Locatie Sportcentrum Rozengaarde - Doetinchem

Naam Sportcentrum Rozengaarde
Telefoon 0314-328700
Straat Bezelhorstweg 115
Postcode 7002 CC
Plaats Doetinchem
DatumTijdWedstrijd
26 okt 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
26 okt 17:05 NDD H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)
26 okt 17:50 NDD H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)
2 nov 15:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 16:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
2 nov 16:45 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
2 nov 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond))
3 nov 19:45 NDD Da2 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
3 nov 20:30 NDD Da3 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
9 nov 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
9 nov 17:50 NDD Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
9 nov 18:35 NDD H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
16 nov 19:00 NDD Da3 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
16 nov 19:45 NDD H4 (Heren) - Natare H2 (Heren)
16 nov 20:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
23 nov 19:00 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 20:25 NDD H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
23 nov 21:10 NDD H5 (Heren) - DOS H2 (Heren)
24 nov 19:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)
24 nov 19:45 NDD Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
24 nov 20:30 NDD H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)
30 nov 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 17:05 NDD Da3 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
30 nov 17:50 NDD H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
30 nov 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond))
30 nov 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
7 dec 16:20 NDD Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
7 dec 17:05 NDD H5 (Heren) - PFC Rheden H3 (Heren)
15 dec 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
15 dec 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
15 dec 17:50 NDD H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
15 dec 18:35 NDD H4 (Heren) - DOS H1 (Heren)
12 jan 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13)
12 jan 17:00 NDD H4 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)
12 jan 17:45 NDD H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)
12 jan 18:30 NDD Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
12 jan 19:25 NDD H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
18 jan 16:20 NDD Da3 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
18 jan 17:05 NDD H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
18 jan 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
18 jan 19:00 NDD H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
25 jan 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
25 jan 17:05 NDD Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
25 jan 17:50 NDD Da3 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
25 jan 18:35 NDD H4 (Heren) - Livo H4 (Heren)
1 feb 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
1 feb 17:05 NDD H5 (Heren) - WWV Winterswijk H3 (Heren)
1 feb 17:50 NDD H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
1 feb 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
1 feb 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
9 feb 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
9 feb 17:50 NDD Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
9 feb 18:35 NDD Da3 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
9 feb 19:20 NDD H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)
16 feb 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 17:00 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
16 feb 17:45 NDD H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
29 feb 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 17:00 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)
29 feb 17:45 NDD H2 (Heren) - Natare H1 (Heren)
29 feb 18:30 NDD H4 (Heren) - NDD H3 (Heren)
8 maa 16:20 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17)
8 maa 17:05 NDD Da3 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
8 maa 17:50 NDD H5 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
8 maa 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
8 maa 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
15 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
15 maa 17:05 NDD Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
15 maa 17:50 NDD Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames)
15 maa 18:45 NDD H2 (Heren) - DWV H2 (Heren)
15 maa 19:30 NDD H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
21 maa 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 17:45 NDD Da3 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
21 maa 18:30 NDD H5 (Heren) - De Gendten H1 (Heren)
21 maa 19:15 NDD H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
28 maa 16:20 NDD CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 17:05 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
28 maa 17:50 NDD Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
28 maa 18:35 NDD H5 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)
28 maa 19:20 NDD H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
5 apr 16:20 NDD DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)
5 apr 17:00 NDD BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
5 apr 17:45 NDD H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren)
5 apr 18:30 NDD H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren)
19 apr 16:20 NDD BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
19 apr 17:05 NDD Da3 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
19 apr 17:50 NDD H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
19 apr 18:35 NDD Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
19 apr 19:30 NDD H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))