Locatie De Grote Koppel - Arnhem

Naam De Grote Koppel
Telefoon
Straat Olympus 29
Postcode 6832 EL
Plaats Arnhem
DatumTijdWedstrijd
30 nov 15:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 15:55 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 16:35 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 17:20 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
30 nov 18:05 PFC Rheden H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
30 nov 19:05 PFC Rheden H3 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
30 nov 19:50 PFC Rheden H2 (Heren) - DWK H3 (Heren)
7 dec 16:30 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:10 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 17:50 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)
7 dec 18:35 PFC Rheden H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
14 dec 17:40 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:20 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 19:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)
14 dec 19:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
14 dec 20:30 PFC Rheden Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
18 jan 15:10 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 15:50 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 16:30 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
18 jan 17:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
18 jan 18:00 PFC Rheden H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
18 jan 18:45 PFC Rheden H2 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
18 jan 19:30 PFC Rheden H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)
1 feb 16:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 17:20 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:00 PFC Rheden Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
1 feb 18:45 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
1 feb 19:30 PFC Rheden H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
1 feb 20:15 PFC Rheden H3 (Heren) - DOS H2 (Heren)
8 feb 16:10 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:50 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 17:30 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
8 feb 18:15 PFC Rheden H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
8 feb 19:00 PFC Rheden H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
15 feb 16:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
15 feb 17:00 PFC Rheden Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames)
15 feb 17:45 PFC Rheden H3 (Heren) - NDD H5 (Heren)
7 maa 16:30 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
7 maa 17:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
7 maa 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
7 maa 19:30 PFC Rheden H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
21 maa 16:15 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 17:00 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
21 maa 17:45 PFC Rheden H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
21 maa 18:45 PFC Rheden H3 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren)
28 maa 16:25 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 17:05 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 17:50 PFC Rheden Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
28 maa 18:35 PFC Rheden H2 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
18 apr 16:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
18 apr 17:30 PFC Rheden H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)
18 apr 18:30 PFC Rheden H2 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
18 apr 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren) 11 - 12
16 nov 18:30 PFC Rheden H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren) 10 - 10
16 nov 17:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames) 6 - 3
16 nov 17:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 2
16 nov 16:20 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 2
2 nov 21:35 PFC Rheden H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 8 - 9
2 nov 20:50 PFC Rheden Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 9 - 14
2 nov 20:05 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 1
2 nov 19:20 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 2 - 6
2 nov 18:35 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 15
2 nov 17:55 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3
2 nov 17:15 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 4
13 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) 5 - 22
5 okt 19:30 PFC Rheden H3 (Heren) - NDD H5 (Heren) 14 - 10
5 okt 18:45 PFC Rheden H2 (Heren) - RZC H1 (Heren) 15 - 14
5 okt 18:00 PFC Rheden H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren) 7 - 12
5 okt 17:15 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 7
5 okt 16:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 15 - 2
5 okt 15:45 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 16 - 3
5 okt 15:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 6
21 sep 19:15 PFC Rheden H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren) 3 - 10
21 sep 18:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) 9 - 7
21 sep 17:45 PFC Rheden Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) 6 - 3
21 sep 17:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 14
21 sep 16:20 PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
21 sep 15:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
14 sep 17:00 PFC Rheden H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren) 11 - 5
14 sep 16:15 PFC Rheden H2 (Heren) - Thetis H2 (Heren) 10 - 7