Locatie De Trits - Baarn

Naam De Trits
Telefoon 035-5418348
Straat Goeman Borgesiuslaan 2
Postcode 3741 CR
Plaats Baarn
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
30 okt 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)
6 nov 17:30 De Vuursche Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
6 nov 18:15 De Vuursche H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
6 nov 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
6 nov 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
13 nov 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
13 nov 18:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)
13 nov 19:45 De Vuursche H3 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
13 nov 20:30 De Vuursche H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
13 nov 21:15 De Vuursche H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
20 nov 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
20 nov 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
27 nov 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
27 nov 18:15 De Vuursche Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
27 nov 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
27 nov 19:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
27 nov 20:30 De Vuursche H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
11 dec 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)
11 dec 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
11 dec 19:45 De Vuursche H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
18 dec 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 18:15 De Vuursche H4 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
18 dec 19:00 De Vuursche H2 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
15 jan 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
15 jan 18:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
15 jan 19:45 De Vuursche H3 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
15 jan 20:30 De Vuursche H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
22 jan 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)
22 jan 18:15 De Vuursche H4 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)
22 jan 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
29 jan 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
29 jan 19:00 De Vuursche H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
29 jan 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
5 feb 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 18:15 De Vuursche Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
5 feb 19:00 De Vuursche H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
5 feb 19:45 De Vuursche H4 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
12 feb 17:30 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 18:15 De Vuursche H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
12 maa 17:30 De Vuursche H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)
12 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - VZC H5 (Heren)
12 maa 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
19 maa 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
19 maa 18:15 De Vuursche H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
19 maa 19:00 De Vuursche H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
19 maa 19:45 De Vuursche H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
26 maa 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 18:15 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 19:00 De Vuursche Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
2 apr 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
2 apr 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
9 apr 17:30 De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:15 De Vuursche Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
9 apr 19:00 De Vuursche H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
23 apr 17:30 De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
23 apr 18:15 De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
23 apr 19:00 De Vuursche H4 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)