Locatie Veluwehal - Barneveld

Naam Veluwehal
Telefoon
Straat Nieuwe Markt 6
Postcode 3771 CB
Plaats Barneveld
DatumTijdWedstrijd
30 okt 20:00 DWK H2 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
6 nov 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
6 nov 18:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 19:30 DWK Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
13 nov 18:15 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
13 nov 19:00 DWK Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
13 nov 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
20 nov 15:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
20 nov 15:45 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 16:30 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
20 nov 18:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
20 nov 19:00 DWK Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
20 nov 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
27 nov 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 18:00 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
4 dec 16:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
11 dec 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17)
11 dec 18:00 DWK Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
11 dec 19:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
15 jan 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)
15 jan 18:00 DWK Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
15 jan 19:00 DWK H2 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve)
22 jan 18:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 19:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
29 jan 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 19:00 DWK H2 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
29 jan 20:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
12 feb 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG2 (Gemengd-D <13)
12 feb 19:00 DWK H2 (Heren Reserve) - De Houtrib H2 (Heren Reserve)
19 feb 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
19 feb 17:15 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
19 feb 18:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
12 maa 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Triton Putten CG1 (Gemengd-C <15)
12 maa 19:45 DWK H2 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
26 maa 19:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
2 apr 18:00 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 18:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 18:45 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
9 apr 19:30 DWK Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
9 apr 20:30 DWK H2 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
21 mei 18:00 DWK H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))