Locatie Sportcentrum Blokweer - Alblasserdam

Naam Sportcentrum Blokweer
Telefoon
Straat Esdoornlaan 25
Postcode 2951 BE
Plaats Alblasserdam
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 maa 19:50 Wiekslag H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) 12 - 12
16 maa 18:35 Wiekslag H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren) 19 - 11
16 maa 17:35 Wiekslag Da1 (Dames) - De Ham Da2 (Dames) 8 - 7
16 maa 16:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 7 - 7
16 maa 16:00 Wiekslag H3 (Heren) - AZC H5 (Heren) 11 - 3
16 maa 15:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 6
16 maa 14:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 3 - 3
16 maa 13:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam CM*1 (Meisjes-C <15) 4 - 0
16 maa 12:00 MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 10
9 maa 19:00 Wiekslag H4 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren) 7 - 1
9 maa 18:15 Wiekslag H5 (Heren) - DWF H1 (Heren) 4 - 8
9 maa 17:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15) 10 - 4
9 maa 16:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 19
9 maa 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) 11 - 0
23 feb 19:45 Wiekslag H2 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 6 - 11
23 feb 18:30 Wiekslag H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) 7 - 11
16 feb 20:30 Wiekslag Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames) 10 - 6
16 feb 19:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) 3 - 4
16 feb 19:00 Wiekslag H3 (Heren) - ZVL-1886 H6 (Heren) 5 - 8
16 feb 18:00 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 3
16 feb 17:15 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS*1 (Jongens-C <15) 5 - 1
16 feb 16:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
9 feb 19:15 Wiekslag H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 4 - 6
9 feb 18:30 Wiekslag H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren) 6 - 8
9 feb 17:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
9 feb 17:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - WSG NieMo (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 19
9 feb 16:15 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 1
2 feb 19:30 Wiekslag H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren) 7 - 7
2 feb 18:30 Wiekslag H2 (Heren) - Katwijk H2 (Heren) 5 - 9
2 feb 17:30 Wiekslag Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames) 13 - 5
2 feb 16:40 Wiekslag H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren) 15 - 1
2 feb 15:45 Wiekslag Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames) 4 - 10
2 feb 15:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 3
26 jan 19:00 Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren) 13 - 3
26 jan 18:15 Wiekslag H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren) 7 - 8
26 jan 17:15 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - SVH AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 4
26 jan 16:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
26 jan 15:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG3 (Gemengd-E <11) 21 - 2
26 jan 15:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) 0 - 15
19 jan 19:45 Wiekslag H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 9 - 9
19 jan 18:25 Wiekslag H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren) 8 - 8
19 jan 17:25 Wiekslag Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 9 - 6
19 jan 16:30 Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 3
19 jan 15:45 Wiekslag H3 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren) 7 - 4
19 jan 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) 8 - 12
19 jan 14:00 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 9 - 1
15 dec 19:00 Wiekslag H5 (Heren) - ZVVS H7 (Heren) 3 - 8
15 dec 18:15 Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 8 - 2
15 dec 17:30 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) 11 - 2
15 dec 16:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 3
15 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) 1 - 11
8 dec 20:00 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 8 - 7
8 dec 19:00 Wiekslag Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 8 - 2
8 dec 17:45 Wiekslag H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 7 - 8
8 dec 16:45 Wiekslag H2 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 7 - 7
8 dec 16:00 Wiekslag H4 (Heren) - ZPS H2 (Heren) 15 - 9
8 dec 15:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB H&L productions DG*3 (Gemengd-D <13) 3 - 8
8 dec 14:30 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 5
1 dec 19:15 Wiekslag H3 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren) 8 - 9
1 dec 18:15 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 1
1 dec 17:30 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/ZeehondDuck CJ*2 (Jongens-C <15) 8 - 7
1 dec 16:45 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 3 - 5
1 dec 16:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 7
24 nov 20:00 Wiekslag H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren) 6 - 4
24 nov 19:00 Wiekslag H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren) 8 - 5
24 nov 17:55 Wiekslag Da1 (Dames) - BZC Da1 (Dames) 7 - 1
24 nov 17:00 Wiekslag Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 5 - 3
24 nov 16:15 Wiekslag H4 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 15 - 6
24 nov 15:30 Wiekslag H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren) 4 - 10
24 nov 14:45 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis De Kempvis EG*2 (Gemengd-E <11) 8 - 2
24 nov 14:00 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 13
17 nov 19:35 Wiekslag Da1 (Dames) - ZVL-1886 Da4 (Dames) 5 - 4
17 nov 18:20 Wiekslag H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren) 6 - 4
17 nov 17:20 Wiekslag H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 8 - 5
17 nov 16:35 Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren) 8 - 2
17 nov 15:45 Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames) 3 - 3
17 nov 14:45 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Den Haag (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 5
17 nov 13:55 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 0
10 nov 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 16 - 6
10 nov 18:30 Wiekslag H5 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 0 - 14
3 nov 20:00 Wiekslag H3 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren) 5 - 2
3 nov 18:45 Wiekslag H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren) 5 - 7
3 nov 17:45 Wiekslag H2 (Heren) - AZC H4 (Heren) 9 - 7
3 nov 16:45 Wiekslag Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames) 10 - 4
3 nov 15:50 Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames) 4 - 8
3 nov 15:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 10 - 1
13 okt 21:00 Wiekslag H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren) 11 - 10
13 okt 20:00 Wiekslag H2 (Heren) - Het Y H3 (Heren) 1 - 7
13 okt 19:00 Wiekslag Da1 (Dames) - Katwijk Da1 (Dames) 7 - 11
13 okt 18:10 Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 7 - 2
13 okt 17:25 Wiekslag H3 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren) 9 - 0
13 okt 16:40 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 5
13 okt 15:55 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15) 8 - 1
6 okt 17:45 Wiekslag H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren) 9 - 4
6 okt 17:00 Wiekslag H5 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren) 8 - 2
6 okt 16:15 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*2 (Gemengd-D <13) 2 - 14
30 sep 14:50 Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 12 - 4
30 sep 14:00 Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15) 3 - 10
29 sep 20:45 Wiekslag H2 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren) 7 - 11
29 sep 19:25 Wiekslag H1 (Heren) - De Kempvis H1 (Heren) 8 - 15
29 sep 18:20 Wiekslag Da1 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 7 - 1
29 sep 17:30 Wiekslag Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 10 - 8
29 sep 16:45 Wiekslag H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 8 - 2
29 sep 15:55 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CM*1 (Meisjes-C <15) 6 - 5
22 sep 20:00 Wiekslag H5 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren) 7 - 9
22 sep 19:15 Wiekslag H4 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 9 - 1
22 sep 18:30 Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) CM1 (Meisjes-C <15) 6 - 7
22 sep 17:45 Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 4
22 sep 17:00 Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
22 sep 16:15 Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 9
15 sep 19:30 Wiekslag H1 (Heren) - DAW H1 (Heren) 13 - 4