Locatie Het Heersdiep - Den helder

Naam Het Heersdiep
Telefoon 0223 - 628244
Straat Het Nieuwland 2
Postcode 1784 EA
Plaats Den helder
DatumTijdWedstrijd
2 nov 18:45 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
2 nov 19:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
2 nov 20:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
2 nov 21:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
3 nov 14:00 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13)
3 nov 14:40 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15)
9 nov 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - KZC H4 (Heren)
9 nov 18:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
16 nov 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13)
16 nov 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15)
16 nov 18:55 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
16 nov 19:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
23 nov 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15)
23 nov 18:55 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
23 nov 19:40 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
23 nov 20:25 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
7 dec 18:45 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13)
7 dec 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15)
7 dec 20:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
7 dec 20:55 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - DAW H4 (Heren)
7 dec 21:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
14 dec 18:45 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - De Snippen DG1 (Gemengd-D <13)
14 dec 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 20:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
14 dec 20:55 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
11 jan 17:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
18 jan 17:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da2 (Dames)
25 jan 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 18:55 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
25 jan 19:40 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren)
8 feb 17:30 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
8 feb 18:15 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)
7 maa 18:45 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:25 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 20:10 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
7 maa 20:55 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
7 maa 21:40 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
14 maa 18:45 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 19:30 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
14 maa 20:15 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - KZC H3 (Heren)
14 maa 21:00 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
4 apr 17:30 MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben HZC de Robben DG1* (Gemengd-D <13)
4 apr 18:10 MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 18:55 MSV-Zeemacht H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
4 apr 19:40 MSV-Zeemacht Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
4 apr 20:25 MSV-Zeemacht H2 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
4 apr 21:15 MSV-Zeemacht H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)