Locatie Inge de Bruijn Zwembad - Barendrecht

Naam Inge de Bruijn Zwembad
Telefoon 0180-615220
Straat Hamburg 200
Postcode 2993 LG
Plaats Barendrecht
DatumTijdWedstrijd
21 sep 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
21 sep 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
21 sep 13:20 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
21 sep 14:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
21 sep 15:10 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
28 sep 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 sep 17:20 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 18:25 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
28 sep 19:35 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
28 sep 20:40 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
29 sep 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13)
29 sep 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
29 sep 17:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo BJ3 (Jongens-B <17)
29 sep 18:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
5 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG3 (Gemengd-E <11)
5 okt 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)
5 okt 13:25 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
5 okt 14:10 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
5 okt 14:55 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
5 okt 15:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
5 okt 16:25 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
12 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)
12 okt 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)
12 okt 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
12 okt 14:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZC H5 (Heren)
12 okt 14:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
12 okt 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 okt 16:50 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
12 okt 17:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
12 okt 19:15 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
12 okt 20:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
12 okt 21:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)
13 okt 16:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
13 okt 16:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
13 okt 17:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17)
13 okt 18:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
26 okt 16:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)
26 okt 17:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
26 okt 19:25 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
2 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck EG*1 (Gemengd-E <11)
2 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 13:25 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck DG*1 (Gemengd-D <13)
2 nov 14:10 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
2 nov 15:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
2 nov 16:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15)
2 nov 16:45 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17)
2 nov 17:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
2 nov 18:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)
9 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
9 nov 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
9 nov 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
9 nov 14:10 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 nov 15:30 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
9 nov 16:50 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
9 nov 18:10 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
9 nov 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
10 nov 18:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)
10 nov 18:45 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames)
10 nov 19:35 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
10 nov 20:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
16 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
16 nov 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11)
16 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel De Devel EG*1 (Gemengd-E <11)
16 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 14:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 15:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
16 nov 16:35 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
16 nov 18:05 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)
16 nov 18:50 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
16 nov 19:35 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
16 nov 20:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
23 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
23 nov 14:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren)
23 nov 16:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
23 nov 17:00 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ2 (Jongens-B <17)
23 nov 17:45 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)
23 nov 18:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 19:50 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
30 nov 12:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 12:45 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
30 nov 14:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
30 nov 15:05 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
30 nov 15:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
30 nov 16:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
7 dec 12:00 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
7 dec 12:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - DWF H2 (Heren)
7 dec 13:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 dec 14:35 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 dec 15:55 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
7 dec 17:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
7 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
7 dec 19:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
7 dec 21:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
8 dec 16:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11)
8 dec 16:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG5 (Gemengd-E <11)
8 dec 17:20 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)
8 dec 18:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
8 dec 18:45 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
14 dec 12:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS/Numansdorp DG*1 (Gemengd-D <13)
14 dec 12:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 13:30 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 14:15 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
14 dec 15:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
14 dec 16:00 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
14 dec 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 18:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
14 dec 20:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
14 dec 21:00 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
21 dec 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
21 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
11 jan 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 jan 17:20 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames)
11 jan 18:40 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 20:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
11 jan 21:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
12 jan 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
12 jan 16:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
12 jan 17:25 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)
12 jan 18:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
12 jan 18:55 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
18 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 14:25 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)
18 jan 15:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 16:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
19 jan 16:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)
19 jan 16:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
19 jan 17:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
19 jan 18:20 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
19 jan 19:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
25 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
25 jan 13:25 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren)
25 jan 14:10 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17)
25 jan 14:55 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
25 jan 16:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 17:20 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 18:25 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
25 jan 19:15 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren)
1 feb 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 12:45 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
1 feb 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
1 feb 14:15 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
1 feb 15:00 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
1 feb 16:00 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
1 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:40 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
1 feb 20:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
8 feb 12:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 12:45 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)
8 feb 13:30 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)
8 feb 14:20 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
8 feb 15:05 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
8 feb 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
8 feb 17:20 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:25 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 19:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
9 feb 16:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:00 ZPB H&L Productions DG3 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:45 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)
15 feb 18:15 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
15 feb 19:00 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - WSG NieMo (SG) WSG Niemo (SG) BJ*1 (Jongens-B <17)
15 feb 19:45 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)
15 feb 20:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
22 feb 12:00 ZPB H&L Productions MINI (Mini polo) - ZPB H&L Productions MINI (Mini polo)
22 feb 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
29 feb 17:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
29 feb 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:40 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
7 maa 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13)
7 maa 12:45 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
7 maa 13:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15)
7 maa 14:15 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
7 maa 15:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 maa 16:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 17:25 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
7 maa 19:40 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:45 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel AJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 21:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
14 maa 16:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 16:45 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
14 maa 17:30 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - d'ELFT Delft CJ*1 (Jongens-C <15)
14 maa 18:15 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
14 maa 19:05 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
14 maa 19:50 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
21 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 12:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 13:25 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
21 maa 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
21 maa 14:55 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 maa 17:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
21 maa 17:55 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
21 maa 18:40 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H2 (Heren)
4 apr 16:00 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
4 apr 17:05 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 apr 18:10 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren)
4 apr 18:55 ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15)
4 apr 19:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon BM 1 (Meisjes-B <17)
4 apr 20:25 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade Alkemade BJ*1 (Jongens-B <17)
4 apr 21:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
5 apr 16:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2)
5 apr 17:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
5 apr 18:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
18 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 12:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 13:25 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
18 apr 14:10 ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
18 apr 14:55 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17)
18 apr 15:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
18 apr 16:55 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
18 apr 17:40 ZPB H&L Productions H4 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
18 apr 18:25 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
18 apr 19:30 ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
9 mei 16:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))