Locatie De Stamper - Vriezenveen

Naam De Stamper
Telefoon 0546-562497
Straat Schout Doddestraat 11A
Postcode 7671 GT
Plaats Vriezenveen
DatumTijdWedstrijd
1 feb 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
1 feb 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
1 feb 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
1 feb 17:00 De Zandstuve H1 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
8 feb 10:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Berkelduikers DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 17:30 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 18:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Scholtenhagen BG1 (Gemengd-B <17)
8 feb 19:00 VZ&PC H3 (Heren) - Losser H3 (Heren)
8 feb 19:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
8 feb 21:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren)
15 feb 14:15 De Zandstuve H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
29 feb 10:00 De Veene CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Grunte BG1 (Gemengd-B <17)
29 feb 15:00 VZ&PC Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
29 feb 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
29 feb 16:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
29 feb 18:00 De Zandstuve Da1 (Dames) - Twenhaarsveld Da1 (Dames)
7 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
7 maa 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
7 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
7 maa 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
7 maa 18:15 De Zandstuve H1 (Heren) - Losser H3 (Heren)
14 maa 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
14 maa 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
21 maa 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - VKC'03 DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 16:30 VZ&PC Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
21 maa 17:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (Heren (Bond))
21 maa 18:30 De Zandstuve H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
28 maa 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
28 maa 19:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Dinkel Da1 (Dames)
4 apr 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 15:00 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:45 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 16:30 VZ&PC H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
4 apr 17:15 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
18 apr 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:00 VZ&PC Da2 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
18 apr 17:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
18 apr 18:45 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
18 apr 20:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
25 jan 19:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames) 6 - 11
25 jan 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
25 jan 17:30 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17) 13 - 10
18 jan 17:00 De Zandstuve H2 (Heren) - De Spreng H2 (Heren) 16 - 9
18 jan 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond)) 13 - 4
18 jan 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 20 - 8
18 jan 14:15 VZ&PC H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 14 - 6
18 jan 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
11 jan 18:15 De Zandstuve Da1 (Dames) - EZC Da4 (Dames) 10 - 4
11 jan 17:30 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
14 dec 19:30 De Zandstuve H1 (Heren) - Piranha H2 (Heren) 6 - 9
14 dec 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames) 6 - 7
14 dec 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
14 dec 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
7 dec 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 14 - 10
7 dec 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 9 - 7
7 dec 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - EZC H5 (Heren) 11 - 10
7 dec 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
7 dec 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
30 nov 21:15 De Zandstuve H2 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren) 8 - 10
30 nov 20:30 De Zandstuve Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames) 8 - 12
30 nov 19:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 15 - 12
30 nov 18:15 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 11 - 6
30 nov 17:30 VZ&PC Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) 9 - 4
23 nov 16:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames) 7 - 3
23 nov 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 21 - 16
23 nov 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 6
23 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
16 nov 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 17 - 8
16 nov 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond)) 11 - 5
16 nov 15:45 VZ&PC Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) 7 - 3
16 nov 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - Scholtenhagen H2 (Heren) 16 - 8
16 nov 14:15 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
9 nov 17:15 De Zandstuve H2 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 8 - 7
9 nov 16:00 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond)) 14 - 14
9 nov 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 16 - 8
9 nov 14:15 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 9
2 nov 16:45 De Zandstuve H1 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 7 - 12
2 nov 15:45 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 4 - 4
2 nov 15:00 VZ&PC H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 13 - 11
2 nov 14:15 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 0
2 nov 10:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 1
26 okt 19:45 De Zandstuve H1 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren) 11 - 4
26 okt 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - VKC'03 Da2 (Dames) 3 - 10
26 okt 17:30 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
26 okt 16:45 VZ&PC Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 4 - 2
26 okt 15:45 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) 12 - 13
26 okt 15:00 VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 21
26 okt 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 10
12 okt 19:30 De Zandstuve H1 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 16 - 5
12 okt 18:15 VZ&PC H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 13
12 okt 17:30 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
5 okt 17:45 De Zandstuve H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren) 6 - 13
5 okt 17:00 VZ&PC H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 12 - 9
5 okt 16:00 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
5 okt 15:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve) 19 - 5
5 okt 14:15 VZ&PC Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 6 - 5
28 sep 17:30 De Zandstuve H1 (Heren) - EZC H5 (Heren) 7 - 6
28 sep 16:30 VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 7 - 11
28 sep 15:45 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 31 - 0
28 sep 15:00 VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) 17 - 0
28 sep 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
21 sep 18:45 De Zandstuve Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames) 4 - 8
21 sep 18:00 VZ&PC Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 8 - 14
21 sep 17:00 VZ&PC H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve) 21 - 6
14 sep 15:45 VZ&PC H3 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) 11 - 25
14 sep 15:00 VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
14 sep 14:15 VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) 39 - 0