Locatie Fletiomare - De meern

Naam Fletiomare
Telefoon 030-2862300
Straat Burg Middelweerdbaan 90
Postcode 3454 HH
Plaats De meern
DatumTijdWedstrijd
26 okt 18:45 Watervlo Da4 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
26 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
2 nov 18:15 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
2 nov 19:00 Watervlo H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
2 nov 19:45 Watervlo H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
9 nov 15:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
9 nov 16:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
9 nov 16:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Vaart BJ1 (Jongens-B <17)
9 nov 17:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
9 nov 18:30 Watervlo Da1 (Dames 1e deel) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel)
9 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond))
16 nov 15:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
16 nov 15:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 17:15 Watervlo H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
16 nov 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
16 nov 18:45 Watervlo H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
16 nov 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
23 nov 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13)
23 nov 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
23 nov 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
23 nov 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)
23 nov 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
23 nov 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
23 nov 18:30 Watervlo H3 (Heren) - VZC H3 (Heren)
23 nov 19:15 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
23 nov 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)
30 nov 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
7 dec 14:00 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1* (Gemengd-C <15)
7 dec 14:45 Watervlo Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
7 dec 15:30 Watervlo H4 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
7 dec 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
7 dec 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
7 dec 17:45 Watervlo H3 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren)
7 dec 18:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
7 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
14 dec 16:30 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 17:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15)
14 dec 18:00 Watervlo H4 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
14 dec 18:45 Watervlo H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
14 dec 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
21 dec 14:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
21 dec 14:45 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)
21 dec 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
21 dec 16:15 Watervlo H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
11 jan 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15)
11 jan 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
11 jan 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15)
11 jan 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - VZC Da1 (Dames)
11 jan 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17)
11 jan 18:30 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)
11 jan 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve)
18 jan 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
18 jan 14:40 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)
18 jan 15:25 Watervlo Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
18 jan 16:10 Watervlo H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
18 jan 16:55 Watervlo Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
25 jan 15:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 16:30 Watervlo Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
25 jan 17:15 Watervlo H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
25 jan 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
25 jan 18:45 Watervlo H3 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
25 jan 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (ManMeer Cup Heren)
1 feb 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 15:30 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15)
1 feb 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
1 feb 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)
1 feb 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
1 feb 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
8 feb 17:15 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13)
8 feb 18:00 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15)
8 feb 18:45 Watervlo Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
8 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (ManMeer Cup Heren)
29 feb 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (ManMeer Cup Heren)
7 maa 14:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1* (Gemengd-D <13)
7 maa 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 15:30 Watervlo Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
7 maa 16:15 Watervlo Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames)
7 maa 17:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
7 maa 17:45 Watervlo H3 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
7 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
14 maa 14:00 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 14:45 Watervlo H4 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
14 maa 15:30 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
14 maa 16:15 Watervlo Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
14 maa 17:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17)
14 maa 17:45 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - BZC Brandenburg AJ1 (Jongens-A <19)
14 maa 18:30 Watervlo H3 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
14 maa 19:15 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
21 maa 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 14:45 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - VZC VZC CG1/Polar Bears CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 15:30 Watervlo H4 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
21 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
21 maa 17:00 Watervlo Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
21 maa 17:45 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 18:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve)
28 maa 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 14:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
28 maa 15:30 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 16:15 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)
28 maa 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
4 apr 15:00 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 15:45 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15)
4 apr 16:30 Watervlo Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
4 apr 17:15 Watervlo Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
4 apr 18:00 Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) - West-Friesland (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 18:45 Watervlo H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
4 apr 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren)
18 apr 14:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
18 apr 15:30 Watervlo H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve)
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 okt 16:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 22 - 21
12 okt 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (ManMeer Cup Heren) 16 - 18
12 okt 18:30 Watervlo Da1 (Dames 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames 1e deel) 4 - 8
12 okt 17:45 Watervlo H3 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 10 - 7
12 okt 17:00 Watervlo Da3 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 6 - 7
12 okt 16:15 Watervlo Da4 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames) 8 - 5
12 okt 15:30 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 5
12 okt 14:45 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 15
12 okt 14:00 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 13
5 okt 13:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - VZC EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 1 - 23
28 sep 19:30 Watervlo H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (ManMeer Cup Heren) 12 - 11
28 sep 18:45 Watervlo H3 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 12 - 5
28 sep 18:00 Watervlo Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 0 - 8
28 sep 17:15 Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) 8 - 4
28 sep 16:30 Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) - De Amstel De Amstel DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 9
21 sep 20:00 Watervlo H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) 5 - 4
21 sep 19:15 Watervlo Da1 (Dames 1e deel) - De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) 9 - 7
21 sep 18:30 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - De Duinkikkers BJ1 (Jongens-B <17) 19 - 3
21 sep 17:45 Watervlo Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 4 - 4
21 sep 17:00 Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15) 16 - 4
21 sep 16:15 Watervlo H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 7 - 4
21 sep 15:30 Watervlo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden ZPC Woerden CG1* (Gemengd-C <15) 14 - 4
21 sep 14:45 Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 21
21 sep 14:00 Watervlo EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 4
14 sep 14:00 Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 29 - 3