Locatie De Waardergolf - Heerhugowaard

Naam De Waardergolf
Telefoon 072 - 5675040
Straat Beukenlaan 1b
Postcode 1701 DA
Plaats Heerhugowaard
DatumTijdWedstrijd
2 nov 17:30 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
2 nov 18:20 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15)
9 nov 16:15 AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11 1e deel)
9 nov 16:45 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
9 nov 17:35 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15)
9 nov 18:20 AquaWaarD Da1 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)
9 nov 19:05 AquaWaarD H1 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
24 nov 17:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
30 nov 19:30 AquaWaarD Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames)
30 nov 20:15 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15)
30 nov 21:00 AquaWaarD H1 (Heren) - KZC H2 (Heren)
1 dec 18:00 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13)
1 dec 18:40 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
11 jan 17:30 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15)
11 jan 18:15 AquaWaarD H1 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
18 jan 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)
18 jan 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15)
18 jan 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15)
18 jan 20:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
18 jan 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - VZV H3 (Heren)
26 jan 17:45 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13)
1 feb 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
1 feb 19:55 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15)
1 feb 20:40 AquaWaarD Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
1 feb 21:25 AquaWaarD H1 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
8 feb 16:15 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:55 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
8 feb 17:40 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15)
8 feb 18:25 AquaWaarD Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
8 feb 19:10 AquaWaarD H1 (Heren) - DAW H3 (Heren)
21 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13)
21 maa 19:10 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
21 maa 20:00 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15)
21 maa 20:45 AquaWaarD Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
21 maa 21:30 AquaWaarD H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
28 maa 18:30 AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13)
28 maa 19:10 AquaWaarD Da1 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
28 maa 19:55 AquaWaarD H1 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
18 apr 16:15 AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15)
18 apr 17:05 AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-C <15) - De Duinkikkers De Duinkikkers BCM1 (Meisjes-C <15)
18 apr 17:50 AquaWaarD Da1 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
18 apr 18:35 AquaWaarD H1 (Heren) - Triton H1 (Heren)