Locatie Weth. F.B. Duran - Diemen

Naam Weth. F.B. Duran
Telefoon
Straat Ouderkerkerlaan 10
Postcode 1112 BE
Plaats Diemen
DatumTijdWedstrijd
30 okt 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
30 okt 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
30 okt 19:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
30 okt 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
30 okt 21:45 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
6 nov 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
6 nov 18:55 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
13 nov 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
13 nov 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
13 nov 19:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
13 nov 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
13 nov 21:45 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
20 nov 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
20 nov 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 19:30 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 20:15 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 21:00 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Polar Bears Polar Bears/VZC BG1 (Gemengd-B <17)
11 dec 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 19:30 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 20:20 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
11 dec 21:25 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
18 dec 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
18 dec 18:50 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - De Houtrib BG1 (Gemengd-B <17)
18 dec 19:40 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
18 dec 20:30 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
8 jan 18:10 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
8 jan 18:55 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
8 jan 19:45 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
8 jan 20:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
15 jan 18:10 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 18:55 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - DWT H3 (Heren)
22 jan 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
22 jan 19:40 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
22 jan 20:30 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
29 jan 18:10 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 18:55 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
29 jan 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
29 jan 20:35 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
5 feb 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 19:35 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 20:20 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15)
12 feb 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
12 feb 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)
12 feb 19:50 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
12 feb 20:55 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
12 maa 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
12 maa 18:55 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
12 maa 19:40 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 18:10 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 19:00 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
26 maa 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
26 maa 19:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
26 maa 19:50 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
26 maa 20:40 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
26 maa 21:45 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
2 apr 18:10 De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11)
2 apr 18:50 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 19:30 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 20:15 De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 21:00 De Meeuwen Diemen Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
2 apr 21:50 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
9 apr 18:10 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
9 apr 18:55 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - ZEW BG1 (Gemengd-B <17)
9 apr 19:45 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
9 apr 20:35 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
16 apr 18:10 De Meeuwen Diemen BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
23 apr 18:10 De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 18:50 De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
23 apr 19:35 De Meeuwen Diemen H2 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
23 apr 20:25 De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
23 apr 21:30 De Meeuwen Diemen H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)