Locatie De Koerbelt - Rijssen

Naam De Koerbelt
Telefoon 0548-533335
Straat Arend Baanstraat 105A
Postcode 7461 DT
Plaats Rijssen
DatumTijdWedstrijd
16 okt 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))
16 okt 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
30 okt 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
30 okt 18:00 De Mors Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
6 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
6 nov 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
13 nov 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
13 nov 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
13 nov 17:15 De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
13 nov 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
20 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
20 nov 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Dinkel Da2 (Dames)
27 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
27 nov 17:15 De Mors Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)
11 dec 17:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
11 dec 17:45 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SGHA H2 (Heren Reserve (Bond))
11 dec 18:45 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond))
11 dec 19:45 De Mors H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
18 dec 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
18 dec 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
8 jan 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
15 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 17:15 De Mors Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
22 jan 18:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
29 jan 15:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 16:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 17:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
29 jan 17:45 De Mors Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
29 jan 18:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 16:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
12 feb 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
19 feb 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
5 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
12 maa 16:30 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
19 maa 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
19 maa 15:45 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
19 maa 16:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
26 maa 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
2 apr 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
2 apr 16:30 De Mors Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
2 apr 17:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 16:30 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 17:15 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames)
9 apr 18:00 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 19:00 De Mors H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
23 apr 15:30 De Mors Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
23 apr 16:15 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 17:15 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 18:15 De Mors H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
21 mei 17:30 De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 18:30 De Mors H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
28 mei 18:00 De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) - TriVia H2 (Heren Reserve (Bond))