Locatie Sportcentrum De Zandzee - Bussum

Naam Sportcentrum De Zandzee
Telefoon 035-6933554
Straat Struikheiweg 14
Postcode 1406 TK
Plaats Bussum
DatumTijdWedstrijd
30 okt 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
30 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
30 okt 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
6 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
6 nov 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
6 nov 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
6 nov 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
6 nov 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
13 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
13 nov 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
13 nov 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
13 nov 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
13 nov 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17)
13 nov 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
20 nov 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
20 nov 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
20 nov 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
20 nov 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
20 nov 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
27 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
27 nov 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
27 nov 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
27 nov 19:35 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
27 nov 20:20 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
27 nov 21:05 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
11 dec 18:15 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)
11 dec 19:00 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
11 dec 19:45 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
18 dec 18:15 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
18 dec 19:00 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
15 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
15 jan 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
15 jan 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
15 jan 21:05 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
15 jan 21:50 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
22 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15)
22 jan 19:40 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
22 jan 20:25 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
22 jan 21:10 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
29 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 18:55 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - DWT H5 (Heren)
29 jan 19:40 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)
29 jan 20:25 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
5 feb 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
5 feb 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17)
5 feb 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)
5 feb 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - VZC H3 (Heren)
5 feb 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
12 feb 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
12 feb 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
12 feb 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)
12 maa 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
12 maa 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
12 maa 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
12 maa 20:30 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
12 maa 21:15 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
19 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 18:55 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
19 maa 19:40 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
26 maa 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
26 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
26 maa 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
26 maa 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)
26 maa 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
2 apr 18:15 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
2 apr 19:00 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
2 apr 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
9 apr 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 18:55 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 19:35 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
9 apr 20:20 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
9 apr 21:05 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
9 apr 21:50 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
23 apr 18:15 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
23 apr 19:00 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
23 apr 19:45 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 okt 21:25 De Otters Het Gooi H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 18 - 7
9 okt 20:25 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 5 - 5
9 okt 19:40 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 6 - 9
9 okt 18:55 De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 14 - 3
9 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 24 - 0
2 okt 20:25 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 4 - 7
2 okt 19:40 De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 11
2 okt 18:55 De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 17 - 3
2 okt 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 12
2 okt 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
2 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 9 - 5
25 sep 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) 12 - 1
25 sep 19:00 De Otters Het Gooi H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 4 - 7
25 sep 18:15 De Otters Het Gooi Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames) 10 - 6
18 sep 19:00 De Otters Het Gooi H3 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren) 4 - 7
18 sep 18:55 De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
18 sep 18:15 De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 4
18 sep 18:15 De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 26 - 0