Locatie De Duker - Bunschoten-spakenburg

Naam De Duker
Telefoon 033-2988588
Straat Bikkersweg 96
Postcode 3752 WV
Plaats Bunschoten-spakenburg
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)
30 okt 17:45 De Vaart H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
30 okt 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
6 nov 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
6 nov 18:30 De Vaart H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
13 nov 17:00 De Vaart H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)
13 nov 17:45 De Vaart H2 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
20 nov 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
20 nov 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
20 nov 18:30 De Vaart H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
27 nov 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15)
27 nov 17:45 De Vaart H3 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
27 nov 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
11 dec 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:45 De Vaart H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
11 dec 18:45 De Vaart Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
15 jan 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 17:45 De Vaart H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
15 jan 18:30 De Vaart H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
22 jan 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
22 jan 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
22 jan 18:30 De Vaart H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
29 jan 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 17:45 De Vaart H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
29 jan 18:30 De Vaart H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
5 feb 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
5 feb 18:30 De Vaart H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
12 feb 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 17:45 De Vaart H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
12 feb 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
12 maa 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
12 maa 18:30 De Vaart H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
19 maa 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 17:45 De Vaart H3 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
19 maa 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZPCH H3 (Heren)
26 maa 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 17:45 De Vaart H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
2 apr 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
2 apr 18:30 De Vaart H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
9 apr 17:00 De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 17:45 De Vaart H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
9 apr 18:30 De Vaart H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
23 apr 17:00 De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 17:45 De Vaart Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)
23 apr 18:30 De Vaart H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)