Locatie De Kuil - Bodegraven

Naam De Kuil
Telefoon 0172-612818
Straat Sportlaan A 1A
Postcode 2411 XD
Plaats Bodegraven
DatumTijdWedstrijd
15 jan 12:45 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG3 (Gemengd-E <11)
15 jan 13:25 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 14:15 BZ&PC Da3 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
15 jan 15:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-A <19)
15 jan 15:50 BZ&PC H5 (Heren) - Katwijk H6 (Heren)
15 jan 16:40 BZ&PC H4 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
15 jan 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
15 jan 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
22 jan 14:30 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZK Zwemmen WZK/AZL BJ 1 (Jongens-B <17)
22 jan 15:15 BZ&PC H7 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
22 jan 16:05 BZ&PC Da4 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
22 jan 16:50 BZ&PC H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
22 jan 17:40 BZ&PC Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
22 jan 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
22 jan 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - SWOL 1894 H1 (Heren (Bond))
29 jan 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - De Reigers (SG) de Reigers EG*1 (Gemengd-E <11)
29 jan 14:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 15:30 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
29 jan 16:20 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
29 jan 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
29 jan 17:55 BZ&PC H6 (Heren) - WIDEX GZC DONK H7 (Heren)
29 jan 18:45 BZ&PC H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H4 (Heren)
29 jan 19:45 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H5 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 20:50 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 13:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - NieMo Barracuda EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 14:20 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 15:05 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
5 feb 15:55 BZ&PC Da3 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
5 feb 16:45 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)
5 feb 17:35 BZ&PC H4 (Heren) - De Vliet (SG) H1 (Heren)
5 feb 18:25 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
5 feb 19:25 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
12 feb 15:00 BZ&PC H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
12 feb 15:45 BZ&PC H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
12 feb 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
12 feb 17:15 BZ&PC Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
19 feb 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - JAWS Amsterdam H1 (Heren (Bond))
19 feb 19:50 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
12 maa 14:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 15:15 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
12 maa 16:00 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1 (Jongens-A <19)
12 maa 16:50 BZ&PC H4 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)
12 maa 17:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 19:00 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
19 maa 14:15 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG3 (Gemengd-D <13)
19 maa 15:05 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
19 maa 15:50 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
19 maa 16:40 BZ&PC H4 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
19 maa 17:30 BZ&PC H6 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
19 maa 18:20 BZ&PC Da3 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
26 maa 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
26 maa 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
26 maa 17:00 BZ&PC Da4 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
26 maa 17:45 BZ&PC Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
26 maa 18:35 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
26 maa 19:50 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
2 apr 15:00 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Plas De Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
2 apr 15:45 BZ&PC H7 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
2 apr 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Sassenheim Da3 (Dames)
2 apr 17:20 BZ&PC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
2 apr 18:10 BZ&PC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 4 (Heren)
2 apr 19:10 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 15:30 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11)
9 apr 16:15 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
9 apr 17:00 BZ&PC H6 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
9 apr 17:50 BZ&PC H5 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
9 apr 18:55 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
9 apr 20:05 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
23 apr 16:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe De Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)
23 apr 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
23 apr 17:50 BZ&PC Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
23 apr 18:45 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - WZC (SG) Da1 (Dames (Bond))
14 mei 18:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))
14 mei 19:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 19:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
28 mei 17:30 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 18:35 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames) 7 - 5
27 nov 16:15 BZ&PC H5 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren) 10 - 8
27 nov 15:30 BZ&PC H6 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 11 - 8
27 nov 14:45 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 20
27 nov 14:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*2 (Gemengd-E <11) 6 - 5
20 nov 19:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
20 nov 18:55 BZ&PC Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames) 4 - 18
20 nov 18:10 BZ&PC H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren) 17 - 7
20 nov 17:20 BZ&PC H7 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 3 - 9
20 nov 16:30 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Vivax Vivax BJ*1 (Jongens-B <17) 1 - 20
13 nov 20:00 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond)) 7 - 9
13 nov 18:45 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 12
13 nov 17:45 BZ&PC H6 (Heren) - AZL H2 (Heren) 7 - 4
13 nov 17:00 BZ&PC H5 (Heren) - Wave H2 (Heren) 6 - 7
13 nov 16:10 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19) 6 - 13
13 nov 15:20 BZ&PC Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames) 4 - 4
13 nov 14:35 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 6
13 nov 13:45 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 2 - 20
13 nov 13:00 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 6
6 nov 18:50 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 3
6 nov 17:50 BZ&PC H4 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren) 2 - 4
6 nov 17:00 BZ&PC Da3 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames) 5 - 7
6 nov 16:15 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis De Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 25
6 nov 15:30 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 7
30 okt 18:05 BZ&PC Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames) 3 - 8
30 okt 17:20 BZ&PC H5 (Heren) - ZVL-1886 Center H8 (Heren) 5 - 10
30 okt 16:30 BZ&PC Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da5 (Dames) 3 - 10
30 okt 15:45 BZ&PC H6 (Heren) - ZVVS H6 (Heren) 7 - 12
30 okt 15:00 BZ&PC H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren) 5 - 6
16 okt 19:50 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond)) 3 - 7
16 okt 18:30 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
9 okt 19:20 BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
9 okt 18:15 BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
9 okt 17:30 BZ&PC Da3 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames) 7 - 14
9 okt 16:40 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) de Vliet BJ*1 (Jongens-B <17) 6 - 6
9 okt 15:55 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13) 18 - 5
9 okt 15:15 BZ&PC BZ&PC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 17
2 okt 20:35 BZ&PC H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
2 okt 19:20 BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) 9 - 10
2 okt 18:30 BZ&PC Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames) 4 - 5
2 okt 17:45 BZ&PC H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren) 3 - 8
2 okt 17:00 BZ&PC Da4 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames) 6 - 2
2 okt 16:15 BZ&PC H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 12 - 4
2 okt 15:30 BZ&PC H7 (Heren) - AZL H3 (Heren) 0 - 13
25 sep 17:55 BZ&PC Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames) 4 - 11
25 sep 17:05 BZ&PC Da4 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames) 6 - 4
25 sep 16:15 BZ&PC BZ&PC/OZV BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 8
18 sep 19:30 BZ&PC H5 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren) 6 - 11
18 sep 18:40 BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19) 7 - 5
18 sep 17:55 BZ&PC H6 (Heren) - DES H1 (Heren) 9 - 3
18 sep 17:10 BZ&PC Da3 (Dames) - AZC Da2 (Dames) 1 - 10
18 sep 16:25 BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 23
18 sep 15:40 BZ&PC DG2 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15