Locatie Vondersweijde - Oldenzaal

Naam Vondersweijde
Telefoon 0541-514643
Straat Ada Kokstraat 20
Postcode 7572 EA
Plaats Oldenzaal
DatumTijdWedstrijd
21 sep 17:30 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)
21 sep 18:15 OZ&PC H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)
21 sep 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
28 sep 18:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
28 sep 19:00 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - VZV H1 (Heren (Bond))
28 sep 20:20 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))
5 okt 17:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15)
5 okt 18:15 OZ&PC H4 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
5 okt 19:00 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
12 okt 16:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)
12 okt 16:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)
12 okt 17:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
12 okt 18:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
12 okt 19:45 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
19 okt 19:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 15:45 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
26 okt 16:30 OZ&PC H4 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
26 okt 17:15 OZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
26 okt 19:00 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
26 okt 20:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
2 nov 16:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 17:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
2 nov 18:45 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - VZC H1 (Heren (Bond))
2 nov 20:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
2 nov 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
9 nov 17:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
16 nov 16:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 16:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
16 nov 17:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
16 nov 18:45 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - Livo H1 (Heren (Bond))
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
16 nov 21:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
23 nov 16:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15)
23 nov 17:30 OZ&PC H3 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
30 nov 16:10 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 17:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 15:40 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
7 dec 16:20 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 dec 19:30 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - Het Y H1 (Heren (Bond))
7 dec 20:45 OZ&PC H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)
7 dec 21:30 OZ&PC H4 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
14 dec 15:45 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 16:30 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 17:15 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
14 dec 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 19:10 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
14 dec 20:20 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
11 jan 18:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
18 jan 19:00 OZ&PC H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
18 jan 19:45 OZ&PC H3 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
25 jan 17:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 18:30 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
25 jan 19:45 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames)
25 jan 21:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:15 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 19:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 19:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
1 feb 20:35 OZ&PC H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)
8 feb 15:30 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 16:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15)
8 feb 17:00 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
8 feb 18:00 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
8 feb 20:25 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
8 feb 21:30 OZ&PC H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren)
15 feb 17:00 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 17:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
22 feb 16:15 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
29 feb 17:00 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
29 feb 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 18:30 OZ&PC H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)
7 maa 15:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:30 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 17:15 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:30 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 maa 21:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
14 maa 17:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 17:45 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 18:30 OZ&PC H3 (Heren) - Natare H1 (Heren)
14 maa 19:15 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
21 maa 17:15 OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 18:00 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 18:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 19:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
28 maa 18:00 OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 18:45 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 19:30 OZ&PC H4 (Heren) - EZC H4 (Heren)
28 maa 20:15 OZ&PC H3 (Heren) - NDD H2 (Heren)
4 apr 15:45 OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:30 OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
4 apr 17:30 OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 18:30 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - VZV Da1 (Dames (Bond))
4 apr 20:00 OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
18 apr 16:15 OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:00 OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
18 apr 17:50 OZ&PC H4 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
25 apr 19:00 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
2 mei 18:50 OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.