Locatie t Wooldrik - Borne

Naam t Wooldrik
Telefoon 074-2662971
Straat 't Wooldrik 3
Postcode 7621 AH
Plaats Borne
DatumTijdWedstrijd
8 okt 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
8 okt 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
8 okt 19:15 WS Twente H2 (Heren Reserve) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve)
8 okt 20:00 WS Twente H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
8 okt 20:45 WS Twente H5 (Heren) - Losser H2 (Heren)
5 nov 17:30 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
5 nov 18:40 WS Twente Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
5 nov 19:25 WS Twente H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
12 nov 17:15 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 17:55 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 18:40 WS Twente H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren)
12 nov 19:35 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
19 nov 17:30 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
19 nov 19:00 WS Twente Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
19 nov 19:45 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
19 nov 20:45 WS Twente H3 (Heren Reserve) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve)
26 nov 17:30 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
26 nov 18:15 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
26 nov 19:05 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)
26 nov 19:50 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
3 dec 17:30 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)
3 dec 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
3 dec 19:00 WS Twente Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
3 dec 19:45 WS Twente H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
3 dec 20:30 WS Twente H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
10 dec 17:15 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 17:55 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 18:40 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 19:25 WS Twente H4 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve)
10 dec 20:40 WS Twente H2 (Heren Reserve) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve)
10 dec 20:55 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
21 jan 17:30 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
21 jan 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - SGHA H1 (Heren (Bond))
21 jan 19:15 WS Twente H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)
21 jan 20:00 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
28 jan 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
28 jan 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
28 jan 19:20 WS Twente H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
28 jan 20:05 WS Twente H4 (Heren Reserve) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve)
11 feb 18:00 WS Twente H5 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)
4 maa 18:15 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
4 maa 19:20 WS Twente H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
4 maa 20:35 WS Twente H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
11 maa 17:15 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 17:55 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 19:00 WS Twente H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
25 maa 17:30 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 18:15 WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) - De Veene BG1 (Gemengd-B <17)
25 maa 19:00 WS Twente Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
25 maa 19:45 WS Twente H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
25 maa 21:00 WS Twente H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
1 apr 17:30 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
1 apr 18:15 WS Twente H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
1 apr 19:30 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
22 apr 17:15 WS Twente DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
22 apr 18:00 WS Twente DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
22 apr 18:45 WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
22 apr 19:30 WS Twente H4 (Heren Reserve) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren Reserve)
22 apr 20:45 WS Twente H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))