Locatie Het Slagman - Enschede

Naam Het Slagman
Telefoon 053-4352817
Straat Park de Kotten 325
Postcode 7522 EN
Plaats Enschede
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 15:30 Piranha H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 17 - 11
8 maa 14:45 Piranha H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 7 - 25
8 maa 14:00 Piranha Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 12 - 4
7 maa 19:50 EZC H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
7 maa 18:55 EZC H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve) 8 - 10
7 maa 18:10 EZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 20 - 6
7 maa 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 15
1 maa 15:00 EZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 6 - 4
1 maa 14:15 EZC Da4 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 2 - 8
1 maa 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 17
29 feb 20:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 12 - 14
29 feb 19:15 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 11 - 7
29 feb 18:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 19
15 feb 19:55 EZC H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 21 - 7
15 feb 18:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 11 - 9
15 feb 18:10 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 15
15 feb 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 4
8 feb 20:30 Piranha H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 8 - 7
8 feb 19:45 Piranha H2 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 12 - 4
8 feb 19:00 EZC H5 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 18 - 1
8 feb 18:15 EZC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren) 7 - 10
8 feb 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 26
2 feb 16:30 Piranha Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 10 - 1
2 feb 15:45 EZC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren) 5 - 14
2 feb 15:00 EZC Da4 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 6 - 7
2 feb 14:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 9
2 feb 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 10
1 feb 20:20 EZC H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 21 - 11
1 feb 19:20 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond)) 7 - 18
1 feb 18:25 EZC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 22 - 8
1 feb 17:40 EZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 4 - 11
1 feb 17:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 13
25 jan 19:45 EZC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 12 - 4
25 jan 18:45 Piranha H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 10 - 7
25 jan 18:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 21
19 jan 17:45 Piranha H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 11 - 10
19 jan 17:00 Piranha H2 (Heren) - Losser H3 (Heren) 2 - 6
19 jan 16:15 Piranha Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 8 - 3
19 jan 15:30 EZC Da4 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames) 4 - 6
19 jan 14:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren) 7 - 6
19 jan 14:00 EZC H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren) 14 - 11
18 jan 19:55 EZC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 8 - 13
18 jan 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 6 - 21
18 jan 18:15 EZC H5 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 14 - 4
18 jan 17:30 EZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 5 - 7
11 jan 19:00 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 9 - 15
11 jan 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 13
11 jan 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 15
14 dec 18:40 EZC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 15 - 5
14 dec 17:40 EZC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) 7 - 15
14 dec 17:00 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 3
8 dec 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
8 dec 14:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren) 18 - 6
8 dec 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 8
7 dec 20:30 Piranha Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 10 - 9
7 dec 19:45 EZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 5 - 4
7 dec 19:00 EZC Da4 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 4 - 4
7 dec 18:15 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
7 dec 17:30 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
1 dec 15:10 Piranha Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 5 - 6
1 dec 14:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 8 - 10
1 dec 13:30 EZC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren) 10 - 5
30 nov 20:45 Piranha H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren) 5 - 10
30 nov 20:00 Piranha H2 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 9 - 13
30 nov 18:55 EZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 18 - 10
30 nov 18:10 EZC H5 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 10 - 6
30 nov 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
24 nov 18:15 EZC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren) 5 - 17
23 nov 19:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond)) 8 - 11
23 nov 18:15 EZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames) 5 - 6
23 nov 17:30 EZC Da4 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 0 - 15
17 nov 15:50 Piranha H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 8 - 8
17 nov 14:55 EZC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 5 - 3
17 nov 14:10 EZC H5 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 7 - 9
17 nov 13:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 13
16 nov 18:40 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 5
16 nov 17:45 EZC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 13 - 9
16 nov 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 21
10 nov 16:10 EZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 5 - 9
10 nov 15:15 EZC Da2 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 5
10 nov 14:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 20
9 nov 21:10 EZC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 6 - 9
9 nov 20:25 Piranha Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 6 - 6
9 nov 19:40 EZC H3 (Heren) - Natare H1 (Heren) 2 - 9
9 nov 18:55 EZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 5 - 8
9 nov 17:30 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 8
3 nov 16:30 Piranha H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 12 - 9
3 nov 15:45 Piranha Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames) 11 - 4
3 nov 15:00 Piranha H2 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 9 - 6
2 nov 19:55 EZC H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 nov 19:00 EZC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
2 nov 18:15 EZC H5 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 10 - 6
2 nov 17:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 12
27 okt 15:00 EZC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames (Bond)) 16 - 2
27 okt 14:15 EZC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren) 7 - 9
27 okt 13:30 EZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 5
26 okt 19:50 EZC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 8
26 okt 19:05 EZC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 12 - 9
26 okt 18:20 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 7
26 okt 17:40 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 23
26 okt 17:00 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
19 okt 17:30 EZC H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 12 - 7
12 okt 20:00 Piranha H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 9 - 4
6 okt 18:15 EZC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren) 9 - 8
6 okt 17:30 EZC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren) 10 - 7
6 okt 16:45 EZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 5 - 2
6 okt 16:00 EZC Da4 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 5 - 11
5 okt 20:40 EZC H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 13 - 12
5 okt 19:45 EZC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve) 16 - 10
5 okt 19:00 EZC H5 (Heren) - Losser H3 (Heren) 9 - 10
5 okt 18:15 Piranha H2 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 9 - 9
5 okt 17:30 Piranha Da1 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 6 - 4
28 sep 20:30 EZC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond)) 11 - 16
28 sep 19:35 EZC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 14 - 9
28 sep 18:50 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 5
28 sep 18:10 EZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 25
28 sep 17:30 EZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 20
21 sep 20:55 Piranha H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 13 - 12
21 sep 20:10 Piranha H2 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 5 - 5
21 sep 19:15 EZC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve) 10 - 18
21 sep 18:30 EZC Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames) 5 - 7
21 sep 17:45 EZC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren) 9 - 10
21 sep 17:00 EZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 11
15 sep 15:00 EZC H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
14 sep 19:00 EZC H5 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 13 - 7
14 sep 18:15 EZC Da4 (Dames) - De Zandstuve Da1 (Dames) 5 - 12
14 sep 17:30 EZC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 12