Locatie De Planeet - Haarlem

Naam De Planeet
Telefoon 023-5121780
Straat Planetenlaan 15
Postcode 2024 EN
Plaats Haarlem
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
13 apr 21:25 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 7
13 apr 20:55 ZV Haerlem H1 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) 11 - 14
13 apr 20:40 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren) 5 - 5
13 apr 19:55 ZV Haerlem H3 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 8 - 10
13 apr 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 6
13 apr 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
13 apr 18:55 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 13 - 9
13 apr 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 18
6 apr 21:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 8
6 apr 20:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 13 - 4
6 apr 20:30 ZV Haerlem H2 (Heren) - AZC H4 (Heren) 10 - 10
6 apr 19:55 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 4 - 13
6 apr 19:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 1
6 apr 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DWT DG1* (Gemengd-D <13) 2 - 21
6 apr 19:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-B <17) 17 - 1
6 apr 18:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 1
30 maa 20:50 ZV Haerlem H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 5 - 12
30 maa 20:40 ZV Haerlem Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 7 - 1
30 maa 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - VZV VZV CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 12
30 maa 19:35 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15) 19 - 2
30 maa 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - MSV-Zeemacht EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 8
30 maa 18:55 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 7 - 8
30 maa 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn De Dolfijn DG1* (Gemengd-D <13) 20 - 2
29 maa 20:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - VZV H3 (Heren) 7 - 7
23 maa 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Livo Da1 (Dames 2e deel) 11 - 15
23 maa 19:00 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 4 - 4
23 maa 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) 3 - 8
16 maa 21:35 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 20 - 7
16 maa 20:40 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) 2 - 13
16 maa 20:35 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 7 - 14
16 maa 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Snippen CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 0
16 maa 19:35 ZV Haerlem H2 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 5 - 16
16 maa 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) 1 - 10
16 maa 18:55 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 33
16 maa 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 0
14 maa 19:45 ZV Haerlem H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren) 13 - 12
9 maa 21:25 ZV Haerlem H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren) 6 - 9
9 maa 20:10 ZV Haerlem Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) 10 - 7
9 maa 20:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 10 - 6
9 maa 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren) 20 - 5
9 maa 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
9 maa 18:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 11 - 8
2 maa 21:15 ZV Haerlem H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 8 - 3
2 maa 21:00 ZV Haerlem Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames 2e deel) 6 - 5
2 maa 20:40 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren) 4 - 6
2 maa 20:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Oceanus H3 (Heren) 4 - 9
2 maa 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 4
2 maa 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 6
2 maa 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZVL-1886 H5 (Heren) 9 - 13
2 maa 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 10 - 8
9 feb 21:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - VZV H2 (Heren) 6 - 7
9 feb 21:10 ZV Haerlem H1 (Heren) - VZV H1 (Heren) 8 - 9
9 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 3 - 7
9 feb 20:10 ZV Haerlem Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames) 7 - 13
9 feb 20:00 ZV Haerlem H2 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 8 - 9
9 feb 19:15 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) West-Friesland (SG) CG1* (Gemengd-C <15) 5 - 5
9 feb 18:55 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15) 17 - 4
9 feb 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
2 feb 21:20 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 14 - 1
2 feb 20:35 ZV Haerlem Da3 (Dames) - UZSC UZSC Da6 / Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 1 - 7
2 feb 20:30 ZV Haerlem H4 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 9
2 feb 19:55 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
2 feb 19:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 16
2 feb 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) 21 - 5
2 feb 19:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD AquaWaarD BCM1 (Meisjes-B <17) 10 - 8
2 feb 18:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - MSV-Zeemacht BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 16
26 jan 21:25 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 8 - 7
26 jan 21:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 12 - 9
26 jan 20:40 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 11 - 9
26 jan 20:15 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 7 - 14
26 jan 19:55 ZV Haerlem Da2 (Dames) - ZVVS Da1 (Dames) 2 - 19
26 jan 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 6
26 jan 19:15 ZV Haerlem H3 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren) 11 - 10
26 jan 18:15 ZV Haerlem H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren) 10 - 6
19 jan 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 9 - 9
19 jan 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 3 - 6
19 jan 19:45 ZV Haerlem H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 5 - 13
19 jan 19:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-B <17) 4 - 11
19 jan 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 6
19 jan 18:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 5
12 jan 21:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 5 - 11
12 jan 21:05 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPCH H3 (Heren) 3 - 7
12 jan 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 12 - 8
12 jan 20:20 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - De Dolfijn AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 9
12 jan 20:00 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 6
12 jan 19:35 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 2 - 7
