Locatie De Vlaskoel - Tubbergen

Naam De Vlaskoel
Telefoon
Straat Sportlaan 4
Postcode 7651 LD
Plaats Tubbergen
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 6 - 8
15 feb 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 16
8 feb 19:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 12 - 5
8 feb 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 19 - 14
8 feb 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 11 - 11
8 feb 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 14 - 5
1 feb 18:45 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 17 - 14
1 feb 18:00 VKC'03 Da2 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 11 - 11
1 feb 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 10 - 7
1 feb 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 7
25 jan 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 14 - 12
18 jan 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 11 - 9
18 jan 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 15 - 5
11 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
11 jan 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 10 - 9
11 jan 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 7
14 dec 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren) 14 - 3
14 dec 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 9 - 3
14 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 10
7 dec 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 7 - 10
7 dec 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 13
30 nov 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 13 - 14
30 nov 17:15 VKC'03 Da2 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 21 - 6
30 nov 16:30 VKC'03 H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
23 nov 18:00 VKC'03 Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames) 3 - 12
23 nov 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren) 9 - 8
23 nov 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
16 nov 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 9
9 nov 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 13 - 13
9 nov 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
2 nov 16:30 VKC'03 Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 12 - 18
26 okt 17:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
26 okt 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
12 okt 17:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 7 - 14
12 okt 17:00 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 6 - 10
5 okt 18:00 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 18 - 13
5 okt 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 25 - 6
5 okt 16:30 VKC'03 Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 12 - 3
28 sep 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 10 - 21
28 sep 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 16 - 10
28 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 11
28 sep 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 26
14 sep 20:15 VKC'03 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 21 - 16
14 sep 19:30 VKC'03 Da2 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 11 - 5
14 sep 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 15 - 4
14 sep 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 6 - 14
14 sep 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
14 sep 16:30 VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 7