Locatie Sportstad Heerenveen BV - Heerenveen

Naam Sportstad Heerenveen BV
Telefoon
Straat Abe Lenstra boulevard 23Q
Postcode 8448 JA
Plaats Heerenveen
DatumTijdWedstrijd
31 okt 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 nov 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)
6 nov 17:00 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
6 nov 18:00 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
6 nov 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
7 nov 13:15 SGHA H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
7 nov 14:15 SGHA Da2 (Dames) - De Plons Da1 (Dames)
7 nov 15:15 SGHA H4 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve)
14 nov 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
20 nov 16:15 SGHA H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)
20 nov 17:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
20 nov 18:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
20 nov 19:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
28 nov 13:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 14:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)
28 nov 15:00 SGHA H3 (Heren) - TriVia TriVia H3 op verzoek per 11-09-"21 (Heren)
28 nov 16:00 SGHA Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
4 dec 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames (Bond))
4 dec 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
11 dec 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:00 SGHA H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H5 (Heren)
11 dec 18:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - De Spatters H1 (Heren Reserve)
12 dec 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 dec 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 jan 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 17:00 SGHA H3 (Heren) - Orca H2 (Heren)
15 jan 18:00 SGHA Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
15 jan 19:00 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))
15 jan 20:00 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
15 jan 21:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
22 jan 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG2 (Gemengd-D <13)
22 jan 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - PWC H1 (Heren Reserve)
23 jan 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 jan 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 17:00 SGHA H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)
29 jan 18:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
29 jan 19:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
29 jan 20:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
30 jan 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
5 feb 16:15 SGHA H4 (Heren Reserve) - Azuro H1 (Heren Reserve)
5 feb 17:15 SGHA Da2 (Dames) - De Reest Da1 (Dames)
5 feb 18:15 SGHA H3 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
5 feb 19:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond))
5 feb 21:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
6 feb 13:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 14:00 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG2 (Gemengd-C <15)
12 feb 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG), DG1* (Gemengd-D <13)
12 feb 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - Wetterwille H1 (Heren Reserve)
13 feb 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
5 maa 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
12 maa 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
12 maa 17:00 SGHA H3 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
12 maa 18:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
12 maa 19:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
19 maa 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 17:00 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 17:45 SGHA H5 (Heren) - Orca H5 (Heren)
19 maa 18:35 SGHA H4 (Heren Reserve) - Orca H3 (Heren Reserve)
19 maa 19:25 SGHA Da2 (Dames) - Azuro Da1 (Dames)
19 maa 20:15 SGHA H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
19 maa 21:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))
2 apr 16:15 SGHA CG1 (Gemengd-C <15) - Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 17:00 SGHA Da2 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
2 apr 18:00 SGHA H3 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
2 apr 19:00 SGHA H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
2 apr 20:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
3 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
10 apr 13:45 SGHA Regio Noord (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 apr 16:15 SGHA DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG3 (Gemengd-D <13)
23 apr 17:00 SGHA H4 (Heren Reserve) - GZVW H1 (Heren Reserve)
23 apr 18:00 SGHA H5 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)
14 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
14 mei 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
14 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
28 mei 16:15 SGHA H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 17:15 SGHA Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
28 mei 18:15 SGHA H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))