Locatie De Vallei - Veenendaal

Naam De Vallei
Telefoon 0318-519 010
Straat Sportlaan 3
Postcode 3905 AD
Plaats Veenendaal
DatumTijdWedstrijd
21 sep 19:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond))
28 sep 17:25 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
28 sep 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
28 sep 19:40 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
28 sep 20:50 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
28 sep 21:40 VZC H5 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
29 sep 16:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
29 sep 17:15 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
29 sep 18:00 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
29 sep 18:45 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15)
29 sep 19:35 VZC Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
29 sep 20:25 VZC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
6 okt 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 okt 17:35 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
12 okt 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel)
12 okt 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
12 okt 14:50 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
12 okt 15:35 VZC H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
12 okt 16:20 VZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
12 okt 17:05 VZC H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
12 okt 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 okt 19:35 VZC H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
19 okt 18:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
26 okt 17:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
2 nov 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11 1e deel)
2 nov 14:10 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 14:50 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 15:30 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
2 nov 17:00 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond))
9 nov 13:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
9 nov 14:15 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 15:00 VZC H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
9 nov 15:45 VZC Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
9 nov 16:30 VZC H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
9 nov 17:45 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 nov 19:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
16 nov 18:00 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
16 nov 18:40 VZC Da1 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
16 nov 19:25 VZC H4 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)
23 nov 18:00 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 18:55 VZC H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
30 nov 13:30 VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
30 nov 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 14:50 VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
30 nov 15:35 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 nov 16:40 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))
7 dec 17:30 VZC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren)
7 dec 18:15 VZC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
7 dec 19:00 VZC H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
7 dec 19:45 VZC H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
7 dec 20:45 VZC H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
14 dec 13:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
14 dec 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 14:50 VZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
14 dec 15:35 VZC H4 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
14 dec 16:20 VZC H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
14 dec 17:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
11 jan 13:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:50 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Watervlo CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 15:35 VZC H5 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
18 jan 17:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 jan 18:35 VZC H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
18 jan 19:20 VZC Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
18 jan 20:05 VZC H4 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
25 jan 17:30 VZC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
25 jan 18:15 VZC H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
25 jan 19:00 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 20:10 VZC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
26 jan 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 17:00 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 17:30 VZC H5 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
8 feb 18:15 VZC H4 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
8 feb 19:00 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Vennen H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 20:10 VZC H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:30 Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
9 feb 17:35 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)
9 feb 18:15 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 19:00 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15)
9 feb 19:45 VZC Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
9 feb 20:30 VZC H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
29 feb 17:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
7 maa 13:30 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 14:30 VZC H5 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
14 maa 18:00 VZC H5 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
14 maa 18:45 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15)
21 maa 17:30 VZC H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
21 maa 18:15 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 19:30 VZC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
21 maa 20:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
28 maa 17:30 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 18:15 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 19:00 VZC Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
28 maa 19:45 VZC H4 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
28 maa 20:30 VZC H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
4 apr 13:30 VZC DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 14:10 VZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 14:50 VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 15:35 VZC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
4 apr 16:20 VZC Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
4 apr 17:05 VZC H4 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
4 apr 17:50 VZC H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
4 apr 19:00 VZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
18 apr 17:30 VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 18:35 VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.