Locatie AquaRijn - Alphen aan den rijn

Naam AquaRijn
Telefoon 0172-432897
Straat Cantharel 6
Postcode 2403 RA
Plaats Alphen aan den rijn
DatumTijdWedstrijd
21 sep 15:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)
21 sep 16:30 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
21 sep 17:25 AZC H6 (Heren) - BZC H2 (Heren)
21 sep 18:10 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
22 sep 15:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
22 sep 17:00 UZSC H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond))
28 sep 15:35 AZC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
28 sep 16:20 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)
28 sep 17:05 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
28 sep 17:50 AZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H6 (Heren)
28 sep 18:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
28 sep 19:30 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H3 (ManMeer Cup Heren2)
5 okt 15:30 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13)
5 okt 16:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
5 okt 17:00 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames)
5 okt 17:45 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG5 (Gemengd-E <11)
5 okt 18:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
5 okt 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
5 okt 21:15 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - UZSC H2 (Heren Reserve (Bond))
6 okt 18:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
6 okt 19:45 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 okt 15:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)
12 okt 16:30 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-1886 Tetteroo CJ*2 (Jongens-C <15)
12 okt 17:15 AZC H5 (Heren) - WSG NieMo (SG) H1 (Heren)
12 okt 18:00 AZC H7 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
12 okt 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))
19 okt 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (ManMeer Cup Heren2)
19 okt 17:40 AZC Da1 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
26 okt 15:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
26 okt 16:30 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - MNC Dordrecht H2 (ManMeer Cup Heren2)
26 okt 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond))
26 okt 19:30 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond))
2 nov 15:20 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
2 nov 16:15 AZC H6 (Heren) - OZV H2 (Heren)
2 nov 17:00 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)
2 nov 17:40 AZC Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
2 nov 18:25 AZC H7 (Heren) - DES H1 (Heren)
3 nov 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
3 nov 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
3 nov 19:00 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (ManMeer Cup Heren2)
9 nov 15:45 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)
9 nov 16:30 AZC H5 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
9 nov 17:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
9 nov 18:00 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
9 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond))
9 nov 20:50 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H2 (ManMeer Cup Heren2)
16 nov 15:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
16 nov 15:55 AZC H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
16 nov 16:40 AZC H5 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
16 nov 17:25 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 18:35 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 20:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond))
17 nov 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*2 (Jongens-C <15)
17 nov 19:00 AZC H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
23 nov 14:50 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
23 nov 15:45 AZC H6 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
23 nov 16:30 AZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)
23 nov 17:15 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:00 AZC H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren)
23 nov 18:45 AZC Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
24 nov 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
30 nov 16:25 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC BZC DG*1 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:10 AZC H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
30 nov 17:55 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
30 nov 20:45 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond))
1 dec 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 dec 18:15 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
1 dec 19:00 AZC Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da3 (Dames)
8 dec 15:30 AZC H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
8 dec 16:20 AZC H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
8 dec 17:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 dec 15:40 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
14 dec 16:35 AZC H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
14 dec 17:20 AZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
14 dec 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
14 dec 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
14 dec 20:45 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
21 dec 19:30 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2)
11 jan 15:30 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:15 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
11 jan 17:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT Delft BM*1 (Meisjes-B <17)
11 jan 17:45 AZC Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
11 jan 18:30 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
12 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
12 jan 18:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
18 jan 15:35 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
18 jan 16:30 AZC H5 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
18 jan 17:15 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht CJ*2 (Jongens-C <15)
18 jan 18:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17)
25 jan 15:30 AZC H6 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
25 jan 16:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
25 jan 17:00 AZC H7 (Heren) - AZL H2 (Heren)
25 jan 19:30 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 14:00 AZC MINI (Mini polo) - AZC MINI (Mini polo)
26 jan 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
26 jan 18:15 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)
1 feb 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 15:30 AZC Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames)
1 feb 16:15 AZC H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
1 feb 17:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
1 feb 17:55 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - d'ELFT Delft BM*1 (Meisjes-B <17)
1 feb 18:40 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 16:00 AZC H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren)
8 feb 16:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:00 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZV De Zaan H2 (ManMeer Cup Heren2)
8 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
9 feb 16:00 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT Delft CJ*1 (Jongens-C <15)
9 feb 16:45 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)
9 feb 18:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 14:00 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
15 feb 14:55 AZC H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
15 feb 15:40 AZC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
15 feb 16:25 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:10 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
15 feb 17:55 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
15 feb 18:40 AZC Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
15 feb 19:25 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
22 feb 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond))
1 maa 17:15 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 14:00 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo BM*2 (Meisjes-B <17)
7 maa 14:45 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15)
7 maa 15:30 AZC Da1 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
7 maa 16:15 AZC H6 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
7 maa 17:00 AZC H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
7 maa 17:45 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - VZV H2 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
14 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
14 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - Sassenheim BM1 (Meisjes-B <17)
15 maa 17:00 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 maa 18:15 AZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
21 maa 14:00 AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
21 maa 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 15:30 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - d'ELFT Delft BM*1 (Meisjes-B <17)
21 maa 16:15 AZC Da1 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
21 maa 17:00 AZC H3 (ManMeer Cup Heren2) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 14:55 AZC CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15)
4 apr 15:40 AZC AZC/BZ&PC/OZV BM2 (Meisjes-B <17) - AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17)
4 apr 16:25 AZC AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
4 apr 17:20 AZC H5 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
4 apr 18:05 AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 19:30 AZC H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:50 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2)
11 apr 18:00 AZC H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
11 apr 19:30 AZC H2 (ManMeer Cup Heren2) - ZPB H&L Productions H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 14:00 AZC AZC/BZ&PC BM*1 (Meisjes-B <17) - WZC (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
18 apr 14:45 AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
18 apr 15:30 AZC Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
19 apr 18:30 AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
19 apr 19:45 AZC H6 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.