12 jan 19:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - ZPCH ZPCH BCM1 / De Amstel BCM1 / Oceanus BCM1* (Meisjes-B <17) 17 - 5
12 jan 18:55 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 16
12 jan 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 5
22 dec 19:45 ZV Haerlem H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 0 - 10
22 dec 19:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - Aquarius H1 (Heren) 10 - 13
22 dec 18:15 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 6 - 7
15 dec 19:40 ZV Haerlem H2 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 9 - 3
15 dec 18:55 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Reuring H2 (Heren) 5 - 7
15 dec 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 5
8 dec 21:10 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 4
8 dec 20:25 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19) 2 - 3
8 dec 19:40 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 5 - 6
8 dec 19:15 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 5 - 10
8 dec 18:55 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17) 9 - 6
8 dec 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 6
1 dec 21:25 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 13 - 8
1 dec 21:15 ZV Haerlem H1 (Heren) - Het Y H1 (Heren) 10 - 13
1 dec 20:40 ZV Haerlem H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 6 - 7
1 dec 20:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 5 - 5
1 dec 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht CG1* (Gemengd-C <15) 5 - 5
1 dec 19:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 2
1 dec 19:00 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 12
1 dec 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 11
24 nov 19:00 ZV Haerlem H5 (Heren) - VZV H4 (Heren) 9 - 6
24 nov 18:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 4 - 3
17 nov 21:50 ZV Haerlem H4 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 5 - 7
17 nov 21:45 ZV Haerlem H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 20 - 7
17 nov 21:05 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 8
17 nov 20:45 ZV Haerlem Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 10 - 9
17 nov 20:00 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 / BZC Brandenburg BCM1* (Meisjes-B <17) 13 - 3
17 nov 19:35 ZV Haerlem H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 12 - 14
17 nov 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Snippen BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 8
17 nov 18:55 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver De Aalscholver DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 13
17 nov 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - VZV VZV DG1* (Gemengd-D <13) 8 - 4
10 nov 21:00 ZV Haerlem H6 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 9 - 5
10 nov 20:15 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 6 - 18
10 nov 19:00 De Ham CM1 (Meisjes-C <15) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15) 13 - 13
3 nov 21:30 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 13 - 11
3 nov 20:45 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) 6 - 6
3 nov 20:30 ZV Haerlem Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames 2e deel) 10 - 1
3 nov 20:00 ZV Haerlem H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) 7 - 10
3 nov 19:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - Aquarius H1 (Heren) 8 - 11
3 nov 19:15 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 5
3 nov 19:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 4 - 8
3 nov 18:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17) 5 - 15
27 okt 21:00 ZV Haerlem H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 8 - 10
27 okt 20:25 ZV Haerlem H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren) 13 - 8
27 okt 20:00 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 14 - 2
27 okt 19:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - Triton H1 (Heren) 8 - 9
27 okt 18:55 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Ham Da1 (Dames 2e deel) 11 - 9
27 okt 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 6
13 okt 21:30 ZV Haerlem H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 4 - 7
13 okt 21:15 ZV Haerlem H4 (Heren) - KZC H2 (Heren) 4 - 10
13 okt 20:45 ZV Haerlem H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren) 12 - 3
13 okt 20:30 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH ZPCH/VZV/De Amstel BJ1* (Jongens-B <17) 2 - 5
13 okt 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 6 - 14
13 okt 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da1 (Dames) 2 - 17
13 okt 19:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17) 11 - 7
13 okt 19:00 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
13 okt 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 4
6 okt 21:40 ZV Haerlem H3 (Heren) - VZC H2 (Heren) 9 - 12
6 okt 20:40 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZVVS H3 (Heren) 5 - 6
6 okt 20:30 ZV Haerlem H1 (Heren) - VZC H1 (Heren) 10 - 8
6 okt 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 19
6 okt 19:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - WZ&PC Purmerend EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 16
6 okt 19:15 ZV Haerlem Da1 (Dames) - Livo Da1 (Dames 2e deel) 14 - 12
6 okt 18:15 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 7 - 11
29 sep 20:45 ZV Haerlem H6 (Heren) - DWT H3 (Heren) 9 - 4
29 sep 20:00 ZV Haerlem Da3 (Dames) - De Snippen Da2 (Dames) 2 - 15
29 sep 19:40 ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
29 sep 19:15 ZV Haerlem BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-B <17) 16 - 2
29 sep 18:55 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 6
29 sep 18:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 1 - 13
22 sep 21:40 ZV Haerlem H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 10 - 9
22 sep 21:25 ZV Haerlem H5 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 13 - 6
22 sep 20:40 ZV Haerlem Da2 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames) 5 - 7
22 sep 19:55 ZV Haerlem H1 (Heren) - OZ&PC H1 (Heren) 14 - 20
22 sep 19:55 ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 5
22 sep 19:15 ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) - Aquafit Aquafit DG1* (Gemengd-D <13) 7 - 17
22 sep 18:55 ZV Haerlem H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 15 - 12
22 sep 18:15 ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11) - 16 - 4
15 sep 21:00 ZV Haerlem H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren) 7 - 11
15 sep 19:45 ZV Haerlem Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames) 17 - 10
15 sep 19:00 ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19) - Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) 3 - 5
15 sep 18:15 ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 13 - 1