Locatie Sprenkelaar - Apeldoorn

Naam Sprenkelaar
Telefoon
Straat Laan van Zevenhuizen 381
Postcode 7323 AW
Plaats Apeldoorn
DatumTijdWedstrijd
25 jan 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
25 jan 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
26 jan 14:15 Aquapoldro H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)
26 jan 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 18:55 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
1 feb 19:40 Aquapoldro Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
1 feb 20:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
8 feb 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:10 Aquapoldro H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
8 feb 18:55 Aquapoldro Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
8 feb 19:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
9 feb 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 feb 15:00 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
29 feb 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
29 feb 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
29 feb 19:40 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
7 maa 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 18:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
7 maa 19:10 Aquapoldro H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
14 maa 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 18:55 Aquapoldro H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
21 maa 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 18:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
21 maa 19:00 Aquapoldro Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)
21 maa 20:00 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
28 maa 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
28 maa 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)
29 maa 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 18:15 Aquapoldro Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
4 apr 19:00 Aquapoldro H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
4 apr 19:45 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 17:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 18:10 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond))
26 apr 14:15 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
18 jan 18:30 Aquapoldro H3 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 5 - 8
18 jan 17:30 Aquapoldro Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 6 - 9
18 jan 16:45 Aquapoldro Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 3 - 3
11 jan 20:35 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 18 - 11
11 jan 19:40 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 8
11 jan 18:55 Aquapoldro H4 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren) 5 - 16
11 jan 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 3
11 jan 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 21 - 2
11 jan 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 16
7 dec 18:10 Aquapoldro Da2 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 3 - 8
7 dec 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
7 dec 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13
1 dec 15:40 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 4 - 13
1 dec 14:55 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 3
1 dec 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 11
30 nov 20:20 Aquapoldro Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 4 - 6
30 nov 19:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 9 - 11
30 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 7 - 8
30 nov 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 3 - 10
30 nov 16:45 Aquapoldro H3 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 2 - 7
23 nov 19:40 Aquapoldro H4 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren) 5 - 7
23 nov 18:55 Aquapoldro Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 4 - 10
23 nov 18:10 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 34 - 0
23 nov 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 22
23 nov 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 6
16 nov 19:55 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 13
16 nov 18:55 Aquapoldro Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 5 - 11
16 nov 18:10 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 31 - 1
16 nov 17:25 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 27 - 6
16 nov 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 15
9 nov 18:30 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
9 nov 17:30 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 4
9 nov 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 0
3 nov 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 18
3 nov 14:15 Aquapoldro H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 5 - 7
2 nov 18:15 Aquapoldro Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 8
2 nov 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 17 - 2
2 nov 16:45 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
27 okt 15:40 Aquapoldro Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) 5 - 6
27 okt 14:55 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 12
27 okt 14:15 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) 15 - 1
26 okt 19:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 13
26 okt 18:15 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 11
26 okt 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - ZEW H2 (Heren) 5 - 7
26 okt 16:45 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 1
12 okt 18:15 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 11
12 okt 17:30 Aquapoldro H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H1 (Heren) 5 - 10
12 okt 16:45 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) 24 - 0
6 okt 15:00 Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 27
6 okt 14:15 Aquapoldro H3 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 7 - 3
5 okt 19:10 Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
5 okt 18:10 Aquapoldro Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 13 - 11
5 okt 17:25 Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 1
5 okt 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 4
28 sep 16:45 Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
21 sep 19:45 Aquapoldro Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 3 - 5
21 sep 19:00 Aquapoldro H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 4 - 7
21 sep 18:15 Aquapoldro H4 (Heren) - Proteus H3 (Heren) 6 - 6
21 sep 17:30 Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
21 sep 16:45 Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 28 - 0
14 sep 18:55 Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
14 sep 17:25 Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
14 sep 16:45 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3