Locatie Sportcomplex Hoornsevaart - Alkmaar

Naam Sportcomplex Hoornsevaart
Telefoon
Straat Hertog Aalbrechtweg 4
Postcode 1823 DL
Plaats Alkmaar
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 19:15 DAW H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 6 - 4
13 apr 18:30 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) 25 - 3
13 apr 17:45 DAW H4 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 11 - 13
13 apr 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 12
6 apr 20:55 DAW Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 4 - 7
6 apr 19:40 DAW H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren) 14 - 7
6 apr 18:40 DAW H2 (Heren) - De Ham H4 (Heren) 5 - 8
6 apr 17:50 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 6
6 apr 17:00 DAW Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames) 5 - 8
30 maa 20:00 DAW H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 7 - 5
30 maa 19:15 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 18 - 2
30 maa 18:30 DAW H4 (Heren) - VZV H5 (Heren) 12 - 6
30 maa 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 6
30 maa 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 15
23 maa 20:15 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
23 maa 19:15 DAW H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 9 - 7
23 maa 18:00 DAW H1 (Heren) - De Rijn H1 (Heren) 14 - 7
23 maa 17:00 DAW Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 2 - 7
16 maa 21:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 11 - 3
16 maa 20:20 DAW H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 11 - 7
16 maa 19:40 DAW H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 7 - 10
16 maa 18:50 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 6 - 10
16 maa 18:00 DAW H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 12 - 6
16 maa 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
16 maa 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
9 maa 20:35 DAW H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren) 12 - 12
9 maa 19:35 DAW Da1 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 4 - 2
9 maa 17:45 DAW Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 9 - 3
9 maa 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 10 - 2
9 feb 21:35 DAW H1 (Heren) - De Dolfijn H1 (Heren) 6 - 13
9 feb 20:35 DAW Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 5 - 4
9 feb 19:35 DAW H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 6 - 2
9 feb 18:35 DAW H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 8 - 5
9 feb 17:45 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 7
9 feb 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 5
2 feb 19:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 0
2 feb 18:40 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 20 - 4
2 feb 17:50 DAW Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames) 5 - 6
2 feb 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 28 - 0
26 jan 19:35 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) 9 - 1
26 jan 18:35 DAW H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 7 - 3
26 jan 17:45 DAW H4 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 9 - 6
26 jan 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 15 - 3
19 jan 19:40 DAW H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 7 - 2
19 jan 18:40 DAW Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 4 - 15
19 jan 17:50 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 7
12 jan 19:35 DAW H4 (Heren) - KZC H4 (Heren) 6 - 7
12 jan 18:35 DAW H3 (Heren) - KZC H2 (Heren) 5 - 2
12 jan 17:45 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 5
12 jan 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 12
15 dec 19:35 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 4
15 dec 18:35 DAW H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 4 - 9
15 dec 17:45 DAW Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames) 8 - 3
15 dec 17:00 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 12
8 dec 21:10 DAW H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H1 (Heren) 4 - 12
8 dec 20:10 DAW Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 2 - 9
8 dec 19:10 DAW H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren) 5 - 6
8 dec 18:20 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 3
8 dec 17:30 DAW Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 10 - 3
1 dec 20:10 DAW H3 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 3 - 8
1 dec 19:20 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 8
1 dec 18:30 DAW H4 (Heren) - Aquarius H2 (Heren) 11 - 6
1 dec 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
1 dec 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 27
24 nov 21:30 DAW H1 (Heren) - Alkemade H1 (Heren) 19 - 6
24 nov 20:30 DAW Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 0 - 5
24 nov 19:40 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
24 nov 18:40 DAW H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) 11 - 10
24 nov 17:50 DAW Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames) 5 - 6
24 nov 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 5
17 nov 21:20 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 4
17 nov 20:20 DAW H3 (Heren) - Triton H1 (Heren) 4 - 4
17 nov 19:30 DAW H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 12 - 4
17 nov 18:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 17
17 nov 18:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 22
10 nov 19:15 DAW Da2 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames) 7 - 7
10 nov 18:15 DAW Da1 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 17
10 nov 17:00 DAW H1 (Heren) - ZPCH H1 (Heren) 12 - 12
3 nov 19:15 DAW H3 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 8 - 5
3 nov 18:30 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 1
3 nov 17:45 DAW H4 (Heren) - DWT H4 (Heren) 5 - 10
3 nov 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 16
27 okt 18:15 DAW Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 5
27 okt 17:00 DAW H1 (Heren) - DJK-ZAR H1 (Heren) 10 - 8
13 okt 19:30 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - MSV-Zeemacht BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 13
13 okt 18:40 DAW Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 9 - 3
13 okt 17:50 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 8
13 okt 17:00 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 9
6 okt 21:30 DAW H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren) 7 - 6
6 okt 20:45 DAW H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren) 8 - 3
6 okt 19:30 DAW H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 6 - 12
6 okt 18:30 DAW Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 4 - 5
6 okt 17:45 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 22 - 3
6 okt 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 15
29 sep 21:45 DAW H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H1 (Heren) 2 - 10
29 sep 20:30 DAW Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 3 - 10
29 sep 19:40 DAW Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames) 4 - 5
29 sep 18:40 DAW H2 (Heren) - De Ham H3 (Heren) 11 - 5
29 sep 17:45 DAW BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 19 - 1
29 sep 17:00 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
22 sep 21:30 DAW H2 (Heren) - DWT H2 (Heren) 10 - 5
22 sep 20:40 DAW AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 10 - 6
22 sep 19:40 DAW H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 3 - 5
22 sep 18:50 DAW CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 15 - 7
22 sep 18:00 DAW H4 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 13 - 4
22 sep 17:15 DAW DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 22
22 sep 16:30 DAW EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 11