Locatie t Timpke - Borculo

Naam t Timpke
Telefoon 0545-272271
Straat Haarloseweg 10
Postcode 7271 BT
Plaats Borculo
DatumTijdWedstrijd
21 sep 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames)
21 sep 19:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
22 sep 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
22 sep 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
22 sep 17:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
22 sep 17:55 Schuurman BZC H5 (Heren) - EZC H4 (Heren)
22 sep 18:40 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
28 sep 16:00 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
28 sep 16:30 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 sep 17:30 Schuurman BZC H7 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
28 sep 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
28 sep 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
28 sep 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
6 okt 15:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
6 okt 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren)
6 okt 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
6 okt 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
12 okt 16:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
12 okt 17:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
12 okt 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
12 okt 19:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
12 okt 19:45 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
13 okt 16:15 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
13 okt 18:00 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
19 okt 18:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - DOS H1 (Heren)
19 okt 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
19 okt 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2)
26 okt 15:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
26 okt 16:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
26 okt 16:30 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15)
26 okt 17:15 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
26 okt 18:15 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2)
26 okt 19:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
26 okt 20:05 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
2 nov 16:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 17:15 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
2 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
2 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
2 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
9 nov 16:40 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 17:20 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 18:05 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
9 nov 19:05 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
9 nov 20:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 16:35 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
16 nov 17:05 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
16 nov 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
16 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
16 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
17 nov 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
17 nov 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)
17 nov 17:00 Schuurman BZC H6 (Heren) - Livo H4 (Heren)
23 nov 17:00 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 17:30 Schuurman BZC Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
23 nov 18:30 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
30 nov 16:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 nov 17:05 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
30 nov 18:05 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
30 nov 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
30 nov 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)
1 dec 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 dec 16:15 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
1 dec 16:45 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
1 dec 17:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
1 dec 18:10 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve)
7 dec 17:35 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 18:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
7 dec 19:00 Schuurman BZC H7 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
7 dec 19:45 Schuurman BZC H6 (Heren) - NDD H3 (Heren)
14 dec 16:00 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 16:40 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:20 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
14 dec 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
15 dec 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 dec 16:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren)
15 dec 17:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
11 jan 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 17:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
11 jan 18:25 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 19:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
11 jan 20:00 Schuurman BZC H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
18 jan 16:55 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 18:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
18 jan 19:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
19 jan 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 jan 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
25 jan 16:30 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)
25 jan 18:00 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
25 jan 18:45 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (Dames (Bond))
25 jan 19:40 Schuurman BZC H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
1 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
1 feb 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
1 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
2 feb 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
2 feb 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
2 feb 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
2 feb 17:15 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - SWOL 1894 H3 (Heren Reserve)
8 feb 15:45 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:25 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 17:30 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond))
8 feb 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
8 feb 19:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
8 feb 20:00 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren)
15 feb 17:20 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 18:00 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
15 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
29 feb 16:20 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 17:00 Schuurman BZC Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
29 feb 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
29 feb 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
1 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 maa 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
1 maa 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve)
7 maa 17:20 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 17:50 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 18:30 Schuurman BZC Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)
7 maa 19:15 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)
15 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 maa 16:15 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
15 maa 16:45 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)
15 maa 17:25 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
15 maa 18:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
15 maa 19:10 Schuurman BZC H5 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
15 maa 19:55 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
21 maa 17:05 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:45 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
21 maa 18:40 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2)
28 maa 15:35 Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 16:15 Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 17:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 maa 18:05 Schuurman BZC H6 (Heren) - DWV H3 (Heren)
29 maa 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 maa 16:15 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - WWV Winterswijk EG1 (Gemengd-E <11)
29 maa 16:45 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
29 maa 17:15 Schuurman BZC Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
29 maa 18:00 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
4 apr 16:35 Schuurman BZC H7 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)
4 apr 17:20 Schuurman BZC H5 (Heren) - De Mors H4 (Heren)
4 apr 18:05 Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
4 apr 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
11 apr 19:30 Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
11 apr 21:00 Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 16:30 Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
18 apr 17:00 Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 17:30 Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 18:10 Schuurman BZC Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
18 apr 19:10 Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond))
19 apr 15:00 Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 apr 16:15 Schuurman BZC H6 (Heren) - Natare H2 (Heren)
19 apr 17:00 Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
9 mei 17:00 Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))