Locatie Zuiderparkbad - 's-gravenhage

Naam Zuiderparkbad
Telefoon 070-3679463
Straat Mr P D Fortuynwg 59
Postcode 2533 SP
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijd
17 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
17 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
17 jan 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/SVH CM 1 (Meisjes-C <15)
17 jan 18:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
23 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
23 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)
24 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)
24 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)
24 jan 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)
30 jan 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
30 jan 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - De Plas H5 (Heren)
31 jan 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
31 jan 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Alkemade Alkemade BM*1 (Meisjes-B <17)
31 jan 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15)
6 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
6 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
6 feb 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
7 feb 16:15 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
7 feb 17:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV/BZ&PC CM1 (Meisjes-C <15)
13 feb 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
13 feb 20:15 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames)
6 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
6 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)
6 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
6 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
7 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
7 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
7 maa 18:30 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)
7 maa 19:15 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
7 maa 20:00 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
13 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
13 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
13 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
14 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
14 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17)
14 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK GZC DONK CM*1 (Meisjes-C <15)
20 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
20 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
20 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
20 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
21 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
27 maa 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)
27 maa 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - AZL H1 (Heren)
27 maa 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
27 maa 21:00 Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC BZ&PC/AZC Da5 (Dames)
28 maa 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
28 maa 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13)
28 maa 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15)
28 maa 18:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
10 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
10 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
11 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
11 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
17 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
17 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
17 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) - AZL H3 (Heren)
18 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC BZ&PC EG*2 (Gemengd-E <11)
18 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:45 Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
18 apr 18:30 Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 18:45 Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
24 apr 19:30 Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) - OZV H2 (Heren)
24 apr 20:15 Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
25 apr 16:15 Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13)
25 apr 17:00 Waterpolo Residentie (SG) Residentie BJ*1 (Jongens-B <17) - OZV OZV BJ*1 (Jongens-B <17)