Locatie De Slag - Zaandam

Naam De Slag
Telefoon 075-6161065
Straat Koningsgeelstraat 3
Postcode 1503 NA
Plaats Zaandam
DatumTijdWedstrijd
2 okt 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)
2 okt 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
2 okt 16:10 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
2 okt 16:30 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
2 okt 17:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren)
2 okt 17:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
2 okt 18:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)
2 okt 19:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
2 okt 20:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
3 okt 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
9 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
9 okt 14:45 ZV De Zaan H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren)
9 okt 15:35 ZV De Zaan H6 (Heren) - VZV H3 (Heren)
9 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
9 okt 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
9 okt 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)
9 okt 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
9 okt 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond))
9 okt 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)
9 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
10 okt 17:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 okt 15:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
23 okt 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
23 okt 18:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
23 okt 20:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da1 (Dames (Bond))
30 okt 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
30 okt 15:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
30 okt 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
30 okt 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
30 okt 17:30 ZV De Zaan H8 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
30 okt 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
30 okt 18:20 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 19:00 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
30 okt 19:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
30 okt 20:00 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
31 okt 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
6 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11)
6 nov 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
6 nov 15:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
6 nov 16:15 ZV De Zaan Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
6 nov 17:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
6 nov 17:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren)
6 nov 18:30 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
6 nov 19:45 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
6 nov 21:10 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 17:15 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 nov 18:45 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
13 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
13 nov 15:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
13 nov 16:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
13 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
13 nov 17:20 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
13 nov 17:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
13 nov 18:10 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)
13 nov 18:15 ZV De Zaan H5 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
13 nov 19:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
13 nov 19:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
20 nov 16:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
20 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 16:45 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
20 nov 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)
20 nov 18:05 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (Heren Reserve (Bond))
20 nov 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - DAW H4 (Heren)
20 nov 19:00 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
20 nov 19:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - PSV Da1 (Dames (Bond))
20 nov 19:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
20 nov 20:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
20 nov 21:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - PSV H1 (Heren (Bond))
20 nov 21:30 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
21 nov 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
27 nov 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
27 nov 16:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Domstad (SG) CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
27 nov 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13)
27 nov 17:20 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Ham H7 (Heren)
27 nov 17:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
27 nov 18:10 ZV De Zaan Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
27 nov 19:00 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
27 nov 19:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Center H1 (Heren (Bond))
28 nov 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Center BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
28 nov 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 dec 14:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 dec 15:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
4 dec 17:15 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
4 dec 18:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond))
5 dec 14:00 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
11 dec 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 14:45 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV Da2 (Dames Reserve (Bond))
11 dec 16:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
11 dec 16:30 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
11 dec 17:15 ZV De Zaan H7 (Heren) - DAW H3 (Heren)
11 dec 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
11 dec 18:00 ZV De Zaan H4 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
11 dec 18:10 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren)
11 dec 18:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
11 dec 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
11 dec 20:10 ZV De Zaan H5 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
11 dec 21:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
12 dec 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 dec 14:00 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
18 dec 14:50 ZV De Zaan H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
18 dec 15:40 ZV De Zaan H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
18 dec 16:30 ZV De Zaan H7 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
18 dec 17:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
18 dec 18:45 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
18 dec 20:05 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da3 (Dames Reserve (Bond))
19 dec 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
19 dec 15:30 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
8 jan 18:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
8 jan 19:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
15 jan 14:00 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 14:45 ZV De Zaan Da6 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
15 jan 15:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
15 jan 16:25 ZV De Zaan H6 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren)
15 jan 16:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
15 jan 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
15 jan 17:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
15 jan 18:10 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - ZV Haerlem AJ1 (Jongens-A <19)
