Locatie De Tongelreep - Eindhoven

Naam De Tongelreep
Telefoon
Straat Antoon Coolenlaan 1
Postcode 5644 RX
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijd
16 okt 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
16 okt 15:25 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
23 okt 14:45 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
23 okt 16:05 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))
30 okt 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 15:35 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 okt 16:40 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC HZPC/Spio CG1 (Gemengd-C <15)
30 okt 16:40 PSV Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
30 okt 17:40 PSV H5 (Heren Reserve) - PSV H4 (Heren Reserve)
28 nov 00:00 [Concept]PSV H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
4 dec 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 dec 15:50 PSV H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
4 dec 17:10 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Nayade Classic H2 (Heren)
18 dec 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
18 dec 15:35 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - RZ H2 (Heren)
18 dec 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Lutra CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 16:25 PSV Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
18 dec 17:25 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
18 dec 18:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
18 dec 20:05 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
19 dec 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 jan 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 jan 15:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve)
8 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 jan 15:50 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Nuenen BJ1 (Jongens-B <17)
15 jan 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
15 jan 16:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 16:40 PSV H4 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
15 jan 17:40 PSV H5 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
15 jan 18:40 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
16 jan 19:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 20:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
23 jan 00:00 [Concept]PSV H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
23 jan 20:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 18:00 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
29 jan 19:05 PSV H4 (Heren Reserve) - DBD H2 (Heren Reserve)
29 jan 19:05 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG2 (Gemengd-E <11)
29 jan 20:05 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 20:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
5 feb 21:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
6 feb 17:00 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 17:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
6 feb 18:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
12 feb 14:45 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren)
12 feb 15:35 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 15:35 PSV H5 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve)
12 feb 16:25 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:35 PSV Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
12 feb 17:35 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
19 feb 19:00 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
19 feb 21:40 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
5 maa 14:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
12 maa 00:00 [Concept]PSV H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
12 maa 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 maa 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 15:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H3 (Heren)
12 maa 16:40 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
12 maa 17:30 PSV H4 (Heren Reserve) - PSV H5 (Heren Reserve)
12 maa 18:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
12 maa 19:50 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
19 maa 19:00 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
19 maa 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
19 maa 19:50 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 19:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
19 maa 20:50 PSV H5 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
26 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Rog BJ1 (Jongens-B <17)
26 maa 14:45 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 15:25 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof Waterproof-Zwemsport Parkstad CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 15:35 PSV Da3 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
26 maa 16:35 PSV H5 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
26 maa 17:35 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 18:40 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
2 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H4 (Heren)
2 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
2 apr 15:10 PSV H5 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve)
2 apr 16:10 PSV Da3 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
2 apr 17:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
2 apr 18:30 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
16 apr 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 apr 15:50 PSV H4 (Heren Reserve) - De Vennen H2 (Heren Reserve)
23 apr 13:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
23 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Aegir H3 (Heren)
23 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Mosa-Regio H1 (Heren)
23 apr 15:10 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 16:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
1 mei 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 mei 00:00 PSV Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
22 mei 21:00 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 13:30 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 12:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 8
9 okt 21:30 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) 26 - 5
9 okt 20:10 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 9 - 19
9 okt 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) 7 - 12
9 okt 18:00 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
9 okt 17:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 16
9 okt 17:10 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - Hieronymus Hieronymus-De Krabben DG1 (Gemengd-D <13) 25 - 0
9 okt 16:05 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 18 - 11
9 okt 14:45 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) 9 - 12
2 okt 20:50 PSV H3 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 4
2 okt 19:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond)) 12 - 17
2 okt 18:30 PSV Da3 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 16 - 6
2 okt 17:30 PSV H5 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 7 - 14
2 okt 16:40 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Spio H3 (Heren) 10 - 9
2 okt 16:30 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
2 okt 15:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 2 - 6
2 okt 15:50 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20
2 okt 14:45 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 29 - 10
26 sep 20:20 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren) 29 - 3
26 sep 19:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 4 - 7
25 sep 20:20 PSV H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
25 sep 19:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 14 - 15
25 sep 18:10 PSV CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
25 sep 17:30 PSV EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 11
19 sep 20:20 PSV H5 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve) 14 - 8
19 sep 19:20 PSV H4 (Heren Reserve) - De Treffers H3 (Heren Reserve) 18 - 8
19 sep 18:00 PSV H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
18 sep 19:20 PSV Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond)) 4 - 14
18 sep 18:20 PSV Da3 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 6 - 3
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 28
18 sep 17:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3