Locatie De Kulk - Vlaardingen

Naam De Kulk
Telefoon
Straat Westlandseweg 200
Postcode 3131 HX
Plaats Vlaardingen
DatumTijdWedstrijd
23 maa 17:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
23 maa 17:40 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas BJ1 (Jongens-B <17)
23 maa 18:25 ZVVS Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
23 maa 19:10 ZVVS Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
30 maa 12:00 ZVVS MINI (Mini polo) - ZVVS MINI (Mini polo)
30 maa 16:30 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17)
30 maa 17:15 ZVVS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
30 maa 18:05 ZVVS Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames)
30 maa 19:05 ZVVS H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
30 maa 20:20 ZVVS H2 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
30 maa 21:20 ZVVS H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren)
31 maa 12:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
31 maa 13:00 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)
31 maa 13:45 ZVVS H7 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
31 maa 14:30 ZVVS H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
31 maa 15:15 ZVVS H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
31 maa 16:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 AJ1 (Jongens-A <19)
31 maa 17:00 ZVVS H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
6 apr 16:30 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
6 apr 17:10 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
6 apr 17:50 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
6 apr 18:35 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) WZC BJ*1 (Jongens-B <17)
6 apr 19:20 ZVVS Da4 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
13 apr 14:00 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
13 apr 14:45 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)
13 apr 15:30 ZVVS H5 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
13 apr 16:15 ZVVS H4 (Heren) - BZC H2 (Heren)
13 apr 17:00 ZVVS Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
13 apr 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames)
13 apr 18:50 ZVVS H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren)
13 apr 20:05 ZVVS H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
13 apr 21:05 ZVVS H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)
14 apr 13:30 ZVVS H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
14 apr 14:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19)
14 apr 15:15 ZVVS Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
17 apr 21:15 ZVVS Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
20 apr 18:00 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17)
20 apr 19:00 ZVVS H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 maa 15:30 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 5 - 2
17 maa 14:45 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 2
17 maa 14:00 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 7
16 maa 20:05 ZVVS H2 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 8 - 4
16 maa 18:50 ZVVS H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) 3 - 5
16 maa 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 14 - 3
16 maa 17:00 ZVVS Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 4 - 2
16 maa 16:15 ZVVS H4 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 13 - 9
16 maa 15:30 ZVVS H5 (Heren) - ZVS H1 (Heren) 10 - 6
16 maa 14:45 ZVVS H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren) 6 - 9
16 maa 14:00 ZVVS H7 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 4 - 6
16 maa 13:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - DES DES/DSZ/ZDHC AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 3
9 maa 19:35 ZVVS Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 4 - 3
9 maa 18:50 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames) 2 - 15
9 maa 18:05 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Sassenheim BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 2
9 maa 17:20 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 5 - 3
9 maa 16:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
9 maa 16:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 14 - 5
23 feb 20:15 ZVVS H3 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 10 - 5
23 feb 19:15 ZVVS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren) 4 - 4
23 feb 18:00 ZVVS H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren) 13 - 7
23 feb 17:00 ZVVS Da3 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 11 - 6
23 feb 16:00 ZVVS Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 7 - 3
23 feb 15:00 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CM*1 (Meisjes-C <15) 13 - 1
22 feb 21:00 ZVVS H4 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 9 - 6
16 feb 19:45 ZVVS H4 (Heren) - AZL H1 (Heren) 14 - 3
16 feb 19:00 ZVVS H5 (Heren) - ZPS H1 (Heren) 6 - 8
16 feb 18:15 ZVVS H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 7 - 11
16 feb 17:30 ZVVS H7 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren) 12 - 6
16 feb 16:45 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) 21 - 2
16 feb 16:00 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPS DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
16 feb 15:00 ZVVS Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 2 - 3
16 feb 14:00 ZVVS Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 12 - 8
9 feb 19:55 ZVVS Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames) 3 - 3
9 feb 18:55 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 11
9 feb 18:10 ZVVS Da4 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames) 2 - 6
9 feb 17:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 3
9 feb 16:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 5
9 feb 16:00 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 1
3 feb 16:00 ZVVS H4 (Heren) - ZVL-1886 H8 (Heren) 9 - 4
3 feb 15:15 ZVVS H5 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 9 - 4
3 feb 14:30 ZVVS H6 (Heren) - De Vliet (SG) H3 (Heren) 15 - 4
3 feb 13:45 ZVVS H7 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 7 - 12
3 feb 13:00 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 2
3 feb 12:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 5
2 feb 21:05 ZVVS H3 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 7 - 6
2 feb 20:05 ZVVS H2 (Heren) - Arethusa H2 (Heren) 10 - 2
2 feb 18:50 ZVVS H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 10 - 11
2 feb 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 16 - 2
2 feb 17:00 ZVVS Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 10 - 1
27 jan 14:20 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da5 (Dames) 3 - 7
27 jan 13:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
27 jan 13:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 4
26 jan 20:35 ZVVS Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 5
26 jan 19:45 ZVVS Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 8 - 4
26 jan 19:00 ZVVS H6 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 12 - 7
26 jan 18:15 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17) 7 - 10
26 jan 17:30 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 9 - 3
19 jan 21:00 ZVVS H3 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 9 - 4
19 jan 20:00 ZVVS H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 3 - 10
19 jan 18:45 ZVVS H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 6 - 21
19 jan 17:45 ZVVS Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 13 - 6
19 jan 17:00 ZVVS H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 9 - 3
