Locatie Sportcentrum voor studenten - Eindhoven

Naam Sportcentrum voor studenten
Telefoon
Straat Onze Lieve Vrouwestraat 1
Postcode 5612 AW
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 mei 15:30 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 13 - 4
15 mei 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 5
14 mei 16:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond)) 17 - 7
8 mei 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 8
7 mei 15:30 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 10 - 11
23 apr 19:05 Nayade Classic H1 (Heren) - Argo H1 (Heren) 20 - 5
23 apr 18:20 Nayade Classic H2 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren) 9 - 6
23 apr 17:35 Nayade Classic Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames) 4 - 8
10 apr 15:00 PSV Da3 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 12 - 5
10 apr 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 13
10 apr 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
9 apr 21:30 Nuenen Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 0 - 15
9 apr 20:05 Nayade H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 5 - 7
9 apr 19:20 Nayade Da2 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames) 1 - 10
9 apr 18:35 Nayade Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames) 14 - 6
9 apr 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
2 apr 18:45 Nayade Classic Da2 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 3 - 4
2 apr 18:00 Nayade Classic H2 (Heren) - Aegir H3 (Heren) 11 - 5
2 apr 17:00 Nayade Classic H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 18 - 2
2 apr 15:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
27 maa 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 16
26 maa 20:05 Nayade Da2 (Dames) - Argo Da2 (Dames) 2 - 4
26 maa 19:20 Nayade Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 2 - 3
26 maa 18:35 Nayade H2 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 6 - 11
26 maa 17:30 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 14 - 13
26 maa 16:45 Nuenen H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren) 4 - 10
26 maa 16:00 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 19
19 maa 18:20 Nayade Classic H2 (Heren) - SWNZ (SG) H2 (Heren) 9 - 5
19 maa 16:45 Nayade H2 (Heren) - DBD H3 (Heren) 11 - 4
19 maa 16:00 Nayade Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames) 8 - 11
19 maa 15:15 Nayade Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 2 - 14
12 maa 18:30 Nayade Classic H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 3 - 10
12 maa 17:45 Nayade Classic Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames) 7 - 2
26 feb 15:30 PSV H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
19 feb 15:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
12 feb 18:15 Nuenen H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 10 - 5
12 feb 17:30 Nuenen Da1 (Dames) - Nayade Classic Da2 (Dames) 7 - 8
12 feb 16:45 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 4
12 feb 16:00 Nayade H2 (Heren) - Arethusa H3 (Heren) 4 - 11
12 feb 15:15 Nayade Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames) 6 - 6
5 feb 17:45 Nayade Classic H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren) 6 - 10
5 feb 17:00 Nayade Classic H2 (Heren) - Gorgo H3 (Heren) 5 - 2
30 jan 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 4
30 jan 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13) 26 - 4
29 jan 19:40 Nayade Classic H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) 15 - 4
29 jan 18:40 Nayade Classic H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 12 - 2
29 jan 17:35 Nayade H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond)) 14 - 7
29 jan 16:45 Nayade Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 9 - 14
29 jan 16:00 Nayade Da2 (Dames) - De Punderman De Punderman / Thalassa da1 (Dames) 5 - 5
29 jan 15:15 Nayade H2 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren) 2 - 7
11 dec 17:00 PSV Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 7 - 21
28 nov 15:40 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 18
28 nov 14:50 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
28 nov 14:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - DIO BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 3
28 nov 12:40 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 14
27 nov 21:00 PSV H5 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve) 17 - 11
27 nov 19:40 PSV H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 8 - 22
27 nov 18:10 PSV Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 7 - 13
27 nov 17:00 PSV Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 16 - 1
27 nov 16:00 Nayade H2 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 10 - 6
27 nov 15:15 Nayade Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames) 12 - 5
20 nov 20:35 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 4 - 11
20 nov 19:45 PSV PSV Waterpolo H7 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 14 - 5
20 nov 18:15 Nuenen H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren) 19 - 6
20 nov 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 6 - 2
20 nov 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - De Treffers H4 (Heren) 7 - 4
20 nov 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 10 - 9
20 nov 15:15 Nayade Classic Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames) 14 - 5
14 nov 15:00 PSV H4 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve) 12 - 6
14 nov 14:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Lutra BJ1 (Jongens-B <17) 10 - 1
14 nov 13:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 15
14 nov 12:30 PSV DG1 (Gemengd-D <13) - De Vennen DG1 (Gemengd-D <13) 42 - 2
13 nov 20:10 PSV Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) 5 - 22
13 nov 18:50 PSV Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 10
13 nov 17:50 Nayade Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames) 8 - 13
13 nov 16:45 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 14 - 11
13 nov 16:00 Nayade H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren) 13 - 5
13 nov 15:15 Nayade Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 5 - 13
6 nov 20:20 PSV H4 (Heren Reserve) - SBC2000 H3 (Heren Reserve) 15 - 4
6 nov 19:15 PSV H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 11
6 nov 18:10 PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 19 - 8
6 nov 17:05 Nayade Classic H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren) 6 - 8
6 nov 16:00 Nayade Classic H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 13 - 7
6 nov 15:15 Nayade Classic Da2 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames) 5 - 8
31 okt 13:00 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 7
30 okt 20:30 Nayade Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad Da1 (Dames) 6 - 9
30 okt 19:45 Nayade H2 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren) 7 - 4
30 okt 19:00 Nayade Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames) 18 - 3
30 okt 18:15 Nuenen H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 6 - 14
16 okt 16:05 Nayade Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames) 7 - 3
16 okt 15:15 Nayade H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
9 okt 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - ZVDO'74 H1 (Heren) 6 - 5
9 okt 16:45 Nayade Classic H2 (Heren) - Gorgo H4 (Heren) 11 - 3
9 okt 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - 5 - 3
9 okt 15:15 Nayade Classic Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 13 - 5
3 okt 16:30 PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) 40 - 5
2 okt 20:00 Nayade H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
2 okt 19:15 Nayade H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren) 14 - 11
2 okt 18:30 Nayade Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames) 10 - 8
2 okt 17:45 Nuenen H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 7 - 14
2 okt 17:00 Nuenen Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames) 2 - 8
2 okt 16:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
25 sep 17:30 Nayade Classic H1 (Heren) - RZ H1 (Heren) 4 - 12
25 sep 16:00 Nayade Classic Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames) 4 - 3
25 sep 15:15 Nuenen BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 9
18 sep 16:45 Nayade Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames) 2 - 10
18 sep 15:15 Nayade H2 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren) 13 - 6