Locatie De Tweesprong - Roelofarendsveen

Naam De Tweesprong
Telefoon
Straat Lucas van Leydenlaan 2
Postcode 2371 RW
Plaats Roelofarendsveen
DatumTijdWedstrijd
28 mei 17:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 mei 18:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
16 apr 17:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
10 apr 17:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
10 apr 16:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 21
9 apr 19:15 Alkemade H2 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren) 3 - 9
9 apr 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 17
9 apr 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 2 - 15
31 maa 21:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
26 maa 19:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
26 maa 18:15 Alkemade H2 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren) 3 - 10
19 maa 20:30 Alkemade H2 (Heren) - ZVL-1886 Center H7 (Heren) 10 - 13
19 maa 19:25 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) 25 - 6
19 maa 18:30 Alkemade Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 6 - 3
19 maa 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - De Linge/PCG (SG) De Linge/PCG CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 7
10 maa 21:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
5 maa 18:00 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 9
5 maa 17:00 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 15
6 feb 16:30 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - Sassenheim AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 20
6 feb 15:30 Alkemade Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da2 (Dames) 6 - 11
6 feb 14:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax Vivax EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
5 feb 19:30 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
5 feb 18:30 Alkemade H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 6 - 11
5 feb 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15) 7 - 7
30 jan 16:20 Alkemade H2 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren) 7 - 12
30 jan 15:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 8
30 jan 14:45 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 7
29 jan 17:45 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - NieMo Barracuda AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 11
27 nov 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH/ZVVS/Delft CM1 (Meisjes-C <15) 4 - 0
27 nov 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC AZC EG*1 (Gemengd-E <11) 5 - 11
14 nov 16:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 5 - 9
14 nov 15:00 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:30 Alkemade Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 5 - 6
13 nov 17:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS/BZC CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 10
7 nov 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da2 (Dames) 4 - 5
7 nov 15:00 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 18
7 nov 14:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
30 okt 18:15 Alkemade H2 (Heren) - AZC H6 (Heren) 4 - 6
30 okt 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG2 (Gemengd-E <11) 16 - 1
16 okt 18:00 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 11 - 12
9 okt 20:15 Alkemade H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 8 - 18
9 okt 19:15 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 17 - 6
9 okt 18:15 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Sassenheim Sassenheim/Vivax CM*1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
9 okt 17:30 Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
26 sep 16:00 Alkemade Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da6 (Dames) 7 - 5
26 sep 15:00 Alkemade Alkemade AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 21
19 sep 14:30 Alkemade CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 8