Locatie Sloterparkbad - Amsterdam

Naam Sloterparkbad
Telefoon 020-5063506
Straat President Allendelaan 3
Postcode 1064 GW
Plaats Amsterdam
DatumTijdWedstrijd
26 okt 20:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
2 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
2 nov 14:40 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
2 nov 15:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)
2 nov 16:25 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
2 nov 17:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
9 nov 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
9 nov 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
9 nov 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
9 nov 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Aquarijn Da1 (Dames 1e deel)
16 nov 14:30 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 15:15 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
16 nov 16:00 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 16:45 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
16 nov 17:40 De Waterwolf H2 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
16 nov 18:30 De Waterwolf H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
23 nov 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel)
23 nov 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
23 nov 15:25 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
23 nov 16:15 De Dolfijn Da2 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
23 nov 17:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
23 nov 18:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15)
23 nov 18:55 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
23 nov 19:45 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
30 nov 14:00 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 14:45 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
30 nov 15:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
30 nov 16:25 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
30 nov 17:15 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17)
30 nov 18:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
30 nov 18:55 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
30 nov 20:00 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
30 nov 20:45 De Waterwolf H2 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
21 dec 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
21 dec 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
11 jan 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)
11 jan 16:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
11 jan 16:55 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
11 jan 17:40 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
11 jan 18:35 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
18 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
18 jan 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
25 jan 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - DWT H4 (Heren)
25 jan 18:45 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
25 jan 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
1 feb 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)
1 feb 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
1 feb 16:00 De Dolfijn H3 (Heren) - DWT H3 (Heren)
1 feb 16:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
1 feb 17:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
1 feb 18:20 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 19:10 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
1 feb 20:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
1 feb 21:30 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
8 feb 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
8 feb 19:45 De Dolfijn H3 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
8 feb 20:35 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
15 feb 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
15 feb 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
29 feb 18:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 19:15 De Dolfijn H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)
29 feb 20:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
7 maa 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
7 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH ZPCH DG1* (Gemengd-D <13)
7 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
7 maa 16:50 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
7 maa 17:45 De Dolfijn Da2 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
7 maa 18:35 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 19:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
7 maa 20:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
14 maa 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)
14 maa 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 16:05 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15)
14 maa 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
14 maa 17:50 De Dolfijn Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
14 maa 18:40 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
14 maa 19:35 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve)
21 maa 15:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:05 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
21 maa 18:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
21 maa 18:50 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
21 maa 19:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond))
28 maa 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
28 maa 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - KZC H5 (Heren)
28 maa 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
4 apr 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
4 apr 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
12 okt 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - Oceanus Da1 (Dames 1e deel) 5 - 9
12 okt 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 7 - 11
12 okt 18:00 De Waterwolf H2 (Heren) - KZC H5 (Heren) 2 - 1
5 okt 20:50 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond)) 10 - 12
5 okt 19:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - De Otters Het Gooi H2 (Heren Reserve) 14 - 8
5 okt 19:05 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 8
5 okt 18:10 De Dolfijn Da2 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 3 - 6
5 okt 17:25 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 2
5 okt 16:40 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg CJ1* (Jongens-C <15) 5 - 11
5 okt 15:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 7
5 okt 15:10 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 8
5 okt 14:30 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 18
5 okt 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV Haerlem EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 0
28 sep 19:45 De Dolfijn Da1 (Dames 1e deel) - De Ham Da3 (Dames 1e deel) 5 - 7
28 sep 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 9 - 16
28 sep 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 13 - 6
21 sep 19:15 De Dolfijn H2 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 9 - 9
21 sep 18:30 De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 11
21 sep 17:45 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 4 - 10
21 sep 16:55 De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 2 - 20
21 sep 16:05 De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 3 - 8
21 sep 15:20 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) 10 - 6
21 sep 14:40 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 11 - 8
21 sep 14:00 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - Het Y Het Y EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 17 - 3
14 sep 19:30 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
14 sep 18:45 De Waterwolf H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 12 - 9
14 sep 18:00 De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 10 - 7