19 jan 16:15 ZVVS H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/Ragnar 4 (Heren) 5 - 7
19 jan 15:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 14
19 jan 14:30 ZVVS H7 (Heren) - DWF H1 (Heren) 8 - 3
19 jan 13:45 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) 11 - 4
19 jan 13:00 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) 9 - 1
12 jan 18:00 ZVVS H4 (Heren) - BZC H1 (Heren) 14 - 12
12 jan 16:45 ZVVS H3 (Heren) - ZVL-1886 H2 (Heren) 7 - 13
15 dec 20:45 ZVVS H3 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 14 - 11
15 dec 19:50 ZVVS Da3 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 3 - 11
15 dec 19:05 ZVVS Da4 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) 5 - 4
15 dec 18:20 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ2 (Jongens-B <17) 21 - 2
15 dec 17:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
8 dec 20:10 ZVVS Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 3 - 13
8 dec 19:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 BJ2 (Jongens-B <17) 4 - 3
8 dec 18:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 2
8 dec 18:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) 16 - 3
2 dec 17:50 ZVVS Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 5 - 5
2 dec 17:00 ZVVS Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 6 - 3
2 dec 16:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 11
2 dec 15:15 ZVVS H6 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 9 - 12
2 dec 14:30 ZVVS H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren) 4 - 4
2 dec 13:45 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 14 - 1
2 dec 13:00 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) 25 - 0
2 dec 12:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13) 1 - 10
1 dec 21:15 ZVVS H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 10 - 7
1 dec 20:15 ZVVS H2 (Heren) - AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) 7 - 10
1 dec 19:00 ZVVS H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren) 12 - 9
1 dec 18:00 ZVVS Da1 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 7 - 2
1 dec 17:15 ZVVS H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 12 - 2
1 dec 16:30 ZVVS H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 9 - 2
24 nov 20:35 ZVVS Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 3 - 5
24 nov 19:50 ZVVS Da4 (Dames) - ZVL-1886 Da7 (Dames) 4 - 15
24 nov 19:05 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Alkemade BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 2
24 nov 18:20 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 3
24 nov 17:40 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 11 - 1
24 nov 17:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11) 7 - 0
18 nov 15:30 ZVVS H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 4 - 6
18 nov 14:45 ZVVS H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 9 - 8
18 nov 14:00 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 2
18 nov 13:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*3 (Gemengd-D <13) 1 - 12
17 nov 20:25 ZVVS H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 13 - 2
17 nov 19:25 ZVVS H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) 7 - 13
17 nov 18:10 ZVVS H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 10 - 14
17 nov 17:10 ZVVS Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 12 - 5
17 nov 16:20 ZVVS Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 5 - 4
17 nov 15:35 ZVVS H5 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 11 - 2
17 nov 14:35 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 8
17 nov 13:50 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 4
10 nov 21:00 ZVVS H3 (Heren) - AZC H4 (Heren) 20 - 2
10 nov 20:10 ZVVS Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 10 - 5
10 nov 19:25 ZVVS Da4 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 2 - 11
10 nov 18:40 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 4
10 nov 17:55 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) 6 - 1
10 nov 17:15 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 10 - 0
4 nov 16:35 ZVVS H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 7 - 5
4 nov 15:35 ZVVS Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 10 - 2
4 nov 14:45 ZVVS Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 6 - 3
4 nov 13:45 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - OZV AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 11
4 nov 13:00 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 11 - 1
4 nov 12:15 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
3 nov 21:15 ZVVS H2 (Heren) - ZVL-1886 H4 (Heren) 8 - 5
3 nov 20:00 ZVVS H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) 8 - 14
3 nov 19:15 ZVVS H4 (Heren) - OZV H2 (Heren) 9 - 6
3 nov 18:30 ZVVS H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren) 6 - 4
3 nov 17:45 ZVVS H6 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 14 - 11
3 nov 17:00 ZVVS H7 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 8 - 3
14 okt 15:30 ZVVS H5 (Heren) - SVH H5 (Heren) 6 - 3
14 okt 14:45 ZVVS H6 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 10 - 10
14 okt 14:00 ZVVS H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 6 - 6
14 okt 13:15 ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 2
13 okt 21:05 ZVVS H3 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 9 - 8
13 okt 20:05 ZVVS H2 (Heren) - DZT'62 H2 (Heren) 9 - 3
13 okt 18:50 ZVVS H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren) 7 - 10
13 okt 17:50 ZVVS Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 6 - 3
13 okt 17:00 ZVVS Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 1 - 1
13 okt 16:15 ZVVS H4 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren) 9 - 7
13 okt 15:15 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 16
13 okt 14:30 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT BM1 (Meisjes-B <17) 21 - 0
13 okt 13:45 ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 22 - 0
6 okt 19:10 ZVVS Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 4 - 6
6 okt 18:25 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 4
6 okt 17:40 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 2
6 okt 17:00 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 3 - 7
30 sep 15:00 ZVVS H7 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 6 - 8
30 sep 14:00 ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 19
29 sep 21:15 ZVVS H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 4
29 sep 20:15 ZVVS H2 (Heren) - SVH H3 (Heren) 3 - 4
29 sep 19:00 ZVVS H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren) 12 - 8
29 sep 18:00 ZVVS Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 15 - 1
29 sep 17:15 ZVVS H4 (Heren) - De Plas H2 (Heren) 4 - 2
29 sep 16:30 ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 0
22 sep 20:25 ZVVS Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 4 - 4
22 sep 19:35 ZVVS Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 2 - 4
22 sep 18:50 ZVVS Da4 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames) 2 - 9
22 sep 18:05 ZVVS H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 2 - 9
22 sep 17:20 ZVVS ZVVS BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 4
22 sep 16:35 ZVVS BM1 (Meisjes-B <17) - WSG NieMo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) 17 - 1
22 sep 15:55 ZVVS EG1 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) 37 - 0
22 sep 15:15 ZVVS EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 1
15 sep 19:15 ZVVS H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) 3 - 16
15 sep 18:00 ZVVS H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 13 - 5