Locatie De Krommerijn - Utrecht

Naam De Krommerijn
Telefoon 06 48767660
Straat Weg naar Rhijnauwen 3
Postcode 3584 AD
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijd
30 okt 15:30 UZSC H6 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
30 okt 16:15 UZSC Da4 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
30 okt 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
30 okt 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))
31 okt 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
31 okt 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 15:55 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
31 okt 16:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
31 okt 17:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)
31 okt 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
31 okt 19:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 nov 15:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
6 nov 16:50 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
6 nov 17:35 UZSC H7 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
6 nov 18:25 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))
6 nov 19:40 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
6 nov 20:40 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)
7 nov 16:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
7 nov 16:45 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
7 nov 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)
13 nov 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
13 nov 16:15 UZSC Da4 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
13 nov 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
13 nov 18:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
13 nov 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
13 nov 21:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
14 nov 15:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 15:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)
14 nov 16:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
14 nov 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 nov 19:15 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
14 nov 20:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
14 nov 20:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
20 nov 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
20 nov 15:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
20 nov 16:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
20 nov 17:40 UZSC H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
20 nov 18:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
20 nov 19:40 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 19:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
21 nov 20:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
27 nov 16:35 UZSC Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
27 nov 17:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
27 nov 20:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
27 nov 21:55 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 16:00 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
28 nov 16:45 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
28 nov 17:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 17:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
28 nov 17:40 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 18:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
28 nov 19:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
4 dec 15:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 16:35 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 17:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))
4 dec 19:00 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
4 dec 20:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
5 dec 16:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
11 dec 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
11 dec 15:45 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 16:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 dec 17:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 dec 18:40 UZSC H6 (Heren) - VZC H3 (Heren)
11 dec 19:25 UZSC H7 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
11 dec 20:10 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
12 dec 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 16:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 dec 17:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
12 dec 18:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
12 dec 19:00 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
18 dec 15:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 dec 16:40 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 18:10 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
18 dec 19:15 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 20:25 UZSC Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
18 dec 21:25 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
19 dec 16:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 dec 17:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
19 dec 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - VZC H4 (Heren)
19 dec 19:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
19 dec 19:45 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))
1 jan 00:00 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))
1 jan 00:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 jan 00:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
1 jan 00:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
1 jan 00:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 jan 00:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
8 jan 19:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 16:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 jan 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 15:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 16:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 17:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)
15 jan 18:00 Domstad (SG) Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
15 jan 18:45 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
15 jan 19:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
16 jan 17:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
16 jan 18:15 UZSC H7 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
16 jan 19:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 20:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 15:30 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
22 jan 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
22 jan 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
22 jan 17:20 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
22 jan 18:30 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))
22 jan 20:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
22 jan 21:15 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
23 jan 16:45 UZSC H6 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
23 jan 17:00 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 17:30 UZSC Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
23 jan 17:40 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 18:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))
23 jan 19:45 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
29 jan 15:30 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
29 jan 16:15 UZSC H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
29 jan 17:00 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 18:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 19:15 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
29 jan 20:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
30 jan 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 15:15 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
30 jan 17:30 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
30 jan 18:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Albatros De Albatros/De Fuut Da1 (Dames)
30 jan 19:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
5 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
5 feb 16:15 Domstad (SG) Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
5 feb 17:00 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 18:00 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 19:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))
5 feb 20:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 15:15 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:00 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
6 feb 17:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
6 feb 18:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
12 feb 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
12 feb 16:35 UZSC H6 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
12 feb 17:20 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
12 feb 18:05 UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
12 feb 19:25 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
13 feb 15:15 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
13 feb 16:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
13 feb 16:45 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 feb 15:30 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
19 feb 16:15 UZSC Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
19 feb 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))
19 feb 18:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))
20 feb 17:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
20 feb 18:30 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
5 maa 17:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond))
5 maa 19:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
12 maa 15:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 16:10 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
12 maa 16:20 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
12 maa 17:20 Domstad (SG) Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
12 maa 18:05 UZSC H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
12 maa 18:50 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 19:55 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 21:30 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
13 maa 15:15 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
13 maa 16:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
13 maa 16:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:15 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
19 maa 15:30 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
19 maa 16:35 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
19 maa 17:35 UZSC H7 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
19 maa 18:35 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
19 maa 19:50 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond))
20 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
26 maa 15:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 maa 16:30 UZSC H6 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
26 maa 17:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
26 maa 19:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 20:30 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
26 maa 21:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
27 maa 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
27 maa 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 16:45 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
27 maa 17:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
27 maa 18:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
2 apr 15:30 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
2 apr 15:30 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
2 apr 16:15 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
2 apr 17:20 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
2 apr 18:25 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
2 apr 19:30 UZSC H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
2 apr 20:15 UZSC H7 (Heren) - VZC H4 (Heren)
3 apr 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
3 apr 16:00 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
3 apr 16:45 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
3 apr 16:45 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
3 apr 17:45 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
3 apr 19:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 apr 15:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 16:10 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
9 apr 17:15 UZSC Da4 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
9 apr 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 19:10 Het Zinkstuk H2 (Heren) - DWT H5 (Heren)
9 apr 19:55 Het Zinkstuk H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
10 apr 15:15 Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
10 apr 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
10 apr 16:00 UZSC AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
10 apr 16:00 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11)
10 apr 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
10 apr 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
10 apr 19:30 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
23 apr 15:30 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
23 apr 16:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
23 apr 17:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 apr 18:05 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
24 apr 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 16:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
30 apr 15:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))
30 apr 17:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
30 apr 18:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
1 mei 18:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
7 mei 18:45 Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
7 mei 19:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 mei 18:45 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H2 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 19:55 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
29 mei 19:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
24 okt 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
23 okt 19:45 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 19
23 okt 18:15 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 10
23 okt 17:00 UZSC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 18 - 8
16 okt 18:15 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 8
16 okt 17:00 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) 3 - 10
10 okt 20:30 UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 10
10 okt 19:30 UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
10 okt 18:30 UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 7
9 okt 21:00 UZSC H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 5
9 okt 19:45 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
9 okt 18:30 UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) 14 - 8
9 okt 17:15 UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 7 - 6
9 okt 16:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 5
9 okt 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 16
9 okt 15:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 22
3 okt 20:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) 7 - 6
3 okt 20:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 13 - 4
3 okt 19:15 Het Zinkstuk Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 2 - 5
3 okt 18:30 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
3 okt 18:30 UZSC H6 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 2 - 8
26 sep 16:45 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 6 - 12
26 sep 16:00 Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 4
26 sep 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 5
26 sep 15:15 UZSC EG4 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
25 sep 19:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 21 - 6
25 sep 16:15 UZSC Da4 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 16 - 4
25 sep 16:10 UZSC EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 3
25 sep 15:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
25 sep 15:30 UZSC H6 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 0 - 11
18 sep 18:30 UZSC Da4 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames) 10 - 4
18 sep 17:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 12 - 9
18 sep 17:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 5 - 10
18 sep 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
18 sep 15:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 13
11 sep 17:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond)) 15 - 8