Locatie Sloterparkbad - Amsterdam

Naam Sloterparkbad
Telefoon 020-5063506
Straat President Allendelaan 3
Postcode 1064 GW
Plaats Amsterdam
DatumTijdWedstrijd
8 okt 16:45 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - VZV VZV CG1* (Gemengd-C <15)
8 okt 17:30 Mokum (SG) Da3 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
8 okt 18:15 Mokum (SG) Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
15 okt 15:15 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
15 okt 16:00 Mokum (SG) H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
15 okt 16:45 Mokum (SG) H6 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
15 okt 17:30 Mokum (SG) H4 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve)
15 okt 18:30 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
15 okt 19:25 Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond))
15 okt 20:30 Mokum (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
5 nov 16:00 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 16:45 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen De Meeuewen Diemen CG1* (Gemengd-C <15)
5 nov 17:30 Mokum (SG) Da3 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
5 nov 18:15 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
5 nov 19:10 Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
12 nov 17:00 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 17:40 Mokum (SG) H5 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
19 nov 15:20 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13)
19 nov 16:00 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem ZV Haerlem DG1* (Gemengd-D <13)
19 nov 16:45 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring De Reuring CG1* (Gemengd-C <15)
19 nov 17:30 Mokum (SG) Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
19 nov 18:15 Mokum (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
19 nov 19:15 Mokum (SG) Da1 (Dames (Bond)) - BZC Brandenburg Da1 (Dames (Bond))
19 nov 20:20 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
26 nov 17:00 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 17:30 Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 18:15 Mokum (SG) H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
3 dec 15:50 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend DG1/ZV De Ham DG3 (Gemengd-D <13)
3 dec 16:35 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
3 dec 17:20 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
3 dec 18:05 Mokum (SG) Da3 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
3 dec 18:50 Mokum (SG) Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
3 dec 19:50 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Watervlo H2 (Heren Reserve (Bond))
10 dec 16:00 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
10 dec 16:40 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 17:25 Mokum (SG) H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)
10 dec 18:10 Mokum (SG) Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
17 dec 16:35 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden ZPC Woerden DG1* (Gemengd-D <13)
17 dec 17:15 Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
17 dec 18:00 Mokum (SG) H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
17 dec 18:45 Mokum (SG) H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
17 dec 19:30 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
14 jan 15:30 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - DWT DWT EG1* (Gemengd-E <11)
14 jan 16:00 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - DWT H4 (Heren)
14 jan 16:45 Mokum (SG) H6 (Heren) - DWT H3 (Heren)
14 jan 17:30 Mokum (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 18:15 Mokum (SG) H5 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
14 jan 19:00 Mokum (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
14 jan 20:05 Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
28 jan 17:00 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus/de Futen DG1* (Gemengd-D <13)
28 jan 17:45 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - AquaWaarD CG1 (Gemengd-C <15)
28 jan 18:30 Mokum (SG) Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
4 feb 15:00 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
4 feb 15:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H4 (Heren)
4 feb 16:15 Mokum (SG) H6 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
4 feb 17:00 Mokum (SG) H5 (Heren) - KZC H2 (Heren)
4 feb 17:45 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
4 feb 18:40 Mokum (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
4 feb 19:45 Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))
18 feb 18:00 Mokum (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - De Albatros de Albaros CG1* (Gemengd-C <15)
18 feb 18:45 Mokum (SG) Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
18 feb 19:45 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
4 maa 14:55 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)
4 maa 15:35 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
4 maa 16:20 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend /ZV De Ham CG1* (Gemengd-C <15)
4 maa 17:05 Mokum (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
4 maa 17:50 Mokum (SG) H8 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
4 maa 18:35 Mokum (SG) Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
4 maa 19:35 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve (Bond))
4 maa 20:30 Mokum (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
11 maa 16:00 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
11 maa 16:30 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem ZV Haerlem DG2* (Gemengd-D <13)
11 maa 17:10 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
11 maa 17:55 Mokum (SG) H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
11 maa 18:40 Mokum (SG) Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
18 maa 16:45 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 17:30 Mokum (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snippen/De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 18:15 Mokum (SG) Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
25 maa 17:00 Mokum (SG) Mokum (SG) DG1* (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13)
25 maa 17:45 Mokum (SG) Da3 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
25 maa 18:30 Mokum (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
25 maa 19:30 Mokum (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
1 apr 17:00 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
1 apr 17:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
1 apr 18:15 Mokum (SG) H6 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
1 apr 19:00 Mokum (SG) H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
22 apr 16:30 Mokum (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 17:00 Mokum (SG) DG3 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
22 apr 17:40 Mokum (SG) H6 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
22 apr 18:25 Mokum (SG) H5 (Heren) - DAW H3 (Heren)
22 apr 19:10 Mokum (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond))