Locatie Sloterparkbad - Amsterdam

Naam Sloterparkbad
Telefoon 020-5063506
Straat President Allendelaan 3
Postcode 1064 GW
Plaats Amsterdam
DatumTijdWedstrijd
31 okt 15:10 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
7 nov 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
7 nov 16:20 De Dolfijn H3 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
7 nov 17:15 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
7 nov 18:00 De Waterwolf H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
7 nov 19:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
7 nov 20:30 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
21 nov 15:25 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
21 nov 16:10 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
21 nov 16:55 De Waterwolf H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
21 nov 17:55 De Dolfijn H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
21 nov 18:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
21 nov 19:25 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
21 nov 20:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
21 nov 21:25 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
28 nov 15:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 15:55 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
28 nov 16:45 De Dolfijn H4 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
28 nov 17:35 De Dolfijn H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
5 dec 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11)
5 dec 14:55 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
5 dec 15:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
5 dec 16:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
5 dec 17:20 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
5 dec 18:05 De Waterwolf H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
5 dec 19:15 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
5 dec 20:20 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Watervlo H1 (Heren (Bond))
12 dec 18:10 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
1 jan 00:00 De Dolfijn H4 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
1 jan 00:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZVVS H1 (Heren (Bond))
1 jan 00:00 De Dolfijn Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
9 jan 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 14:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)
9 jan 15:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
9 jan 16:35 De Dolfijn H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
9 jan 17:20 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
9 jan 18:25 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
9 jan 19:10 De Waterwolf H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
16 jan 16:10 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)
16 jan 16:50 De Dolfijn H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
16 jan 17:45 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
16 jan 18:45 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
16 jan 20:00 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:25 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
23 jan 16:15 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
23 jan 17:10 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - De Treffers H1 (Heren (Bond))
23 jan 18:35 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
23 jan 19:25 De Waterwolf H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
30 jan 15:55 De Dolfijn H4 (Heren) - KZC H5 (Heren)
30 jan 16:45 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 17:35 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
6 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 14:45 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
6 feb 15:25 De Dolfijn H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
6 feb 16:15 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
6 feb 17:05 De Dolfijn H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
6 feb 17:55 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
6 feb 18:45 De Waterwolf H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
6 feb 19:50 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 21:00 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
13 feb 14:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Snippen De Snippen/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 14:55 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)
13 feb 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
13 feb 16:30 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
13 feb 17:20 De Dolfijn Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
27 feb 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
27 feb 14:50 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus DG1 (Gemengd-D <13)
27 feb 15:30 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
27 feb 16:15 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
27 feb 17:10 De Dolfijn H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
27 feb 18:00 De Dolfijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
27 feb 18:50 De Dolfijn Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
6 maa 14:50 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
6 maa 16:30 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
6 maa 17:20 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
6 maa 18:25 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (Heren (Bond))
6 maa 19:30 De Waterwolf H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)
13 maa 19:00 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
20 maa 15:15 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Fuut DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:00 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
20 maa 16:50 De Dolfijn Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
20 maa 17:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
20 maa 18:50 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
20 maa 19:40 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
20 maa 20:30 De Waterwolf H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
10 apr 17:00 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)
17 apr 14:15 De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 14:15 De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
17 apr 14:45 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 15:00 De Dolfijn H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
17 apr 15:50 De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17)
17 apr 16:40 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - Katwijk H1 (Heren (Bond))
17 apr 17:45 De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 18:40 De Dolfijn Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
17 apr 19:35 De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
17 apr 20:25 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - KZC H5 (Heren)
17 apr 21:15 De Waterwolf H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
24 apr 15:00 De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
24 apr 15:40 De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
24 apr 16:25 De Dolfijn H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
24 apr 17:15 De Dolfijn H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
24 apr 18:15 Amsterdam Waterproof H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
1 mei 19:15 De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren (Bond))