Locatie Valkenhuizen - Arnhem

Naam Valkenhuizen
Telefoon 026-3775757
Straat Beukenlaan 23
Postcode 6823 MA
Plaats Arnhem
DatumTijdWedstrijd
26 okt 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
26 okt 17:05 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
26 okt 18:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
26 okt 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
3 nov 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
3 nov 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
3 nov 18:35 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)
9 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)
9 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 15:50 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
9 nov 16:35 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
9 nov 17:35 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond))
9 nov 18:30 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
9 nov 19:25 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
9 nov 20:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
16 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
16 nov 15:30 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
23 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
23 nov 15:55 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - RZC H1 (Heren)
23 nov 16:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
30 nov 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
30 nov 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren)
30 nov 20:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
1 dec 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
1 dec 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
7 dec 15:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Thetis H3 (Heren)
7 dec 16:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
14 dec 17:00 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
14 dec 17:45 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Gendten H2 (Heren)
15 dec 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
11 jan 15:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 16:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
11 jan 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
11 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
11 jan 20:05 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)
18 jan 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)
18 jan 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
25 jan 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
1 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
1 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))
1 feb 18:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
2 feb 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
8 feb 16:30 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
8 feb 17:15 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)
8 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
8 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
9 feb 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
15 feb 15:10 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
29 feb 15:15 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
29 feb 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
29 feb 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)
29 feb 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
1 maa 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)
1 maa 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)
14 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
14 maa 15:55 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
15 maa 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 14:35 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)
21 maa 15:20 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 16:05 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
21 maa 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
21 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
28 maa 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 15:10 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
29 maa 16:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
29 maa 17:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 14:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 15:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 16:00 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)
4 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren)
18 apr 17:00 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:40 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)
18 apr 18:40 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 19:40 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
18 apr 20:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
26 apr 16:45 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
5 okt 19:50 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren) 8 - 1
5 okt 18:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
5 okt 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 12
5 okt 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve) 11 - 12
5 okt 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 8 - 8
5 okt 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 6 - 5
5 okt 14:35 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 4
29 sep 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 24 - 4
29 sep 16:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 2
28 sep 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 4 - 17
28 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 19
21 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren) 18 - 14
21 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) 10 - 15
21 sep 17:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve) 9 - 11
21 sep 16:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 8 - 9
21 sep 15:15 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 10 - 7
21 sep 14:30 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
14 sep 18:00 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 16 - 13
14 sep 17:15 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 1
14 sep 16:35 ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 2
14 sep 15:55 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - 7 - 3