Locatie Sportcomplex Merwestein - Nieuwegein

Naam Sportcomplex Merwestein
Telefoon 030-4646010
Straat Brinkwal 1
Postcode 3432 GA
Plaats Nieuwegein
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 apr 19:00 Aquarijn H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 21 - 4
13 apr 19:45 Aquarijn Da1 (Dames) - NDD Da1 (Dames) 6 - 5
13 apr 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
13 apr 18:00 Aquarijn H2 (Heren) - Watervlo H2 (Heren) 3 - 9
13 apr 17:00 Aquarijn Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 7
13 apr 16:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 22 - 2
13 apr 15:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 7
6 apr 21:15 Aquarijn H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 3
6 apr 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 11 - 8
6 apr 19:15 Aquarijn H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 7 - 2
6 apr 18:30 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 11 - 5
6 apr 17:45 Aquarijn Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames) 13 - 5
6 apr 17:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 2 - 4
6 apr 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
30 maa 20:15 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 5
30 maa 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 6
30 maa 18:30 Aquarijn Da1 (Dames) - Het Y Da2 (ManMeer Cup Dames) 10 - 4
30 maa 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros De Albatros CG1* (Gemengd-C <15) 6 - 12
30 maa 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 1
23 maa 20:15 Aquarijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames) 5 - 9
23 maa 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren) 18 - 8
23 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 4 - 4
23 maa 17:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel De Amstel CG1* (Gemengd-C <15) 8 - 4
16 maa 20:45 Aquarijn H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 4 - 9
16 maa 20:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 7 - 4
16 maa 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 7
16 maa 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames) 7 - 1
16 maa 17:30 Aquarijn H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 11 - 0
16 maa 16:30 Aquarijn Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 7 - 9
16 maa 15:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13) 22 - 0
16 maa 15:00 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist EG1* (Gemengd-E <11) 8 - 6
9 maa 20:00 Aquarijn Da1 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames) 6 - 8
9 maa 19:00 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) 11 - 5
9 maa 18:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) 5 - 4
9 maa 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 6 - 12
9 maa 16:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 7
9 feb 20:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 2
9 feb 19:45 Aquarijn Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 5 - 3
9 feb 18:45 Aquarijn Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 7 - 5
9 feb 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 7
9 feb 17:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 10 - 6
9 feb 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 2
2 feb 20:30 Aquarijn H4 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 4 - 5
2 feb 19:45 Aquarijn Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 5 - 6
2 feb 19:00 Aquarijn Da3 (Dames) - Het Y Da4 (Dames) 5 - 4
2 feb 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 12 - 4
2 feb 17:15 Aquarijn H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 9 - 5
2 feb 16:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Vaart De Vaart EG1* (Gemengd-E <11) 4 - 11
26 jan 19:45 Aquarijn Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (ManMeer Cup Dames) 6 - 10
26 jan 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
26 jan 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 4 - 7
26 jan 17:00 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 10
26 jan 16:15 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart De Vaart CG1* (Gemengd-C <15) 3 - 3
19 jan 20:00 Aquarijn H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 7 - 7
19 jan 19:00 Aquarijn H2 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 3 - 8
19 jan 18:15 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) 4 - 8
19 jan 17:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 24
12 jan 20:45 Aquarijn Da4 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 4 - 12
12 jan 20:00 Aquarijn Da3 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 5 - 2
12 jan 19:00 Aquarijn H4 (Heren) - VZC H5 (Heren) 14 - 2
12 jan 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 4 - 12
12 jan 17:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 4 - 7
12 jan 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - VZC EG2 (Gemengd-E <11) 4 - 13
15 dec 20:15 Aquarijn Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 2 - 0
15 dec 19:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 9
15 dec 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 2
15 dec 17:45 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG2 (Gemengd-D <13) 42 - 1
15 dec 17:00 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 1
15 dec 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11) 24 - 0
8 dec 20:15 Aquarijn Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames) 17 - 2
8 dec 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 8 - 8
8 dec 18:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 7
1 dec 20:30 Aquarijn Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 10
1 dec 19:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17) 21 - 2
1 dec 18:45 Aquarijn Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames) 8 - 11
1 dec 17:45 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo Watervlo CG3 (Gemengd-C <15) 8 - 3
1 dec 17:05 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) 12 - 5
1 dec 16:15 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 4
25 nov 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 10 - 4
25 nov 17:15 Aquarijn Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 3 - 12
25 nov 16:30 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 4
24 nov 20:15 Aquarijn H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 5 - 5
24 nov 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 10 - 6
24 nov 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 8 - 5
24 nov 17:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 8 - 3
17 nov 20:30 Aquarijn H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 5 - 4
17 nov 19:45 Aquarijn Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 0 - 11
17 nov 19:00 Aquarijn Da3 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames) 5 - 5
17 nov 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 17 - 6
17 nov 17:20 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 6
17 nov 17:15 Aquarijn Da2 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 2 - 4
17 nov 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 5
17 nov 16:30 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 6
10 nov 21:15 Aquarijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da3 (ManMeer Cup Dames) 2 - 8
10 nov 20:15 Aquarijn H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 5 - 4
10 nov 19:15 Aquarijn H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren) 4 - 4
3 nov 20:30 Aquarijn H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 5 - 5
3 nov 19:45 Aquarijn H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 12 - 7
3 nov 18:45 Aquarijn Da3 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 14 - 3
3 nov 18:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 11 - 4
3 nov 17:00 Aquarijn Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 5 - 6
3 nov 16:15 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Albatros De Albatros EG1* (Gemengd-E <11) 3 - 20
27 okt 19:30 Aquarijn Da1 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 7 - 6
13 okt 19:45 Aquarijn H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 11 - 5
13 okt 18:45 Aquarijn H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 4 - 5
13 okt 18:00 Aquarijn H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 11 - 6
13 okt 17:00 Aquarijn H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 13 - 1
13 okt 16:15 Aquarijn Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames) 8 - 5
13 okt 15:30 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 11
6 okt 20:45 Aquarijn Da1 (Dames) - VZV Njord Da1 (Dames) 9 - 8
6 okt 19:30 Aquarijn H1 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 9 - 5
6 okt 18:45 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 8
6 okt 18:00 Aquarijn Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 10 - 1
6 okt 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 5
6 okt 16:30 Aquarijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 25 - 1
29 sep 20:15 Aquarijn H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 3 - 3
29 sep 19:15 Aquarijn H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren) 9 - 6
29 sep 18:15 Aquarijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 5 - 6
29 sep 17:30 Aquarijn Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 8 - 3
29 sep 16:30 Aquarijn H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) 4 - 12
29 sep 15:45 Aquarijn Da4 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames) 2 - 12
29 sep 15:00 Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 13
22 sep 20:00 Aquarijn Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 3 - 3
22 sep 19:15 Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 6
22 sep 18:15 Aquarijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (ManMeer Cup Dames) 7 - 11
22 sep 17:15 Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
22 sep 16:30 Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 3
15 sep 19:30 Aquarijn Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 11 - 5