Locatie De Peppel - Ede gld

Naam De Peppel
Telefoon
Straat Peppelensteeg 1
Postcode 6715 CV
Plaats Ede gld
DatumTijdWedstrijd
21 sep 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
21 sep 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
21 sep 15:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
21 sep 17:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (Dames (Bond))
21 sep 18:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
21 sep 19:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond))
21 sep 20:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 14:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
28 sep 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
28 sep 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
28 sep 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 21:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
5 okt 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
5 okt 18:15 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
5 okt 19:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
5 okt 21:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
6 okt 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)
6 okt 17:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (Dames (Bond))
6 okt 18:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
6 okt 18:45 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
13 okt 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
13 okt 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
19 okt 16:00 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
19 okt 19:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))
19 okt 20:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
27 okt 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
27 okt 17:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
27 okt 18:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
27 okt 19:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 nov 14:05 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
2 nov 15:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
2 nov 16:00 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)
2 nov 16:45 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
2 nov 17:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
2 nov 19:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
3 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
3 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
9 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 15:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
9 nov 16:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
9 nov 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
9 nov 19:15 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
9 nov 20:45 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
10 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 nov 16:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 17:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
16 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
16 nov 19:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
17 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
17 nov 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 nov 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
23 nov 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
23 nov 16:45 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (Dames (Bond))
23 nov 17:45 Polar Bears H5 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
24 nov 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 nov 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 14:45 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
30 nov 15:30 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
30 nov 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
30 nov 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
30 nov 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 16:30 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 17:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
7 dec 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
7 dec 20:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2)
8 dec 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 18:00 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 dec 19:30 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
14 dec 14:15 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 15:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
14 dec 17:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond))
14 dec 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
14 dec 19:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
14 dec 21:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)
15 dec 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
11 jan 15:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
11 jan 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
11 jan 18:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
12 jan 18:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 jan 17:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 jan 18:30 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
18 jan 20:00 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames)
19 jan 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)
19 jan 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 jan 18:30 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - Arethusa Da1 (ManMeer Cup Dames)
25 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 15:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 jan 16:40 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (ManMeer Cup Dames)
25 jan 17:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 18:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
25 jan 21:30 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)
1 feb 14:00 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
1 feb 16:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond))
1 feb 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
1 feb 18:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
1 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
1 feb 21:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
2 feb 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
2 feb 17:15 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
2 feb 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 15:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 16:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:30 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
8 feb 20:00 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:00 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
15 feb 20:30 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 21:45 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
16 feb 16:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
16 feb 17:15 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
16 feb 18:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
29 feb 14:45 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 15:45 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
29 feb 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
29 feb 17:45 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:15 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
29 feb 20:45 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
1 maa 17:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 maa 19:00 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 14:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 15:20 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 16:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 maa 18:00 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
7 maa 19:00 Polar Bears H5 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
7 maa 20:00 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 21:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
8 maa 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)
8 maa 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 maa 18:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Thetis EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 19:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 maa 20:15 Polar Bears H5 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
15 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
15 maa 17:15 Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
15 maa 18:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
15 maa 19:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 17:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 18:20 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
21 maa 19:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
21 maa 20:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
22 maa 16:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
22 maa 17:15 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
28 maa 14:45 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
28 maa 16:00 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
29 maa 16:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
29 maa 17:15 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 maa 18:45 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 14:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Zuiderzeezwemmers BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
5 apr 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
5 apr 18:00 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
11 apr 15:30 Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
11 apr 17:00 Polar Bears Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
11 apr 18:45 Polar Bears H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
11 apr 20:15 Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 17:30 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
18 apr 18:15 Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 apr 19:45 Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 21:05 Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (ManMeer Cup Heren2)
26 apr 16:30 Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 mei 17:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))