15 jan 18:45 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
16 jan 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
22 jan 14:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
22 jan 15:15 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
22 jan 16:30 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
22 jan 16:40 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 jan 17:20 ZV De Zaan H5 (Heren) - KZC H2 (Heren)
22 jan 18:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 18:10 ZV De Zaan Da6 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
22 jan 19:00 ZV De Zaan H8 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
22 jan 19:30 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
22 jan 19:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
22 jan 20:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
22 jan 21:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
23 jan 17:30 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
29 jan 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11)
29 jan 14:45 ZV De Zaan H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
29 jan 15:35 ZV De Zaan H4 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
29 jan 16:25 ZV De Zaan H10 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
29 jan 17:15 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Het Y AJ1 (Jongens-A <19)
29 jan 18:05 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)
29 jan 18:55 ZV De Zaan Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
30 jan 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
5 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 14:45 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
5 feb 16:00 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (Dames Reserve (Bond))
5 feb 16:30 ZV De Zaan H10 (Heren) - DWT H4 (Heren)
5 feb 17:15 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 17:20 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
5 feb 18:10 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - Watervlo AJ1 (Jongens-A <19)
5 feb 18:45 ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
5 feb 19:00 ZV De Zaan H6 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
5 feb 19:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
5 feb 20:15 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
6 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 feb 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
12 feb 16:00 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
12 feb 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 17:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
12 feb 17:20 ZV De Zaan H9 (Heren) - HZC de Robben H4 (Heren)
12 feb 18:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
12 feb 18:10 ZV De Zaan H8 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
12 feb 18:50 ZV De Zaan Da5 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
12 feb 19:40 ZV De Zaan H7 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
19 feb 15:30 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
19 feb 16:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
19 feb 18:15 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
19 feb 19:30 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))
26 feb 17:00 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
26 feb 18:20 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 16:00 ZV De Zaan Da6 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
12 maa 16:50 ZV De Zaan H10 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
12 maa 17:40 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
12 maa 18:30 ZV De Zaan H6 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
12 maa 19:20 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - UZSC AJ1 (Jongens-A <19)
19 maa 14:30 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Center CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
19 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
19 maa 16:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
19 maa 17:40 ZV De Zaan H6 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
19 maa 18:30 ZV De Zaan Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
19 maa 19:20 ZV De Zaan H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
19 maa 20:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
19 maa 21:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
20 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
26 maa 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 14:45 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
26 maa 15:40 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 maa 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 16:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
26 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
26 maa 18:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - AZC Da1 (Dames (Bond))
26 maa 18:10 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17)
26 maa 19:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
26 maa 19:20 ZV De Zaan H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
26 maa 19:50 ZV De Zaan H9 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
26 maa 20:30 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
26 maa 20:40 ZV De Zaan H8 (Heren) - KZC H4 (Heren)
27 maa 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
2 apr 14:00 ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
2 apr 14:45 ZV De Zaan Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
2 apr 15:35 ZV De Zaan H7 (Heren) - KZC H3 (Heren)
2 apr 16:25 ZV De Zaan H4 (Heren) - VZC H3 (Heren)
2 apr 16:30 ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 17:15 ZV De Zaan H6 (Heren) - KZC H2 (Heren)
2 apr 17:20 ZV De Zaan Da6 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
2 apr 18:10 ZV De Zaan H10 (Heren) - KZC H5 (Heren)
2 apr 18:20 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
2 apr 19:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - DWT H5 (Heren)
9 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Het Y EG1 (Gemengd-E <11)
9 apr 14:50 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
9 apr 16:05 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
9 apr 17:15 ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
9 apr 18:05 ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19) - De Ham AJ1 (Jongens-A <19)
9 apr 19:00 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Center Da4 (Dames (Bond))
9 apr 20:05 ZV De Zaan H8 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
9 apr 21:00 ZV De Zaan H9 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
23 apr 14:00 ZV De Zaan EG2 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
23 apr 15:00 ZV De Zaan H5 (Heren) - VZV H3 (Heren)
23 apr 15:50 ZV De Zaan H4 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
23 apr 16:40 ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
23 apr 17:55 ZV De Zaan Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
23 apr 18:45 ZV De Zaan H7 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
23 apr 19:35 ZV De Zaan H9 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
23 apr 20:25 ZV De Zaan H8 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
30 apr 14:30 ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 apr 16:00 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
7 mei 14:30 ZV De Zaan Da2 (Dames Reserve (Bond)) - De Ham Da2 (Dames Reserve (Bond))
8 mei 14:00 ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 mei 16:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H3 (Heren Reserve (Bond))
15 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
21 mei 14:30 ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H2 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 15:45 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
22 mei 14:00 ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
28 mei 15:00 ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 16:15 ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))