Locatie De Heerenduinen - Ijmuiden

Naam De Heerenduinen
Telefoon
Straat Heerenduinweg 6
Postcode 1971 JE
Plaats Ijmuiden
DatumTijdWedstrijd
3 okt 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
3 okt 16:05 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
3 okt 16:50 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
3 okt 17:35 VZV Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
10 okt 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
10 okt 16:05 VZV Da3 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
10 okt 16:50 VZV H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)
10 okt 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
10 okt 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
24 okt 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)
24 okt 16:05 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 16:50 VZV Da3 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
24 okt 17:35 VZV H3 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
24 okt 18:20 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
24 okt 19:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
31 okt 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 18:05 VZV H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
31 okt 18:50 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17)
31 okt 19:35 VZV Da2 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
31 okt 20:35 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
7 nov 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 16:40 VZV Da3 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
7 nov 17:25 VZV H3 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
7 nov 18:10 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
7 nov 19:30 VZV H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
14 nov 19:20 VZV H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
14 nov 20:05 VZV Da2 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
21 nov 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
21 nov 16:05 VZV Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da6 (Dames)
21 nov 16:50 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 17:35 VZV H3 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
21 nov 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
21 nov 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
28 nov 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 18:05 VZV H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
28 nov 18:50 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - AquaWaarD Aquawaard BCM1 (Meisjes-B <17)
28 nov 19:35 VZV Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
28 nov 20:35 VZV Da1 (Dames (Bond)) - MNC Dordrecht Da1 (Dames (Bond))
6 dec 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
6 dec 16:05 VZV Da3 (Dames) - De Ham Da6 (Dames)
6 dec 16:50 VZV H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
6 dec 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
6 dec 18:55 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 15:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 16:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
12 dec 16:50 VZV H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
12 dec 17:35 VZV Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames)
9 jan 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)
9 jan 16:05 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 16:50 VZV Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames)
9 jan 17:35 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
9 jan 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
9 jan 20:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
16 jan 16:05 VZV Da3 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
16 jan 16:50 VZV H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
16 jan 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
16 jan 18:55 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 19:30 VZV Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
23 jan 20:35 VZV H3 (Heren) - KZC H2 (Heren)
23 jan 21:20 VZV Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
30 jan 17:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - MSV-Zeemacht CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 18:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM3 (Meisjes-B <17)
30 jan 18:50 VZV Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames)
30 jan 19:50 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - Aquafit EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:50 VZV H3 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
6 feb 17:50 VZV H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
13 feb 15:15 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 19:20 VZV H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
13 feb 20:05 VZV Da2 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
13 feb 21:05 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 19:30 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond))
27 feb 20:25 VZV Da1 (Dames (Bond)) - BZ&PC Da1 (Dames (Bond))
6 maa 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 16:05 VZV Da3 (Dames) - Aquafit Da1 (Dames)
6 maa 16:50 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - Aquafit CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 17:35 VZV H3 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
6 maa 18:20 VZV H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))
6 maa 19:40 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
6 maa 20:45 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond))
13 maa 19:25 VZV H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
13 maa 20:10 VZV Da2 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
20 maa 15:20 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 16:05 VZV Da3 (Dames) - DAW Da2 (Dames)
20 maa 16:50 VZV H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
20 maa 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond))
20 maa 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
20 maa 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 15:20 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 16:05 VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM2 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
10 apr 16:50 VZV H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
10 apr 17:35 VZV Da2 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
17 apr 15:20 VZV EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG4 (Gemengd-E <11)
17 apr 16:00 VZV DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 16:45 VZV CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)
17 apr 17:35 VZV H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
17 apr 18:55 VZV Da1 (Dames (Bond)) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond))
17 apr 20:00 VZV H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 21:00 VZV Da3 (Dames) - KZC Da2 (Dames)
17 apr 21:45 VZV H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
24 apr 19:25 VZV H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
24 apr 20:10 VZV Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.