Locatie De Schaeck - Twello

Naam De Schaeck
Telefoon 0571-276263
Straat Veenhuisweg 53
Postcode 7391 TR
Plaats Twello
DatumTijdWedstrijd
11 dec 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
11 dec 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
11 dec 18:15 Proteus Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
11 dec 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
11 dec 19:45 Proteus H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
11 dec 20:30 Proteus H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
18 dec 19:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)
18 dec 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
18 dec 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
19 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
19 dec 17:30 Proteus H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
19 dec 18:15 Proteus H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren)
1 jan 00:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
15 jan 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)
15 jan 18:15 Proteus H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)
22 jan 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
22 jan 18:15 Proteus H2 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
22 jan 19:00 Proteus Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
22 jan 19:45 Proteus H1 (Heren) - Hydrofiel H1 (Heren)
5 feb 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
5 feb 18:15 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)
5 feb 19:00 Proteus Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
5 feb 19:45 Proteus Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
5 feb 20:30 Proteus H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
12 feb 19:15 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 20:45 Proteus H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
19 feb 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
19 feb 16:45 Proteus Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
19 feb 17:30 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)
5 maa 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
5 maa 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13)
5 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
5 maa 18:15 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
19 maa 15:15 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 18:15 Proteus Da3 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
19 maa 19:00 Proteus H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
19 maa 19:45 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
26 maa 16:00 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)
26 maa 16:45 Proteus Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
26 maa 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
26 maa 18:15 Proteus H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
2 apr 18:15 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 19:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 19:45 Proteus H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
9 apr 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
9 apr 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
9 apr 18:15 Proteus H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
23 apr 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)
23 apr 16:45 Proteus Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
23 apr 17:30 Proteus Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
23 apr 18:15 Proteus H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - Natare H1 (Heren) 19 - 4
27 nov 17:30 Proteus Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 3 - 10
27 nov 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 10
20 nov 18:15 Proteus H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren) 8 - 7
20 nov 17:30 Proteus Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 10 - 8
20 nov 16:45 Proteus Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 7 - 11
20 nov 16:00 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
13 nov 19:00 Proteus H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 12 - 7
13 nov 18:15 Proteus H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 7 - 10
13 nov 17:30 Proteus Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 11 - 9
13 nov 16:45 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 15
13 nov 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 9
6 nov 20:45 Proteus H4 (Heren) - De Grunte H3 (Heren) 4 - 6
6 nov 20:00 Proteus Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 18 - 9
6 nov 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 3
30 okt 18:15 Proteus H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) 7 - 7
30 okt 17:30 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 20
30 okt 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 7
30 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 19
23 okt 19:00 Proteus H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 22 - 6
23 okt 18:15 Proteus Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames) 10 - 5
23 okt 17:30 Proteus Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 14
23 okt 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 9
23 okt 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 13
9 okt 17:30 Proteus H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 3 - 11
9 okt 16:45 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 17
9 okt 16:00 Proteus DG3 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9
3 okt 17:30 Proteus H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 11 - 11
3 okt 16:45 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 1
3 okt 16:00 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17) 5 - 3
2 okt 20:45 Proteus Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 8 - 3
2 okt 20:00 Proteus Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames) 11 - 7
2 okt 19:15 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
25 sep 16:45 Proteus BG2 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 15
25 sep 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
18 sep 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 13
18 sep 16:45 Proteus CG1 (Gemengd-C <15) - WZC-De IJsel (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
18 sep 16:00 Proteus DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 9