:20 De Warande H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
6 feb 17:10 De Warande H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
6 feb 18:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
6 feb 19:15 De Warande Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
27 feb 15:30 De Warande H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
27 feb 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 17:10 De Warande Da2 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
6 maa 15:30 De Warande Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
6 maa 16:30 De Warande H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
6 maa 18:20 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
13 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 16:20 De Warande Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
13 maa 17:20 De Warande H3 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)
13 maa 18:10 De Warande Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
20 maa 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
20 maa 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 17:10 De Warande H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
20 maa 18:15 De Warande H4 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
20 maa 19:05 De Warande H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
10 apr 16:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 17:20 De Warande H3 (Heren) - Aegir H2 (Heren)
17 apr 15:30 De Warande CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 16:20 De Warande DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 17:10 De Warande H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
17 apr 18:00 De Warande H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve)
17 apr 19:00 De Warande H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
24 apr 15:30 De Warande Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
24 apr 16:30 De Warande H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.